głosowanie na: ZDJĘCIE LIPCA

a propo's Wyborów, polityki, Unii, standardów, ISO itd

Tutaj znajdziecie tematy nie związane z górami, coś o muzyce, filmach, sporcie, polityce i czymkolwiek innym...
Awatar użytkownika
_Sokrates_
Posty: 1608
Rejestracja: 2015-04-06, 16:35
Lokalizacja: Białystok

Postautor: _Sokrates_ » 2017-01-01, 11:28

Wolf pisze:Izaak Stolzmann, Olejnik, Lis, Żakowski, Kijowski, generałowie stanu wojennego, Schetino, Komuruski, i obsadzeni przez nich kolesie w spółkach państwowych, którzy obsadzali kolejnych kolesi czy to jako wojewodów czy darmozjadów w instytucjach jak GUS czy US.


Nie słyszałem by wobec którejkolwiek z wymienionych przez Ciebie osób toczyła się jakaś sprawa karna. Tak więc nadal nie rozumiem jak to niby PiS "dobrał się do złodziei".

Wolf pisze:Nie wiem po co tą fotę wrzuciłeś


Żeby pokazać, że Kaczyński tak jak inni chał w Magdalence wódę z komuchami - wszyscy oni siebie warci.
Wiem, że nic nie wiem.
Awatar użytkownika
sprocket73
Posty: 5715
Rejestracja: 2013-07-14, 08:56
Kontakt:

Postautor: sprocket73 » 2017-01-01, 12:59

Wolf pisze:popatrz na polskie niezależne media

Próbuję czasem popatrzeć na wiadomości TVP, ale nie daję rady... jak na kabaret za mało śmieszne, jak na program informacyjny słabe.

A czemu PO przegrała wybory? Może dlatego, że w dupach im się poprzewracało i ludzie się od nich odwrócili. Ale to nie jest powód, żeby kochać PiS. Jarek ma typowe zadatki na dyktatora. Otoczył się marionetkami i szaleńcami. Póki co jedzie na populizmie. W najlepszym wypadku rozpierdzielą gospodarkę, a w najgorszym będzie wojna domowa.
Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 10939
Rejestracja: 2013-07-06, 21:45
Lokalizacja: Żywiec-Sienna
Kontakt:

Postautor: Piotrek » 2017-01-01, 14:05

Chłopy, przecież nasi politycy, obojętnie z której partii by byli to są starzy kumple od lat. Poza garstką osób wszyscy się dobrze i od lat znają jak łyse konie. To fajnie widać pod koniec programów/debat/konfrontacji w TV gdy na wizji się przegadują, a jak sie kamera zagapi i złapie coś już po zakończeniu to widać, że rozmawiają ze sobą po imieniu, jakby na piwie byli w knajpie. On sobie wzajemnie krzywdy nigdy nie zrobią. To są tylko pozory, pokazówki dla gawiedzi. Każdy polityk wie, że jak drugiemu za bardzo zajdzie za skórę to po kolejnych wyborach sam dostanie po dupie.
To po prostu jest grupka ludzi, którzy jedynie co to pogrupowała się na mniejsze (partie) i każdy obrał jakąś formę przekazu by trafić do części ludzi. Bo ludziska muszą coś widzieć, bo wierzą tym lub innym choć tak naprawdę nie ma w tym nic prawdziwego, tylko pokazówka. I tyle.
Wierzyć ślepo że "moja partia" jak wygra/wygrała to zrobi porządek i miód na nas spłynie to naiwność do potęgi.
Ostatnio zmieniony 2017-01-01, 14:06 przez Piotrek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
telefon 110
Posty: 2046
Rejestracja: 2014-09-20, 22:32

Postautor: telefon 110 » 2017-01-01, 14:13

sprocket73 pisze:A czemu PO przegrała wybory? Może dlatego, że w dupach im się poprzewracało i ludzie się od nich odwrócili.


Lubię takie komentarze. Sprawiają wrażenie nadawanych ze światów równoległych. :)


Ps.
Frywolnej Ewie dalej się przewraca w dupie.

"Co ma zrobić kobieta, która zajdzie w ciążę, a potem nie wie, kto jest ojcem? Bo miała kilku facetów? Co ona ma zrobić? Każdy ma prawo do chwili zapomnienia”.

http://www.fronda.pl/blogi/poznacie-pra ... 45791.html
Awatar użytkownika
_Sokrates_
Posty: 1608
Rejestracja: 2015-04-06, 16:35
Lokalizacja: Białystok

Postautor: _Sokrates_ » 2017-01-01, 14:53

sprocket73 pisze:Póki co jedzie na populizmie.


Na populizmie to jedzie każda partia. Skutek uboczny demokracji.

telefon 110 pisze: "Co ma zrobić kobieta, która zajdzie w ciążę, a potem nie wie, kto jest ojcem? Bo miała kilku facetów? Co ona ma zrobić?


Przestać się kurwić :-o
Wiem, że nic nie wiem.
Awatar użytkownika
telefon 110
Posty: 2046
Rejestracja: 2014-09-20, 22:32

Postautor: telefon 110 » 2017-01-01, 15:00

_Sokrates_ pisze:
sprocket73 pisze:Póki co jedzie na populizmie.


Na populizmie to jedzie każda partia. Skutek uboczny demokracji.

telefon 110 pisze: "Co ma zrobić kobieta, która zajdzie w ciążę, a potem nie wie, kto jest ojcem? Bo miała kilku facetów? Co ona ma zrobić?


Przestać się kurwić :-o


Coooś Ty.

Są tacy co uważają kurwienie za zachowanie elitarne (przeciwieństwo populizmu). W końcu tego typu osobników jest mało.

Niechaj se wkręci spiralę.
Wolf
Posty: 179
Rejestracja: 2016-12-17, 20:44
Lokalizacja: Tychy/Katowice

Postautor: Wolf » 2017-01-01, 15:05

Jeśli dawała za darmo to trudno tu mówić o kurwieniu się. Albo nimfomanka albo taki rodzaj aktywności fizycznej uznaje za optymalny. ;)
Dobromił pisze:Kiedy jedziesz na Ogólnoświatowy Zlot Głupków Internetowych ?
R0BERT
Posty: 279
Rejestracja: 2015-02-09, 18:24
Lokalizacja: Śląsk, ten wyżej.

Postautor: R0BERT » 2017-01-01, 20:40

_Sokrates_ pisze:
Wolf pisze:Nie sposób wymienić tysiące nazwisk


Zadowoli mnie jeśli wymienisz chociaż jedno :-o


Choćby wyczyszczone agencje rolne, pewnie wiesz o wielu innych, którzy stracili wpływy i dopływ kasy.
Awatar użytkownika
_Sokrates_
Posty: 1608
Rejestracja: 2015-04-06, 16:35
Lokalizacja: Białystok

Postautor: _Sokrates_ » 2017-01-01, 20:50

R0BERT pisze:Choćby wyczyszczone agencje rolne, pewnie wiesz o wielu innych, którzy stracili wpływy i dopływ kasy.


Jesteście niestety z kolegą Wolfem dobrym przykładem na to, że umiejętność czytania ze zrozumieniem w narodzie ginie...
Wiem, że nic nie wiem.
R0BERT
Posty: 279
Rejestracja: 2015-02-09, 18:24
Lokalizacja: Śląsk, ten wyżej.

Postautor: R0BERT » 2017-01-01, 21:10

Wyraźnie mamy inne doświadczenia w "dobieraniu się do tyłka".

Wyrazy współczucia.
Awatar użytkownika
_Sokrates_
Posty: 1608
Rejestracja: 2015-04-06, 16:35
Lokalizacja: Białystok

Postautor: _Sokrates_ » 2017-01-01, 21:36

Nie mierz innych swoją miarą.
Wiem, że nic nie wiem.
Awatar użytkownika
Paula
Posty: 319
Rejestracja: 2013-07-11, 16:59
Lokalizacja: Bielsko Biała

Postautor: Paula » 2017-01-01, 22:40

Tak w temacie, taki wierszyk mi się przypomniał. Stary, chyba 10 lat temu napisany, ale także dziś można wychwycić pewne analogie heh

