Sport

Tutaj znajdziecie tematy nie związane z górami, coś o muzyce, filmach, sporcie, polityce i czymkolwiek innym...
Awatar użytkownika
sokół
Posty: 12313
Rejestracja: 2013-07-06, 09:41
Lokalizacja: Bytom

Postautor: sokół » 2015-11-22, 22:26

Chlopaki są słabi psychicznie. Trzeba ich tu zaprosić, niech troche poczytają, popiszą, a zaraz zaczną się dalekie loty...
Awatar użytkownika
ziaro
Posty: 390
Rejestracja: 2014-12-13, 10:46
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Postautor: ziaro » 2015-11-23, 08:00

Na drużynowe zawody to ja już nie liczę o dobry wynik od kilku dobrych lat.
#ziaronaszlaku
Awatar użytkownika
bton1
Posty: 3312
Rejestracja: 2013-07-08, 07:52
Lokalizacja: Kraków

Postautor: bton1 » 2015-11-29, 01:15

Wow! Świetna była gala w Krakowie!!! Kasa na bilet w błoto nie poszła, podobnie jakna taryfę :) Brawo Mamed!
W mieście możesz kogoś znać dziesięć lat i go nie poznać. W górach znasz go na wylot po paru tygodniach.
Awatar użytkownika
_Sokrates_
Posty: 1608
Rejestracja: 2015-04-06, 16:35
Lokalizacja: Białystok

Postautor: _Sokrates_ » 2015-11-29, 10:51

bton1 pisze:Brawo Mamed!


To akurat mnie nie cieszy choć trzeba przyznać, że gość jest kozakiem.
Kopnięcie Bedorfa klasa! Walka Kornika też bardzo ciekawa.
Wiem, że nic nie wiem.
Awatar użytkownika
sprocket73
Posty: 5740
Rejestracja: 2013-07-14, 08:56
Kontakt:

Postautor: sprocket73 » 2015-11-29, 12:44

Nie widziałem tych walk, przełączyłem się na Kliczko vs Tyson. W piątek zapowiedziałem chłopakom w pracy, że Kliczko przegra, nikt nie wierzył. Fury może nie walczy pięknie, jego ruchy wyglądają na chaotyczne, ciosy na sygnalizowane. Ale tak nie jest. Ma chłop potencjał, jest wielki, szybki i silny. Prawdę mówiąc bałem się, że sędziowie nie dadzą mu zwycięstwa, szczególnie po tym jak w 11 rundzie zaliczył upomnienie, a od połowy 12stej Kliczko postawił wszystko na jedną kartę i rzucił się do ataków. Jednak werdykt był sprawiedliwy.
Awatar użytkownika
bton1
Posty: 3312
Rejestracja: 2013-07-08, 07:52
Lokalizacja: Kraków

Postautor: bton1 » 2015-11-29, 14:20

_Sokrates_ pisze:
bton1 pisze:Brawo Mamed!


To akurat mnie nie cieszy choć trzeba przyznać, że gość jest kozakiem.
Kopnięcie Bedorfa klasa! Walka Kornika też bardzo ciekawa.

Mnie było zupełnie obojętne, kto wygra walkę wieczoru. Bedorf faktycznie oddał kopniaka życia. A Kornik taktycznie perfecto.

Odnośnie Kliczki i Fury'ego, to okazało się, że jak się trafił gość, który postawił na walkę o zwycięstwo, a nie o przetrwanie, to i Władka idzie złamać. A Władek jak parę ciosów poczuł, to się wystrachał wszelkiego ryzyka. Werdykt zasłużony.
W mieście możesz kogoś znać dziesięć lat i go nie poznać. W górach znasz go na wylot po paru tygodniach.
Vision

Postautor: Vision » 2015-11-30, 23:42

Jakaś mega ciekawa ta walka Kliczki nie była, ale sensacja była spora. Bo jednak faworyt był jeden. A wynik walki sprawiedliwy, nawet statystyki ciosów to potwierdzają. Co do rewanżu, to jakoś nie widzę tego, Władek ma już swoje lata i chyba jego czas po prostu minął. Chociaż dla mnie kozakiem to był Witek który szedł zawsze na wymiany, a nie uciekał, czy klinczował pół walki jak Władek i szkoda, że tak przerywał tą karierę. Ale przynajmniej może się coś zacznie dziać w tej wadze, bo nudą przywiewało, przez ostatnie 10 lat. Za dużo kandydatów póki co też nie ma. Jest ten Amerykanin Wilder, ale on raczej z Furym przegra, tak mi się wydaje, że jest jednak trochę za chudy, pomimo, że też wysoki. Ale Anthony Joshua, wydaje mi się, że może zmieść Furego z ringu. Gość robi wrażenie, chociaż jeszcze nie za bardzo sprawdzony, więc balon może pęknąć jak w przypadku Davida Price. ;) Ale też sporo ludzi, to w nim widzi przyszłego dominatora wagi ciężkiej. Bo Fury, to nawet z wacianym Cunnighamem leżał na dechach. ;)

Obrazek

Obrazek

Chociaż mięśnie to nie wszystko.

No i jest jeszcze nasz pogromca aligatorów Artek. ;)
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez Vision, łącznie zmieniany 4 razy.
Vision

Postautor: Vision » 2015-12-01, 11:47

Zapraszam na zakupy. Fajna ekotorba za 15 zł. :-o

http://kamiland.pl/
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez Vision, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Tatrzański urwis
Posty: 1405
Rejestracja: 2013-07-07, 12:17
Lokalizacja: Małopolska

Postautor: Tatrzański urwis » 2015-12-01, 17:36

Jak dla mnie Fury to taki trochę ringowy błazen chociaż gość ma warunki fizyczne i z Kliczką sprytnie zaboksował nie bojąc się go i nie walcząc tylko o przetrwanie tak jak wielu pozostałych to robiło . Lata świetności Władek ma za sobą , pora już powoli przechodzić na emeryturę chociaż kto wie , może miał po prostu gorszy dzień . Najbardziej byłem zdziwiony małą ilością wyprowadzonych ciosów prostych z Władka strony . To zawsze była jego najgroźniejsza broń .
Vision pisze:Chociaż mięśnie to nie wszystko.
Jak powiedział kiedyś złotousty komentator Andrzej Kostyra ,,szybkość w boksie spala,, ;) . Powiedział też kiedyś o Kliczce że jest chłodny jak piwo w lodówce . Chyba już nie :) .
Vision pisze:No i jest jeszcze nasz pogromca aligatorów Artek. ;)
Nadaje się do bicia podstarzałych bokserów i kelnerów :D .
Tatraman
Posty: 355
Rejestracja: 2015-06-05, 22:16

Postautor: Tatraman » 2016-01-15, 22:45

No i zaczęło się: Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej...
W pierwszym meczu z Serbią nasi przyprawili mnie o palpitację serca...
Znów Szmal musiał zrobić część roboty za resztę... całe szczęście!
Polska! Biało-czerwoni!

Rozumiem, że nie każdy podziela entuzjazm kibicowania naszym (czy wogóle), zwłaszcza, że:

http://vod.gazetapolska.pl/12196-duma-o ... 016-polska
gar
Posty: 843
Rejestracja: 2016-01-06, 20:46
Lokalizacja: Orzegów

Postautor: gar » 2016-01-16, 13:27

Mam blisko do Katowic, więc wczoraj wybrałem się na mecze w Spodku:
Chorwacja - Białoruś 27:21 (15:15)
Islandia - Norwegia 26:25 (10:11)
Kibiców dużo (oceniam na ok. 5 tys. - patrząc na to, że Polacy w Katowicach nie grają i że jest to dopiero pierwsza faza grupowa). Lekko zdegustowany jestem postawą kibiców skandynawskich, ale to inna sprawa.
Awatar użytkownika
Pudelek
Posty: 8403
Rejestracja: 2013-07-08, 15:01
Lokalizacja: Oberschlesien

Postautor: Pudelek » 2016-01-16, 13:48

gar pisze:Lekko zdegustowany jestem postawą kibiców skandynawskich, ale to inna sprawa.

nie śpiewali "nic się nie stało"? :-o

gar pisze:Kibiców dużo (oceniam na ok. 5 tys

a jak patrzyłem na bilety na te spotkania, to praktycznie nie było już co kupić. Ciekawe co się stało z resztą wejściówek.
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
gar
Posty: 843
Rejestracja: 2016-01-06, 20:46
Lokalizacja: Orzegów

Postautor: gar » 2016-01-16, 16:25

Pudelek pisze:
gar pisze:Lekko zdegustowany jestem postawą kibiców skandynawskich, ale to inna sprawa.

nie śpiewali "nic się nie stało"? :-o

Zupełnie dwie inne sprawy mnie lekko zniesmaczyły (ale tylko lekko).

gar pisze:Kibiców dużo (oceniam na ok. 5 tys

a jak patrzyłem na bilety na te spotkania, to praktycznie nie było już co kupić. Ciekawe co się stało z resztą wejściówek.


Może było nas i więcej niż 5 tys., ale więcej niż 6 tys. raczej nie. Wolny był cały pas górny - ten za słupkami - kto zna Spodek wie o co chodzi, sporo wolnych miejsc było w najdroższych sektorach i pusto tam gdzie jak mniemam były miejsca dla VIP-ów, delegacji itp. Nie wiem też czy wszystkie miejsca były przeznaczone do sprzedaży. Ale i tak uważam, że to rewelacyjna frekwencja. Przypominam, że w ostatnich mistrzostwach świata kobiet w Danii na ćwierćfinale i półfinale potrafiło ziać z hali pustką (a tam piłka ręczna jest dyscypliną wręcz narodową).
Awatar użytkownika
_Sokrates_
Posty: 1608
Rejestracja: 2015-04-06, 16:35
Lokalizacja: Białystok

Postautor: _Sokrates_ » 2016-01-16, 21:06

Na tego typu imprezach sporą pulę biletów zawsze dostają sponsorzy.
Stąd mogą się zdarzać sytuacje, że biletów nie ma już w sprzedaży a na stadionie/hali mnóstwo wolnych miejsc.
Wiem, że nic nie wiem.
Awatar użytkownika
bton1
Posty: 3312
Rejestracja: 2013-07-08, 07:52
Lokalizacja: Kraków

Postautor: bton1 » 2016-01-16, 23:25

Jak ktoś chce to znajdzie bilety bez problemu. Nie marudźcie malkontenci!!!
W mieście możesz kogoś znać dziesięć lat i go nie poznać. W górach znasz go na wylot po paru tygodniach.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 73 gości