Wieści z gór

Dyskusje o górach, turystyce górskiej itp.
Awatar użytkownika
buba
Posty: 6170
Rejestracja: 2013-07-09, 07:07
Lokalizacja: Oława
Kontakt:

Postautor: buba » 2014-08-07, 06:34

Tatrzański urwis pisze:
Piotrek pisze:
Ja z tych co to jeszcze rosyjskiego się uczyli,

Ja nie miałem już tej przyjemności na szczęście ;)


czemu na szczescie? ja tez juz z tych co w szkole ich nie uczyli wiec musialam bulic gruba kase za nauke zamiast miec za darmo w szkole... a angielskim to tak jak pisze Tomek, w wielu miejscach na swiecie nadal mozna sobie d.. podetrzec... ;)
Ostatnio zmieniony 2014-08-07, 21:52 przez buba, łącznie zmieniany 2 razy.
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"

na wiecznych wagarach od życia..
Awatar użytkownika
Tępy dyszel
Posty: 2894
Rejestracja: 2013-07-07, 16:49
Lokalizacja: Tychy

Postautor: Tępy dyszel » 2014-08-19, 17:10

,,Eko-terroryści" planują protestować na Palenicy Białczańskiej przeciwko transportowi konnemu:
http://portaltatrzanski.com/aktualnosci ... a-palenicy

Równocześnie - testy pojazdów elektrycznych:
http://www.portalgorski.pl/nowosci/tatr ... skiego-oka
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14536
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2014-08-20, 07:35

"Pijany ekolog w ataku szaleństwa rzucił się pod koła Melexa, krzycząc: Nie odbierajmy pracy qniom!!!"

Liczę, że sytuacja w trakcie protestu rozwinie się w stronę absurdu sytuacyjnego.
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
Awatar użytkownika
Jaszczur
Posty: 57
Rejestracja: 2014-07-22, 13:55
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Jaszczur » 2014-08-20, 08:54

Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14536
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2014-08-20, 09:02

Ma rację. Nie po to płacę wygórowaną cene za bilet do Parku żeby mnie jeszcze futrzani mordercy straszyli.
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :

- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum

- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi

- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
Mirek

Postautor: Mirek » 2014-08-20, 09:06

Jaszczur pisze:http://tatromaniak.pl/aktualnosci/c/w-tatrach-grasuja-na-wolnosci-dzikie-niedzwiedzie-turysta-skarzy-sie-tpn

Ciekawe czy on tak na serio?
Dlaczego nie? Widziałem reportaż w którym turyści w Zakopanem skarżyli się że góry są za wysokie i zasłaniają widoki. :DD
Awatar użytkownika
Tępy dyszel
Posty: 2894
Rejestracja: 2013-07-07, 16:49
Lokalizacja: Tychy

Postautor: Tępy dyszel » 2014-08-21, 07:01

Dobromił pisze:Liczę, że sytuacja w trakcie protestu rozwinie się w stronę absurdu sytuacyjnego.

Tym bardziej, że ekolodzy ,,zbierają" tam tych, którzy nie boją się ,,dostać batem od fiakrów".

Trzeba wspomóc ;) ,,wozaków" bo może być klasyczna ,,ustawka" ;)

Oferuję pasek od spodni, klamrę z plecaka i rękaw soft - shella do duszenia ;)

Pisząc poważniej - górale nie są na tyle głupi aby świadomie ,,zarzynać kurę znoszącą złote jajka".
Konie są stworzone do ciężkiej pracy i śmiać mi się chce, gdy czytam ,,onetowy" bełkot jak to te zwierzęta są zamęczane przy transporcie turystów.

Przy zrywce drewna w Tatrach, konie pracują dużo ciężej niż przy fasiągach i ,,płaczu zielonych" jakoś nie widać.
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14536
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2014-08-21, 07:16

Tępy dyszel pisze:Przy zrywce drewna w Tatrach, konie pracują dużo ciężej niż przy fasiągach i ,,płaczu zielonych" jakoś nie widać.


Ale za niedługo w eter pójdzie pieśń "Płacz za mną, koniu zrywkowy".

P.s. Jak mam jedznoznaczne zdanie o góralach z tamtej okolicy ( uważam ich za równie zdegenerowanych moralnie jak przedstawicieli kleru najpopularniejszej religi w tym kraju ) to liczę, że "ekolodzy" dostaną parę razy z liścia. Ich fałsz jest jeszcze bardziej odrażający. A koń to koń - takiemu na drodze do Moka żyje się pewno o wiele lepiej niż tym, o których pisał Dyszel.
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :

- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum

- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi

- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
Awatar użytkownika
Jaszczur
Posty: 57
Rejestracja: 2014-07-22, 13:55
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Jaszczur » 2014-08-21, 09:01

Zaprzęgnąć ekologów do fasiągów!
Mirek

Postautor: Mirek » 2014-08-21, 16:54

Jaszczur pisze:Zaprzęgnąć ekologów do fasiągów!
I woźniców. :DD
Awatar użytkownika
Tępy dyszel
Posty: 2894
Rejestracja: 2013-07-07, 16:49
Lokalizacja: Tychy

Postautor: Tępy dyszel » 2014-08-21, 16:58

Jaszczur pisze:Zaprzęgnąć ekologów do fasiągów!

mirek pisze:I woźniców


Panowie, bądźcie poważni. Statystyczny ekolog na mniejszy obwód pasa, niż ja nogi. Nie pociągną, nie dadzą rady.

Ale tym melexem chętnie bym się przejechał. Z fasiąga kilka razy korzystałem, zaś melexem jeszcze nie jechałem.
Ostatnio zmieniony 2014-08-21, 16:59 przez Tępy dyszel, łącznie zmieniany 1 raz.
Mirek

Postautor: Mirek » 2014-08-21, 19:09

Melexem? A i owszem,czemu nie? A ile to będzie kosztować?Mniej niż weekend Zakopanem? :DD
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14536
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2014-08-22, 07:37

Tępy dyszel pisze:Z fasiąga kilka razy korzystałem, zaś melexem jeszcze nie jechałem.


I tu, Panie, powstaje pytanie - czy prawdziwi turyści będą z pogardą patrzeć na melexowców ?
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :

- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum

- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi

- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
Awatar użytkownika
ceper
Posty: 8598
Rejestracja: 2014-01-02, 11:33

Postautor: ceper » 2014-08-22, 07:46

Dobromił pisze:Tępy dyszel napisał/a:
Z fasiąga kilka razy korzystałem, zaś melexem jeszcze nie jechałem.


I tu, Panie, powstaje pytanie - czy prawdziwi turyści będą z pogardą patrzeć na melexowców ?
Wybierzcie się do Jaskini Niedźwiedzia w Kletnie, to przejedziecie się melexem prawie za free.
A ja to mam w głębokim poważaniu, sam jestem prawdziwym turystą i to ja kreuję opinie :)
Ostatnio zmieniony 2014-08-22, 07:47 przez ceper, łącznie zmieniany 1 raz.
kris75

Postautor: kris75 » 2014-08-22, 09:11

mirek pisze:Melexem? A i owszem,czemu nie? A ile to będzie kosztować?Mniej niż weekend Zakopanem? :DD


Podobno tyle samo co fasiong.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości