Wieści z gór

Dyskusje o górach, turystyce górskiej itp.
Awatar użytkownika
Pudelek
Posty: 8403
Rejestracja: 2013-07-08, 15:01
Lokalizacja: Oberschlesien

Postautor: Pudelek » 2021-02-03, 19:44

To koniec. Pani autopromocja nie zdobędzie K2. Ale co będzie można opowiadać no kolejnych prelekcjach i pokazywać na kolejnych fotkach prężące się ciało i wyskubane brwi to jej ;)
Magdalena Gorzkowska nie zdobędzie zimą K2 i nie zostanie pierwszą Polką zimą na szczycie drugiej najwyższej góry świata. Polka wróciła do bazy i prawdopodobnie zażądała ewakuacji helikopterem do szpitala.
Ostatnio zmieniony 2021-02-03, 19:44 przez Pudelek, łącznie zmieniany 1 raz.
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
Awatar użytkownika
Sebastian
Posty: 6083
Rejestracja: 2017-11-09, 17:18
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Postautor: Sebastian » 2021-02-03, 20:42

Jakby jeszcze Gorzkowska weszła na K2 zimą, to polscy himalaiści zachorowaliby na nieuleczalny ból doopy.
laynn

Postautor: laynn » 2021-02-03, 20:46

A tam ból d. facetów. Ja liczyłem na jej morsowanie na szczycie K2 :D
Awatar użytkownika
Pudelek
Posty: 8403
Rejestracja: 2013-07-08, 15:01
Lokalizacja: Oberschlesien

Postautor: Pudelek » 2021-02-03, 21:07

Jakby Gorzkowska weszła zimą na K2 to mielibyśmy do czynienia z cudem. Przecież od początku było wiadomo, że to reklamowa ściema.

Do morsowania chyba ona za chuda :P
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
Awatar użytkownika
sprocket73
Posty: 5740
Rejestracja: 2013-07-14, 08:56
Kontakt:

Postautor: sprocket73 » 2021-02-03, 22:24

Niestety podobno zawezwała helikopter. Założę się, że nie miała raczków.
Awatar użytkownika
Coldman
Posty: 1260
Rejestracja: 2020-05-19, 22:34
Lokalizacja: Wysoczyzna Kaliska

Postautor: Coldman » 2021-02-03, 23:00

Czekałem za tą wiadomością. Na początku gdy pisała o planach napisałem o realiach wejścia to się ludzie pruli do mnie na instagramie.

Tak tylko widziałem jej relacje na insta, gdzie albo była słodka fotka, albo gadanie o pogodzie/bezpieczeństwie. To nie jest góra na takie paplanie.
Ostatnio zmieniony 2021-02-03, 23:10 przez Coldman, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14536
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2021-02-04, 06:56

Coldman pisze:Na początku gdy pisała o planach napisałem o realiach wejścia to się ludzie pruli do mnie na instagramie.


Zaimponowałeś mi. Jak te realia opisałeś ?

Coldman pisze:To nie jest góra na takie paplanie.


A które są ?

Coldman pisze: na insta


A czy na insta skomentowałeś też wejście 10 Nepalczyków ?

sprocket73 pisze:Niestety podobno zawezwała helikopter.


Raczej "poprosiła". To raczej trochę zmienia postać rzeczy ;)

Oj … zaczęło się i u nas :)

Biedna pani Gorzkowska. Teraz dowie się o sobie wszystkiego :D

Tak z podobnej beczki - Sokół, czy Ty ją kojarzysz na żywo ? Bo ponoć ona z Bytomia. I raczej tam nie mieszka zbyt wiele osób, które w tak młodym wieku były na trzech 8 - tysięcznikach.
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
laynn

Postautor: laynn » 2021-02-04, 07:53

Dobromił pisze:Oj … zaczęło się i u nas

Ha a ja jestem od niej lepszy.

Nigdy helikoptera nie wzywałem, ani nie prosiłem ;)
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14536
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2021-02-04, 07:55

laynn pisze:Nigdy helikoptera nie wzywałem, ani nie prosiłem ;)


Ja raz czekałem … To mnie złośliwi koledzy znieśli do doliny i autem mnie do szpitala zwieziono …

;)
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :

- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum

- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi

- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
Awatar użytkownika
Prezes
Posty: 1983
Rejestracja: 2013-11-11, 10:10

Postautor: Prezes » 2021-02-04, 09:39

Ja bym się Pani Magdy naprawdę nie czepiał. Osiągnięcia w zasadzie niewiele gorsze od narodowej wyprawy gierojów, po której pozostały głównie niesmak i parę kiepskich książek.
Gór Ski
Posty: 484
Rejestracja: 2018-05-08, 11:14
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Gór Ski » 2021-02-04, 09:44

Dobromił pisze:Biedna pani Gorzkowska. Teraz dowie się o sobie wszystkiego


Co się dziwić jak TPN po kogoś leci to też jest pełno krzykaczy aby płacić za akcje ratunkowe , więc jej też raczej nie oszczędzą
Awatar użytkownika
Pudelek
Posty: 8403
Rejestracja: 2013-07-08, 15:01
Lokalizacja: Oberschlesien

Postautor: Pudelek » 2021-02-04, 15:20

Prezes pisze:Ja bym się Pani Magdy naprawdę nie czepiał. Osiągnięcia w zasadzie niewiele gorsze od narodowej wyprawy gierojów, po której pozostały głównie niesmak i parę kiepskich książek.

tyle, że w tej narodowej wyprawie było kilku, którzy naprawdę chcieli i mogli zdobyć ten szczyt. Tutaj od początku jedynym celem była promocja siebie, cycków i sponsora, nikt "w środowisku" nie dawał jej szans na wejście. Podobnie jak w innych swoich przypadkach musiałaby być wciągnięta na szczyt przez Szerpę, więc dobrze, że zawróciła, bo przynajmniej tamten nie musi tak ryzykować.

Naprawdę polecam Wam kiedyś prelekcję z jej udziałem, wrażenia niezapomniane :lol Miałem po niej wrażenie, że ludzie wjeżdżający na Kasprowy w szpilkach posiadają więcej rozumu niż ta pani ;)
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
Awatar użytkownika
kristoff73
Posty: 606
Rejestracja: 2019-05-15, 20:47
Lokalizacja: ST SD KGR TK SB

Postautor: kristoff73 » 2021-02-04, 19:37

Mont Blanc, Aconcagua, Kilimandżaro, Mount Everest, Makalu, Manaslu - jeśli młoda kobieta wchodzi wchodzi na te szczyty (i parę innych), to według mnie coś sobą reprezentuje i dobrze rokuje na przyszłość. W przeciwieństwie do hejterów, żartownisiów, zazdrośników i innych maluczkich, w tym takich, co nigdy w górach wysokich nie byli ale na wszystkim się znają, dobrze jej życzę. :-)
Бродяга. Снусмумрик. Бомж.
Awatar użytkownika
Coldman
Posty: 1260
Rejestracja: 2020-05-19, 22:34
Lokalizacja: Wysoczyzna Kaliska

Postautor: Coldman » 2021-02-04, 22:47

Dobromił pisze:
Coldman pisze:Na początku gdy pisała o planach napisałem o realiach wejścia to się ludzie pruli do mnie na instagramie.


Zaimponowałeś mi. Jak te realia opisałeś ?


Streściłem ludziom warunki i historie prób. Jak ktoś nie w temacie to nie znał skali trudności i szczęścia jakie trzeba mieć na taką górę. To tak samo jak ludzie nie zdają sobie sprawy jak mała szansa jest na wygraną w Lotto :D


kristoff73 pisze:Mont Blanc, Aconcagua, Kilimandżaro, Mount Everest, Makalu, Manaslu - jeśli młoda kobieta wchodzi wchodzi na te szczyty (i parę innych), to według mnie coś sobą reprezentuje i dobrze rokuje na przyszłość. W przeciwieństwie do hejterów, żartownisiów, zazdrośników i innych maluczkich, w tym takich, co nigdy w górach wysokich nie byli ale na wszystkim się znają, dobrze jej życzę. :-)


Ja też jej dobrze życzę. Te wszelkie komentarze w jej kierunku to kwestia jej postawy o której koledzy wyżej napisali. Tylko dzięki temu rozgłosowi nie braknie jej kasy na następne podboje.
Byłem zdziwiony jak osoby niezwiązane z górami nagle gdzieś tam przy mnie wspominały o tym temacie, a jak teraz Szerpowie zdobyli szczyt to tym bardziej się wszyscy zainteresowali.

Teraz tylko czekać na jej książkę :D
Ostatnio zmieniony 2021-02-04, 22:48 przez Coldman, łącznie zmieniany 1 raz.
laynn

Postautor: laynn » 2021-02-04, 23:52

Pudelek pisze:Miałem po niej wrażenie, że ludzie wjeżdżający na Kasprowy w szpilkach posiadają więcej rozumu niż ta pani

Czy choć umie włożyć dobrze szelki od plecaka, a nie jak nasza modowa pani, co na Kili wchodziła?

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości