a propo's Wyborów, polityki, Unii, standardów, ISO itd

Tutaj znajdziecie tematy nie związane z górami, coś o muzyce, filmach, sporcie, polityce i czymkolwiek innym...
Awatar użytkownika
maurycy
Posty: 912
Rejestracja: 2013-11-17, 09:25
Lokalizacja: Bielsko okolice

Postautor: maurycy » 2020-09-28, 00:00

Pudelek pisze:https://www.youtube.com/watch?v=YBU9rv1Dn9Q :lol :lol :lol

Ha ha, on nawet łopaty nie umie wbić 😂
Mirek

Postautor: Mirek » 2020-09-28, 06:54

maurycy pisze:
Pudelek pisze:https://www.youtube.com/watch?v=YBU9rv1Dn9Q :lol :lol :lol

Ha ha, on nawet łopaty nie umie wbić 😂
Za to z długopisem świetnie sobie radzi. :DD
Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 10956
Rejestracja: 2013-07-06, 21:45
Lokalizacja: Żywiec-Sienna
Kontakt:

Postautor: Piotrek » 2020-09-29, 07:33

To był atak polityczny, opozycyjni zdrajcy podsunęli tępą łopatę :D
Awatar użytkownika
sprocket73
Posty: 5740
Rejestracja: 2013-07-14, 08:56
Kontakt:

Postautor: sprocket73 » 2020-10-24, 08:31

Zastanawiam się czemu na forum zupełna cisza w temacie wyroku TK w sprawie aborcji?
Usłyszałem o tym w radiu, kiedy wracałem w czwartek z gór. Od razu pomyślałem, że to ważna sprawa. Ludzie protestują intensywnie, mimo pandemii. Na wykopie temat wskoczył na pierwsze miejsce w najbardziej "wykopywanych" w skali roku. A tu zupełna cisza. Czyżby "prawdziwych" samców to mało obchodziło? ;)
Awatar użytkownika
ceper
Posty: 8598
Rejestracja: 2014-01-02, 11:33

Postautor: ceper » 2020-10-24, 09:18

Wymiar sprawiedliwości jest najbardziej przestępczą branżą w Polsce. Teściowej i żony nie dotyczy, zaś córka-podróżniczka da sobie radę z głupotą rządzących. Wszyscy sobie dajemy.
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14536
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2020-10-24, 10:15

sprocket73 pisze:Zastanawiam się czemu na forum zupełna cisza w temacie wyroku TK w sprawie aborcji?
Usłyszałem o tym w radiu, kiedy wracałem w czwartek z gór. Od razu pomyślałem, że to ważna sprawa. Ludzie protestują intensywnie, mimo pandemii. Na wykopie temat wskoczył na pierwsze miejsce w najbardziej "wykopywanych" w skali roku. A tu zupełna cisza. Czyżby "prawdziwych" samców to mało obchodziło? ;)


Prezes o tym pisał.
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
Awatar użytkownika
Sebastian
Posty: 6083
Rejestracja: 2017-11-09, 17:18
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Postautor: Sebastian » 2020-10-24, 10:47

Tego to już się odechciewa komentować, kolejna ideologiczna decyzja władz - nie pierwsza i niestety zapewne nie ostatnia. Myślę, że brak reakcji z "samczością" nie ma nic wspólnego.
Oczywiście bogate Polki pojadą w wiadomym celu do Ostrawy albo do Niemiec, jak zwykle biedny dostanie po dupie.
Skala protestów imponująca, tylko czy to coś da? Oby.
Śledziłem wczorajsze wieczorne wydarzenia, utkwił mi w pamięci taki obrazek, w sumie smutny:

Obrazek

Dziś za to wiadomość, że Duda ma koronawirusa.
Ostatnio zmieniony 2020-10-24, 10:48 przez Sebastian, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
TNT'omek
Posty: 2517
Rejestracja: 2013-08-14, 16:27
Lokalizacja: Beskid Mały
Kontakt:

Postautor: TNT'omek » 2020-10-24, 11:21

sprocket73 pisze:A tu zupełna cisza.


O czym tu mówić ? Trza butelki po winie (i nie tylko) , które wypijamy, benzyną napełniać, a nie mówić ! Nikt tu (w Polsce) nikogo nie słucha, nikt nikogo nie obchodzi. ICH interesuje tylko władza absolutna i kasa. Swoje żony, córki i wnuczki wyskrobią u znajomych Chazanów czy im podobnych lekarzy, którzy pewnie oficjalnie, po partyjnej linii są przeciw aborcji.

Jak się zgodzimy na to straszne skurwysyństwo, to są w stanie zrobić z nami- Polakami, absolutnie wszystko! Ludzie to dotyczy naszych kobiet i nas facetów!
in omnia paratus...
Awatar użytkownika
sprocket73
Posty: 5740
Rejestracja: 2013-07-14, 08:56
Kontakt:

Postautor: sprocket73 » 2020-10-24, 11:21

Sebastian pisze:Dziś za to wiadomość, że Duda ma koronawirusa.

Nieładnie cieszyć się z choroby innych. Chociaż ja też się uśmiechnąłem jak to przeczytałem ;)

TNT'omek pisze:Jak się zgodzimy na to straszne skurwysyństwo, to są w stanie zrobić z nami- Polakami, absolutnie wszystko!

Zgadzam się z Tobą. Chociaż raczej teraz nic nie zrobię, bo nie wierzę w butelki z benzyną, wierzę w głosowanie w wyborach :(
Ostatnio zmieniony 2020-10-24, 11:23 przez sprocket73, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14536
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2020-10-24, 11:40

Co do butelek z benzyną i innymi tego typu akcesoriami to podobno tzw "narodowcy" twardo chcą przejść przez Warszawę 11 listopada. Zapowiada się kolejna demolka Stolicy w imię miłości do Ojczyzny. Oczywiście mają zachować odpowiednie odstępy "covidowe".
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :

- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum

- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi

- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14536
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2020-10-24, 11:50

A co do przyzwolenia na psychiczne i fizyczne cierpienia Polek i Polaków w imię rodzenia martwych i upośledzonych dzieci to mam wielką nadzieję, że pomysłodawcy kiedyś realnie ( czyli np oderwanie od koryta ) to odczują.
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :

- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum

- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi

- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
Awatar użytkownika
Pudelek
Posty: 8403
Rejestracja: 2013-07-08, 15:01
Lokalizacja: Oberschlesien

Postautor: Pudelek » 2020-10-24, 12:38

Sebastian pisze:Skala protestów imponująca, tylko czy to coś da? Oby.

a czy poprzednie protesty coś dały?

Przecież od kilku już lat wiadomo, że większość społeczeństwa ma w dupie demokrację, konstytucję, obiektywne sądy, praworządność i tym podobne. Liczy się socjal i że innym się dowali, że inni będą mieć gorzej od nas. Polska tak naprawdę nigdy nie wyszła z komuny, tylko, że kiedyś ludzie się z tym kryli, a PiS pozwolił otwarcie wypłynąć szambu i teraz mamy co mamy, do tego nieustanne nagonki na obcych, innych, złych itp. Otworzyli puszkę z gównem i już tego nie zamkniemy, chyba, że metodą Robespierra... :rol

wierzę w głosowanie w wyborach

jak wyglądają "wybory" w państwie pisowskim to mieliśmy przykład latem. W takich "wyborach" to PiS zawsze będzie wygrywał.
Ostatnio zmieniony 2020-10-24, 12:40 przez Pudelek, łącznie zmieniany 1 raz.
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
Awatar użytkownika
Adrian
Posty: 9748
Rejestracja: 2017-11-13, 12:17

Postautor: Adrian » 2020-10-24, 13:07

Sebastian pisze:Tego to już się odechciewa komentować, kolejna ideologiczna decyzja władz - nie pierwsza i niestety zapewne nie ostatnia. Myślę, że brak reakcji z "samczością" nie ma nic wspólnego.
Oczywiście bogate Polki pojadą w wiadomym celu do Ostrawy albo do Niemiec, jak zwykle biedny dostanie po dupie.
Skala protestów imponująca, tylko czy to coś da? Oby.
Śledziłem wczorajsze wieczorne wydarzenia, utkwił mi w pamięci taki obrazek, w sumie smutny:

[url=https://images92.fotosik.pl/434/71b3ce457eca9d93.jpg]Obrazek[/URL]

Dziś za to wiadomość, że Duda ma koronawirusa.


Powinni stamtąd odejść i pozwolić ludziom zrobić to co należy, niech skurwiel weźmie odpowiedzialność za swoje decyzję, jebane stry pedał i dewotki które mu przytakują razem z jebanymi zboczeńcami z kościoła, wszystkich bym spędził na środek rynku i batożył jako przestrogę dla innych żeby się na zawsze odjebali od wolnej woli ludzi i ich sumienia!
Awatar użytkownika
Sebastian
Posty: 6083
Rejestracja: 2017-11-09, 17:18
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Postautor: Sebastian » 2020-10-24, 14:01

Przy takich okazjach zastanawia mnie jedna rzecz: osoba deklarująca się jako katolik nie dokona aborcji, pośle dzieci na religię, nie zrobi zakupów w galerii handlowej w niedzielę, nie zje schabowego w piątek, nie pójdzie na dyskotekę w Wielki Post, można by jeszcze przytoczyć parę przykładów.
Nie zrobi tego, bo działa zgodnie z własną wiarą i sumieniem, które nakazują mu postąpić tak, a nie inaczej, więc żadne przepisy prawne nie są jej do tego potrzebne.
Inna sprawa, że takich wierzących głęboką wiarą katolików jest w Polsce niewielu, dominuje katolicyzm obrzędowo-ludowy, że trzeba iść w Wielką Sobotę do święcenia, a dziecko wysłać do pierwszej komunii, bo "tak wypada", ale głębi w tym nie żadnej. Chyba się nie mylę?
Gdyby wprowadzić wzorem niemieckim podatek kościelny na finansowanie jego działalności, to liczba katolików w Polsce spadłaby na łeb, na szyję.
Awatar użytkownika
Pudelek
Posty: 8403
Rejestracja: 2013-07-08, 15:01
Lokalizacja: Oberschlesien

Postautor: Pudelek » 2020-10-24, 14:05

Obecne przepisy nie są skierowane do "prawdziwych" katolików, tylko dla całej reszty: chodzi o to, aby niewiernych złapać za mordę, pokazać kto tu rządzi, oznaczyć teren (jak krzyże w niemal każdym publicznym miejscu państwa). Identyczna sytuacja jak u islamistów - chodzi o to, aby nieustannie nękać tych "nieswoich", poszerzać swoje terytorium, nawracać siłą. Kościół katolicki w innych krajach od tego odszedł, bo wierni pokazali mu fakira, natomiast w polskim skansenie próbuje zawrócić kijem Wisłę. Póki jeszcze można, bo księża przecież sami zdają sobie sprawę, iż społeczeństwo laicyzuje się na potęgę (choć i tak za mało), więc dociśnijmy jeszcze mu smycz.
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości