głosowanie na: ZDJĘCIE LIPCA

a propo's Wyborów, polityki, Unii, standardów, ISO itd

Tutaj znajdziecie tematy nie związane z górami, coś o muzyce, filmach, sporcie, polityce i czymkolwiek innym...
R0BERT
Posty: 279
Rejestracja: 2015-02-09, 18:24
Lokalizacja: Śląsk, ten wyżej.

Postautor: R0BERT » 2016-12-21, 17:13

Wolf pisze:
bton1 pisze:
Wolf pisze:PIS zrobił dla Polaków więcej niż tamci PO 8 latach.

Dziękuję za tę wypowiedź. To mi wystarczy :)
Bardzo proszę. 500+, restrukturyzacja kopalń, rekordowo niskie bezrobocie, minimalna stawka godzinowa od umowy zlecenia, podniesienie płacy minimalnej i kwoty wolnej od podatku, prace nad deubekizacja. Mało? A co zrobiła Twoja peło? Oprócz tego że Polacy uciekali na emigracje aby baronowie na rautach mogli sobie mówić "mordo ty moja, by żylo sie lepiej". Marek masz rację to temat o butach proszę o umieszczenie w temacie politycznym


Nie marnuj czasu, jedyne co przeczytasz to będzie lewacki bełkot w najlepszym razie, choć widzę, że nie wyszło na razie poza typowe teksty o braniu do ust :lol
W Polsce ceni się złodziejstwo i kombinatorstwo, więc nie dziw się, że paru kolegów tęskni za komuną ;)
Awatar użytkownika
ceper
Posty: 8598
Rejestracja: 2014-01-02, 11:33

Postautor: ceper » 2016-12-21, 18:35

ROBERT, dziś odetchnąłem z ulgą, bo PiS ogłosił radosną nowinę: nie będzie jednolitego podatku!
Jestem pod wrażeniem rozsądku rządzących i szybkości działań rządu w rozwiązywaniu problemów, których nie zdążyli uchwalić (w przeciwieństwie do poprzednich elit uchwalających głupoty, które wkrótce anulowali i to była ulga dla obywateli).
A może to wzmożony ruch u wujka G. z frazami "firma za granicą" lub "firma w Czechach" był impulsem do przemyśleń? Ja bym posłał im impuls 230V lub bardziej skuteczny 15kV...
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
Wolf
Posty: 179
Rejestracja: 2016-12-17, 20:44
Lokalizacja: Tychy/Katowice

Postautor: Wolf » 2016-12-22, 06:25

R0BERT pisze:Nie marnuj czasu, jedyne co przeczytasz to będzie lewacki bełkot w najlepszym razie, choć widzę, że nie wyszło na razie poza typowe teksty o braniu do ust :lol
W Polsce ceni się złodziejstwo i kombinatorstwo, więc nie dziw się, że paru kolegów tęskni za komuną ;)
No tak lewacy, baronowie pedało, branie do ust to pasi ROBERT z obrazem Polski słabej, wasalnej w stosunku do Brukseli. W imię tego toleracja, lans pedałków na ulicach, tęczowa flaga, obywatele świata, toleracja, brak tożsamosci. To widać szerzej na Zachodzie. I co mają? Ciapatych, biednych emigrantów w najnowszych modelach Reeboka czy Nike, gwałcących co się rusza. Ale na szczęście rząd Pani Szydło do tego nie dopuścił, zresztą w tym złym potrafimy się zjednoczyć i jeśli ciapate wlezą do Polski i będą dymić to pierwsza lepsza kibolska ekipa zmiecie ich z ziemi. I jeszcze jedno, nie lubię pedało ale jak Radek i Jacek mówili o murzyńskości i że te nasze sojusze są gówno warte to mieli całkowitą racje.
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14536
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2016-12-22, 07:18

Wolf pisze:
R0BERT pisze:Nie marnuj czasu, jedyne co przeczytasz to będzie lewacki bełkot w najlepszym razie, choć widzę, że nie wyszło na razie poza typowe teksty o braniu do ust :lol
W Polsce ceni się złodziejstwo i kombinatorstwo, więc nie dziw się, że paru kolegów tęskni za komuną ;)
No tak lewacy, baronowie pedało, branie do ust to pasi ROBERT z obrazem Polski słabej, wasalnej w stosunku do Brukseli. W imię tego toleracja, lans pedałków na ulicach, tęczowa flaga, obywatele świata, toleracja, brak tożsamosci. To widać szerzej na Zachodzie. I co mają? Ciapatych, biednych emigrantów w najnowszych modelach Reeboka czy Nike, gwałcących co się rusza. Ale na szczęście rząd Pani Szydło do tego nie dopuścił, zresztą w tym złym potrafimy się zjednoczyć i jeśli ciapate wlezą do Polski i będą dymić to pierwsza lepsza kibolska ekipa zmiecie ich z ziemi. I jeszcze jedno, nie lubię pedało ale jak Radek i Jacek mówili o murzyńskości i że te nasze sojusze są gówno warte to mieli całkowitą racje.


Chłopcy złoci - jak widzę forma w formie :D Trzymajcie tak dalej.

P.s. rOBERT, dziecinko internetu, czy przypadkiem ostatnio nie pisałeś, że masz dość tekstów politycznych? Że chcesz poczytać o górach ? A tu pierwszy tekst polityczny od tygodni i od razu pokazujesz swe internetowe oblicze. Chyba się nigdy nie zmienisz.
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
Wolf
Posty: 179
Rejestracja: 2016-12-17, 20:44
Lokalizacja: Tychy/Katowice

Postautor: Wolf » 2016-12-22, 08:27

Dobromił pisze:Chłopcy złoci - jak widzę forma w formie :D Trzymajcie tak dalej.

P.s. rOBERT, dziecinko internetu, czy przypadkiem ostatnio nie pisałeś, że masz dość tekstów politycznych? Że chcesz poczytać o górach ? A tu pierwszy tekst polityczny od tygodni i od razu pokazujesz swe internetowe oblicze. Chyba się nigdy nie zmienisz.
po co ten "off" żeby licznik wpisów sobie nabić? Zwracam uwagę na problem lewactwa, pedalstwa i choro pojętej tolerancji na wszystko co może doprowadzić do wjazdu ludzi o ciemnej karnacji i problemów z tym związanych. I nie wyrażasz opinii w temacie czy wątku jakiego dotyczy. Po prostu aby sobie popierdolić o użytkowniku a nie w problematyce tematu :usmi
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14536
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2016-12-22, 08:50

A ja wyrażam swoją opinię na temat Twego i rOBERTA poziomu wypowiedzi. Masz z tym problem ?
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :

- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum

- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi

- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
Wolf
Posty: 179
Rejestracja: 2016-12-17, 20:44
Lokalizacja: Tychy/Katowice

Postautor: Wolf » 2016-12-22, 09:17

Dobromił pisze:A ja wyrażam swoją opinię na temat Twego i rOBERTA poziomu wypowiedzi. Masz z tym problem ?
Bynajmniej. Ale widzę że Ty masz problem. Oceniania ludzi tylko na podstawie ich sympatii politycznych. Urodziłeś się w Koreji? Stąd to Twoje ignorowanie mojego pytania turystycznego jakie zadałem w temacie wycieczki na Kaspra. Ignoracja bo zadał je sympatyk PiSu? Pytanie retoryczne :)
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14536
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2016-12-22, 09:23

Wolf pisze: Oceniania ludzi tylko na podstawie ich sympatii politycznych.


Na ten czas pozwoliłem sobie tylko na ocenę Ciebie poprzez poziom Twych wypowiedzi. Dosyć ciekawy poziom.

Wolf pisze:Pytanie retoryczne


Ale pozwolisz, że jednak odpowiem - Forum to nie szachy szybkie. Jak zobaczę co napisałeś to odpowiem. Albo i nie odpowiem.
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :

- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum

- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi

- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
Awatar użytkownika
_Sokrates_
Posty: 1608
Rejestracja: 2015-04-06, 16:35
Lokalizacja: Białystok

Postautor: _Sokrates_ » 2016-12-22, 17:52

Taka jatka mnie ominęła :o-o

Wolf pisze:500+


Socjalizm pełną gębą.

Wolf pisze:restrukturyzacja kopalń


O żadnych poważniejszych zmianach w górnictwie nie słyszałem.

Wolf pisze:rekordowo niskie bezrobocie


Gdyby wrócili wszyscy, których Platforma wyekspediowała za granicę byłoby mniej różowo.

Wolf pisze:minimalna stawka godzinowa od umowy zlecenia


Socjalizm pełną gębą.

Wolf pisze:podniesienie płacy minimalnej


Socjalizm pełną gębą.

Wolf pisze:i kwoty wolnej od podatku


Większości nawet nie drgnęło, części się pogorszyło.

Wolf pisze:prace nad deubekizacja.


Poczekamy na efekty.

Podsumowując: jeśli ktoś jest socjalistą to powinien być zadowolony. Ja nie jestem.

Czasami widząc poziom ataków i ich jakość merytoryczną jestem zmuszony bronić tej PiSowskiej miernoty ale poza sferą "symboli" nie widzę nic z czego można by być zadowolonym. Ot - sekta zastąpiła mafię.
Wiem, że nic nie wiem.
R0BERT
Posty: 279
Rejestracja: 2015-02-09, 18:24
Lokalizacja: Śląsk, ten wyżej.

Postautor: R0BERT » 2016-12-22, 18:57

_Sokrates_ pisze:O żadnych poważniejszych zmianach w górnictwie nie słyszałem.


Na Białoruś wyraźnie ciągle niewiele dociera. Nic nowego.
Awatar użytkownika
_Sokrates_
Posty: 1608
Rejestracja: 2015-04-06, 16:35
Lokalizacja: Białystok

Postautor: _Sokrates_ » 2016-12-22, 19:11

R0BERT pisze:Na Białoruś wyraźnie ciągle niewiele dociera.


Nie ruszają mnie takie teksty. Tak więc musisz się bardziej postarać :-o
Wiem, że nic nie wiem.
Awatar użytkownika
ceper
Posty: 8598
Rejestracja: 2014-01-02, 11:33

Postautor: ceper » 2016-12-22, 19:42

Powiadam Wam, że na "wiejskie tereny" i tak przyjdzie Szela. Jakub, gdyby ktoś nie wiedział...
I ciąć równo upasione bydło z lewa i prawa oraz wszelkie świnie ciągnące do/z/ koryta. :|
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/

Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
laynn

Postautor: laynn » 2016-12-22, 19:57

_Sokrates_ pisze:Ot - sekta zastąpiła mafię.

Dokładnie!
Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 10939
Rejestracja: 2013-07-06, 21:45
Lokalizacja: Żywiec-Sienna
Kontakt:

Postautor: Piotrek » 2016-12-22, 20:09

500+ byłby ładnym gestem, pomocą (i po części jest, nie przeczę), niestety jest lekki niesmak w tej sprawie.
Znajoma, której naprawdę się nie przelewa i ledwo zamyka finansowo miesiąc mając jedno dziecko nie załapała się. Jej szef, któremu kasa z kieszeni się sypie zgarnia 1000 zł.
Fakt, on ma trójkę dzieci, ona jedno ale on tego 1000 nawet nie zauważa, a jej by naprawdę pomogło.
Nie widzę w 500+ nic więcej niż łapówkę dla potencjalnych wyborców - choć ma to też drugi koniec, Ci biedni którzy się nie załapali widząc że bogaci dostają już na rządzących obecnie głosu nie oddadzą.
A wystarczyło kilka zapisów regulujących np. górny pułap zarobków i już by były pieniądze dla biednych, była by faktycznie sprawiedliwa pomoc.
Awatar użytkownika
telefon 110
Posty: 2046
Rejestracja: 2014-09-20, 22:32

Postautor: telefon 110 » 2016-12-22, 20:33

Piotrek pisze:Nie widzę w 500+ nic więcej niż łapówkę dla potencjalnych wyborców


Nie odniosę się do meritum "+500 coś daje, nic nie daje". Temat na inną dyskusję.

Odniosę się do słowa "łapówka dla wyborców".

Czymże są różne państwowe programy afirmacyjne dla Afroamerykanów w tak liberalnym kraju jak USA ?
I to nawiązujące wprost do rasizmu.
No bo jeśli na wyższych uczelniach jest stanowiony parytet kosztem zdolniejszej młodzieży rasy"żółtej" czy "białej"- to jak to nazwać inaczej ?

Np. gdy rząd Merkelowej obniżył wiek emerytalny w Niemczech - to była łapówka ?
http://pressmix.eu/2015/05/11/niemcy-ob ... o-smierci/


Natomiast gdy poprzednia ekipa rządząca w RP podniosła wiek emerytalny to było działaniem szlachetnym ?

Polityka to taka dziedzina aktywności- gdzie się rozdaje łapówki a co najmniej obietnice.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości