głosowanie na: ZDJĘCIE LIPCA

a propo's Wyborów, polityki, Unii, standardów, ISO itd

Tutaj znajdziecie tematy nie związane z górami, coś o muzyce, filmach, sporcie, polityce i czymkolwiek innym...
Awatar użytkownika
buba
Posty: 6144
Rejestracja: 2013-07-09, 07:07
Lokalizacja: Oława
Kontakt:

Postautor: buba » 2016-12-27, 21:13

ceper pisze:
buba pisze:Mysle ze warto by zaczac od feministek!
Nimfomanek? Łączyć można przyjemne z pożytecznym...


Jak juz zostane prezydentem to bede pamietac aby skolektywizowane nimfomanki odsylac do Belchatowa! :D
Ostatnio zmieniony 2016-12-27, 21:14 przez buba, łącznie zmieniany 2 razy.
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"

na wiecznych wagarach od życia..
Awatar użytkownika
telefon 110
Posty: 2046
Rejestracja: 2014-09-20, 22:32

Postautor: telefon 110 » 2016-12-30, 15:47

Berlin (Берлин) przygotowuje się do świętowania Sylwestra.

"Na ulicach Berlina pojawią się policjanci wyposażeni w karabiny maszynowe. Strefa w pobliżu Bramy Brandenburskiej zostanie dodatkowo zabezpieczona betonowymi płytami."

http://www.tvp.info/28415796/berlin-szy ... m-nadzorem

Wygląda to trochę jak rekonstrukcja majowego праздникa Krasnej Armii przed laty.
I znowu niemieckie kobiety będą się fraternizowały z postępowymi przybyszami.
gar
Posty: 843
Rejestracja: 2016-01-06, 20:46
Lokalizacja: Orzegów

Postautor: gar » 2016-12-30, 16:17

Nie wpuszczają z plecakami. Strach się bać, bo jak pójdą w tym kierunku to w góry będziemy chodzić z reklamówkami.
Awatar użytkownika
ceper
Posty: 8598
Rejestracja: 2014-01-02, 11:33

Postautor: ceper » 2016-12-30, 16:46

gar pisze:w góry będziemy chodzić z reklamówkami
Damy radę na lekko: za chlebem czy browarem udamy się do obiektu o standardzie turystycznym (po co taszczyć zapasy ze sobą) i wrócimy lżejsi o odrobinę makulatury - wielka krzywda nikomu się nie stanie... ;)
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
Wolf
Posty: 179
Rejestracja: 2016-12-17, 20:44
Lokalizacja: Tychy/Katowice

Postautor: Wolf » 2016-12-31, 07:24

Uważam że to był dobry rok dla Polski. Milionom Polaków żyje sie lepiej, wreszcie zmierzamy ku wolnej Polsce a nie lizydupstwu USA, które i tak jest nic nie warte(tu akurat Jacek i Radek mieli racje). A ta żenujca próba puczu przejdzie do historii ale prawda zawsze się obroni a wierzę że winni zamachu w Smoleńsku bedą odnalezieni i ukarani..Gałązka brzozy spowodowała katastrofę? czy oni naprawde mają nas za idiotów? Szczęśliwego roku 2017
Dobromił pisze:Kiedy jedziesz na Ogólnoświatowy Zlot Głupków Internetowych ?
Awatar użytkownika
sprocket73
Posty: 5715
Rejestracja: 2013-07-14, 08:56
Kontakt:

Postautor: sprocket73 » 2016-12-31, 08:36

Wolf, nie rób sobie jaj - no chyba, że robisz kolejne badania ;)
Próba puczu :D
Wolf
Posty: 179
Rejestracja: 2016-12-17, 20:44
Lokalizacja: Tychy/Katowice

Postautor: Wolf » 2016-12-31, 09:21

Oczywiście że to była próba puczu. Bo jak inaczej można nazwać paraliżowanie prac sejmu i te pełne agresji manifestacje? Fakty są takie, że metodą siłową i szantażem próbuje się obalić legalnie wybraną władzę. Ale z drugiej strony sie nie dziwie, bo PIS dobiera się do złodzei, którzy przez lata okradali naród i za psie pieniądze sprzedali majątek wypracowany przez pokolenia wiec sbcy trzęsą tyłkami i mąca. A powiedz mi sprocket, jeśli za PO niby było git i fajnie, to dlaczego z kretesem przegrali wybory? I co zrobili dla Polaków? Nic, zrobili tylko dla swoich kolesi, popatrz na polskie niezależne media a nie te na uslugach Szwabów czy USA a klapki Ci opadną jak opadły wielu milionom Polaków.
Dobromił pisze:Kiedy jedziesz na Ogólnoświatowy Zlot Głupków Internetowych ?
R0BERT
Posty: 279
Rejestracja: 2015-02-09, 18:24
Lokalizacja: Śląsk, ten wyżej.

Postautor: R0BERT » 2016-12-31, 09:34

To był pucz na miarę polskiej "opozycji". Jak ktoś celnie napisał, Kaczyński sam chyba wybierał jej przedstawicieli i wygrał najgłupszych ;) . Rysio i towarzystwo, alimenciarz, skompromitowana ekipa z PO, postkomuna, Paligłup itd.
Niezła beka :dev

Jak Polacy oceniają zeszły rok ?

"63 proc. badanych Polaków ocenia, że 2016 r. był dobry dla nich osobiście, 62 proc. dla ich rodziny, a 63 proc. dla ich zakładu pracy - wynika z badania Centrum Badania Opinii Publicznych.

Jak wynika z badań CBOS rok 2016 był lepiej oceniany niż 2015 r., które do tej pory był najlepiej oceniany pod względem osobistym i zawodowym. "Badani ocenili 2016 r. wyżej w każdym wymiarze i w niemal wszystkich przypadkach są to wyniki najwyższe od momentu rozpoczęcia pomiarów" - podkreślono w badaniu."
"Michnik jest manipulatorem. To jest człowiek złej woli, kłamca. Oszust intelektualny."
Awatar użytkownika
_Sokrates_
Posty: 1608
Rejestracja: 2015-04-06, 16:35
Lokalizacja: Białystok

Postautor: _Sokrates_ » 2016-12-31, 09:51

Wolf pisze:wierzę że winni zamachu w Smoleńsku bedą odnalezieni i ukarani..Gałązka brzozy spowodowała katastrofę? czy oni naprawde mają nas za idiotów?


[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=3dT09je_rkM[/youtube]

sprocket73 pisze:Próba puczu :D


Obrazek

Miał być Majdan - wyszedł Ciamajdan :-o

Wolf pisze:PIS dobiera się do złodzei, którzy przez lata okradali naród i za psie pieniądze sprzedali majątek wypracowany przez pokolenia


Tak konkretnie to komu się przez ostatni rok dobrali do tyłka?
Wiem, że nic nie wiem.
Awatar użytkownika
ceper
Posty: 8598
Rejestracja: 2014-01-02, 11:33

Postautor: ceper » 2016-12-31, 15:55

_Sokrates_ pisze:Tak konkretnie to komu się przez ostatni rok dobrali do tyłka?
Też na to czekam. Kiedyś przebąkiwałem coś o Auschwitz lub budowie szamb (tańsza alternatywa dla więzień), aby przestępcy grubszego kalibru mieli wybór. Powinni zacząć od ustawy o braku przedawnień dla esbeckiej działalności oraz przeciw mieniu, np. przekręty od miliona zł = konfiskata mienia, od 10 milionów zł = konfiskata + wybór: obóz lub szambo.
Przy mniejszych przekrętach (braku gospodarności) naprawa szkody + publiczna chłosta (dotyczy to >60% włodarzy wybranych niby demokratycznie). Wszelkie dotacje do zwrotu z odsetkami. Zamiast zasiłków 500+ na niski procent pożyczki 500+.
Jedyny i częściowy sukces to ustawa dezubekizacyjna. Dlaczego pobierającym emerytury 5000+ (przecież to kradzież jak na polskie warunki) nie dołożono prezentu w postaci zwrotu nadwyżki wypłaconych emerytur/rent/? Nie zwracają w ciągu 3 miesięcy, to wkracza komornik.
Stop smoleńskim odszkodowaniom. W miejscu pracy giną pracownicy innych zawodów (np. kierowcy, górnicy, rybacy) - czy oni też otrzymują milionowe odszkodowania?
Mam wiele innych pomysłów dotyczących elit politycznych, finansjery i urzędników, ale to musi działać jak w szwajcarskim zegarku według mojej metody "tu i teraz". Nawet gdyby wypaczenia miały miejsce w 1%, to chyba warto poświęcić 1%, aby zrobić porządek z 99% barachła.
Awatar użytkownika
Wiesio
Posty: 343
Rejestracja: 2015-06-22, 17:29
Kontakt:

Postautor: Wiesio » 2016-12-31, 16:15

ceper a znasz teorię entropii?
entropia to san idealnego nieuporządkowania. wszechświat cały czas dąży do entropii i wszelkie próby jego uporządkowania z góry skazane są na niepowodzenie...


:D
Awatar użytkownika
_Sokrates_
Posty: 1608
Rejestracja: 2015-04-06, 16:35
Lokalizacja: Białystok

Postautor: _Sokrates_ » 2016-12-31, 19:32

Panie z lewicy dostały nie lada jakie wsparcie :D

Obrazek
Wiem, że nic nie wiem.
Wolf
Posty: 179
Rejestracja: 2016-12-17, 20:44
Lokalizacja: Tychy/Katowice

Postautor: Wolf » 2017-01-01, 08:05

_Sokrates_ pisze:Tak konkretnie to komu się przez ostatni rok dobrali do tyłka?
Nie sposób wymienić tysiące nazwisk, pisałem że się dobierają, jeszcze nie wszyscy zostali odstawieni od złoba ale rząd Pani Premier nad tym pracuje..Ale dobierają się choćby do emerytowanych sbków i innych aparatczyków, czy też do esbeków którzy po "Magdalence" hurtowo pozakładali agencje ochrony i napychają sobie kieszenie kosztem zdesperowanych ludzi, których zatrudnia się po 4 zł/h. Ale era białego niewolnictwa w Polsce się kończy, dzięki podniesieniu płacy minimalnej oraz minimalnej stawki za zlecenia. Kolejno, dobrali się do preziów spółek skarbu państwa i powiązanej z nimi siatki nepotyzmu, zastępując ich fachowcami w swoich branżach. Widać też że telewizja publiczna jest wolna i niezalezna pod raz pierwszy od upadku komuny..Wiadomo, utrata posad, wpływów i kolesi na rautach mówiących sobie "mordo ty moja, by żyło się lepiej" rodzi frustrację stąd te demonstracje kodopedziow i polszewików. Moim zdaniem, szkoda że nie została zaostrzona ustawa aborcyjna bo obecna pozwala na zabójstwa dzieci nienarodzonych ale i na to przyjdzie czas. Zresztą spójrz na sondaż, który zacytował Robert. Ludziom się żyje najlepiej odkąd pamiętają, to niewątpliwa zasługa rządu. Ale nie dziwie się Sokrates, że tego nie widzisz, skoro pomnik Dzierżyńskiego masz bliżej niż cywilizowany świat :o-o
Awatar użytkownika
_Sokrates_
Posty: 1608
Rejestracja: 2015-04-06, 16:35
Lokalizacja: Białystok

Postautor: _Sokrates_ » 2017-01-01, 09:07

Wolf pisze:Nie sposób wymienić tysiące nazwisk


Zadowoli mnie jeśli wymienisz chociaż jedno :-o

Wolf pisze:"Magdalence"


To jedno ze zdjęć z Magdalenki. Poznajesz tego po lewej?
Obrazek

Wolf pisze:Kolejno, dobrali się do preziów spółek skarbu państwa i powiązanej z nimi siatki nepotyzmu, zastępując ich fachowcami w swoich branżach.


No bez jej :D

Wolf pisze:Widać też że telewizja publiczna jest wolna i niezalezna pod raz pierwszy od upadku komuny


No bez jaj :D

Wolf pisze:Ale nie dziwie się Sokrates, że tego nie widzisz, skoro pomnik Dzierżyńskiego masz bliżej niż cywilizowany świat :o-o


Bliżej niż Twój cywilizowany świat iluzji i pomnik Dzierżyńskiego mam rondo im. Romana Dmowskiego i przy takiej lokalizacji pozostanę :-o
Wiem, że nic nie wiem.
Wolf
Posty: 179
Rejestracja: 2016-12-17, 20:44
Lokalizacja: Tychy/Katowice

Postautor: Wolf » 2017-01-01, 10:40

[quote="_Sokrates_"]
Zadowoli mnie jeśli wymienisz chociaż jedno :-o Izaak Stolzmann, Olejnik, Lis, Żakowski, Kijowski, generałowie stanu wojennego, Schetino, Komuruski, i obsadzeni przez nich kolesie w spółkach państwowych, którzy obsadzali kolejnych kolesi czy to jako wojewodów czy darmozjadów w instytucjach jak GUS czy US. Ale to się skończyło więc próbują destabizować państwo bo kasiurka i wpływy uciekły.

Nie wiem po co tą fotę wrzuciłeś, przecież to nie wina Pana Kaczyńskiego że tamci się sprzedali.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości