Plany wakacyjne 2023

Dyskusje o górach, turystyce górskiej itp.
Awatar użytkownika
Sebastian
Posty: 5933
Rejestracja: 2017-11-09, 17:18
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Postautor: Sebastian » 2022-12-29, 18:44

laynn pisze:Bo ci się ona znudzi ;)

Nie ma takiej opcji ;) Poza tym po ostatnim wrześniu w Terchowej czuję pewien niedosyt.

Awatar użytkownika
sokół
Posty: 12271
Rejestracja: 2013-07-06, 09:41
Lokalizacja: Bytom

Postautor: sokół » 2022-12-30, 22:07

Ja tam jadę w lipcu w Tatry. Reszta wyjdzie w praniu (albo i nie :) )

Awatar użytkownika
Pudelek
Posty: 8367
Rejestracja: 2013-07-08, 15:01
Lokalizacja: Oberschlesien

Postautor: Pudelek » 2023-01-02, 21:46

sokół pisze:Ja tam jadę w lipcu w Tatry

w Tatry jeździ się w grudniu i to pod koniec. Pięknie wyglądają na tle sceny i Zenka!
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!

Awatar użytkownika
opawski1
Posty: 1056
Rejestracja: 2016-02-21, 09:15
Lokalizacja: Prudnik
Kontakt:

Postautor: opawski1 » 2023-01-03, 12:42

Moje plany na 2023 r.... są luźne, raczej bez spektakularnych nowości i egzotycznych wyjazdów ma być aktywnie, dużo roweru, zdjęć i wędrówek górskich po nowych miejscach. Szczególnie chce połazić po Sudetach Zachodnich (np. Góry Kaczawskie i Łużyckie gdzie mnie nie widzieli nigdy, albo G. Izerskie, gdzie byłem raz) i Beskidy coraz bardziej na wschód (np. Beskid Niski tam mnie nie widzieli), może też Słowacja. :) Marzy się też Ukraina, ale z wiadomych względów to nie plan na najbliższy czas. Gdzieś po głowie chodzi GSB na raz, ale to się zobaczy , bo ostateczne decyzję podejmuję na kilka dni przed. :D Jeśli GSB nie wyjdzie będzie za to kilka luźnych wypadów kilkudniowych z plecakiem w moim stylu :) Fajnie byłoby też w końcu gdzieś pobiwakować w górach trochę na dziko. :P Może z kimś z forum? ;)
Po za tym mam bardzo duże zaległości w relacjach z wypraw... chciałbym być bardziej sumienny i wszystkie te wpisy zamieścić, chciałbym rozwinąć też swoją stronę, uaktualnić... co z tego będzie zobaczymy :)
Ostatnio zmieniony 2023-01-03, 12:43 przez opawski1, łącznie zmieniany 1 raz.
MOJA STRONA O GÓRACH OPAWSKICH: http://www.goryopawskie.eu/

Awatar użytkownika
Coldman
Posty: 1171
Rejestracja: 2020-05-19, 22:34
Lokalizacja: Wysoczyzna Kaliska

Postautor: Coldman » 2023-01-04, 14:40

opawski1 pisze:Moje plany na 2023 r.... są luźne, raczej bez spektakularnych nowości i egzotycznych wyjazdów ma być aktywnie, dużo roweru, zdjęć i wędrówek górskich po nowych miejscach. Szczególnie chce połazić po Sudetach Zachodnich (np. Góry Kaczawskie i Łużyckie gdzie mnie nie widzieli nigdy, albo G. Izerskie, gdzie byłem raz) i Beskidy coraz bardziej na wschód (np. Beskid Niski tam mnie nie widzieli), może też Słowacja. :) Marzy się też Ukraina, ale z wiadomych względów to nie plan na najbliższy czas. Gdzieś po głowie chodzi GSB na raz, ale to się zobaczy , bo ostateczne decyzję podejmuję na kilka dni przed. :D Jeśli GSB nie wyjdzie będzie za to kilka luźnych wypadów kilkudniowych z plecakiem w moim stylu :) Fajnie byłoby też w końcu gdzieś pobiwakować w górach trochę na dziko. :P Może z kimś z forum? ;)
Po za tym mam bardzo duże zaległości w relacjach z wypraw... chciałbym być bardziej sumienny i wszystkie te wpisy zamieścić, chciałbym rozwinąć też swoją stronę, uaktualnić... co z tego będzie zobaczymy :)


Mnie to męczy każdego dnia, jak mam zaległą relację nie wstawioną. Priorytetem jest wstawić, w tym miesiącu, w którym odbyłem wycieczkę :D Ty dobrze pomyśl, gdy zdecydujesz się na GSB tak ja ja, to w jaki sposób to potem chcesz zrelacjonować :D Ja już wymyśliłem spoko opcje, bo admini by mnie zabili jakbym zrobił 8 tematów z relacji GSB i wstawił od razu xD
Świat gór! Aby go nazwać swoim, trzeba zainwestować znacznie więcej niż krótkotrwałą radość oczu. I może dlatego właśnie człowiek naprawdę kochający góry chce znosić trudy, wyrzeczenia i niebezpieczeństwa na ich skalnych szlakach

Awatar użytkownika
Adrian
Posty: 9519
Rejestracja: 2017-11-13, 12:17

Postautor: Adrian » 2023-01-04, 16:19

Coldman pisze:
opawski1 pisze:Moje plany na 2023 r.... są luźne, raczej bez spektakularnych nowości i egzotycznych wyjazdów ma być aktywnie, dużo roweru, zdjęć i wędrówek górskich po nowych miejscach. Szczególnie chce połazić po Sudetach Zachodnich (np. Góry Kaczawskie i Łużyckie gdzie mnie nie widzieli nigdy, albo G. Izerskie, gdzie byłem raz) i Beskidy coraz bardziej na wschód (np. Beskid Niski tam mnie nie widzieli), może też Słowacja. :) Marzy się też Ukraina, ale z wiadomych względów to nie plan na najbliższy czas. Gdzieś po głowie chodzi GSB na raz, ale to się zobaczy , bo ostateczne decyzję podejmuję na kilka dni przed. :D Jeśli GSB nie wyjdzie będzie za to kilka luźnych wypadów kilkudniowych z plecakiem w moim stylu :) Fajnie byłoby też w końcu gdzieś pobiwakować w górach trochę na dziko. :P Może z kimś z forum? ;)
Po za tym mam bardzo duże zaległości w relacjach z wypraw... chciałbym być bardziej sumienny i wszystkie te wpisy zamieścić, chciałbym rozwinąć też swoją stronę, uaktualnić... co z tego będzie zobaczymy :)


Mnie to męczy każdego dnia, jak mam zaległą relację nie wstawioną. Priorytetem jest wstawić, w tym miesiącu, w którym odbyłem wycieczkę :D Ty dobrze pomyśl, gdy zdecydujesz się na GSB tak ja ja, to w jaki sposób to potem chcesz zrelacjonować :D Ja już wymyśliłem spoko opcje, bo admini by mnie zabili jakbym zrobił 8 tematów z relacji GSB i wstawił od razu xD


Admini nie zabijają, co najwyżej zakopują ;)

Awatar użytkownika
Sebastian
Posty: 5933
Rejestracja: 2017-11-09, 17:18
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Postautor: Sebastian » 2023-01-04, 18:05

Adrian pisze:Admini nie zabijają, co najwyżej zakopują ;)

Mów za siebie ;)

włodarz
Posty: 2686
Rejestracja: 2014-05-13, 17:38
Lokalizacja: Góry Sowie

Postautor: włodarz » 2023-01-04, 19:06

No to już wiemy, którego z adminów unikać po napisaniu "8 tematów z relacji GSB" :)

Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14465
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2023-01-05, 06:58

Sebastian pisze:
Adrian pisze:Admini nie zabijają, co najwyżej zakopują ;)

Mów za siebie ;)


Z tego wychodzi, że jeden zabija, drugi zakopuje.
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu

Awatar użytkownika
Adrian
Posty: 9519
Rejestracja: 2017-11-13, 12:17

Postautor: Adrian » 2023-01-05, 08:20

Dobromił pisze:
Sebastian pisze:
Adrian pisze:Admini nie zabijają, co najwyżej zakopują ;)

Mów za siebie ;)


Z tego wychodzi, że jeden zabija, drugi zakopuje.


Z tego wychodzi, że doskonale się uzupełniamy :D