Osiągnięcia rządu PiS:
Samochwała w kącie stała I tak rok podsumowała: Zdolny jestem niesłychanie, Mam na świecie poważanie, W kraju - same osiągnięcia: Dłuższe życie (od poczęcia), Koalicja - wzór współpracy, Z sejmu - dumni są Rodacy, Rząd najlepszy od półwiecza, Skupił się na wielkich rzeczach. Kompetentni ministrowie, Każdy poseł - ideowiec, Z zasadami, jak husaria: Bóg, Ojczyzna, Honor(aria). Dla Narodu - becikowe, Nowy peron we Włoszczowie. Lepiej żyje się rodzinom (Jednej mamie i dwóm synom). Okno na świat - otworzone, Turystyka - w jedną stronę, Lepsza praca, wyższa płaca (Zwłaszcza, jeśli ktoś nie wraca). Gospodarka rozpędzona: Są mieszkania (trzy z miliona), Jest kilometr autostrady, Ład moralny i zasady. Politycznej wzrost kultury (Nurt plebejski, przykład z góry), Nie ma WSI (choć jeszcze trochę, A zrobimy wszędzie wiochę). Cały naród żyje w zgodzie. IPN - I po narodzie CBA - udane akcje SuperMEN - co rusz, atrakcje. W szkołach nie ma już Darwina, Będzie dryl i dyscyplina, Nie podskoczy żaden gieroj! Tolerancji nie ma! Zero! Żadnych gejów, Ferdydurek, Jest amnestia i mundurek! Wolność słowa i pluralizm (Bo rządzących wolno chwalić). Jest religia na maturze, Wierny lud na Jasnej Górze. Nie rozumie tylko Unia: Rząd z Warszawy, czy z Torunia? Krótko mówiąc: rok udany! Tylko naród... do wymiany.

Nie wiele mnie obchodzi co tam kto sobie w TV ogląda, ale niektórym to widać, że demagogia tuby propagandowej PISu mózg w sieczkę zamieniła, a ideologia Ordo Iuris wylewa się im uszami heh :D
Ostatnio zmieniony 2017-01-01, 23:51 przez Paula, łącznie zmieniany 2 razy.
Wolf
Posty: 179
Rejestracja: 2016-12-17, 20:44
Lokalizacja: Tychy/Katowice

Postautor: Wolf » 2017-01-02, 06:20

R0BERT pisze:Wyraźnie mamy inne doświadczenia w "dobieraniu się do tyłka".

Wyrazy współczucia.
Niedawno Pudek do btona pisał że "wyjąłeś mi to z ust". Te środowiska tak mają, preferują zabawy męsko-męskie. Ale mam nadzieję że rząd z pedałkami tez zrobi porządek. Bo przy "lewackiej kulturze i tradycji" wyjście z żoną i dziećmi do kościoła bedzie patologią. Ale z lansem pedałków sobie poradzimy.
Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 10939
Rejestracja: 2013-07-06, 21:45
Lokalizacja: Żywiec-Sienna
Kontakt:

Postautor: Piotrek » 2017-01-02, 07:35

Sugerujesz, że wszyscy którzy mają inne poglądy niż Ty, czyli jednak 60% Polaków, to zło które trzeba usunąć z tego kraju? Zdrajcy narodu, złodzieje, kombinatorzy i pedały?
Pytam, bo chciałbym wiedzieć wprost, czy traktujesz mnie jak złodzieja-gdyż w kwestiach politycznych z Tobą się nie zgadzam.
Wolf
Posty: 179
Rejestracja: 2016-12-17, 20:44
Lokalizacja: Tychy/Katowice

Postautor: Wolf » 2017-01-02, 08:23

A skąd to przypuszczenie Piotrek? Nigdzie nie pisałem że jesteś złodziejem czy pijakiem albo złodziejem. Nigdzie też nie pisałem że kogoś trzeba usunąć. Pisałem o łże elytach, które naród odstawił od koryta, nie są o żłoba przez swoje afery więc mącą i próbują przeprowadzić pucz. Ja tu przedstawiłem wiele osiągnieć rządu a w zamian poczytałem stalinowską demagogię. A swoim politycznym oponentom mogę jedynie współczuć, że tak łatwo dali sobie zrobić pranie mózgu. Tak oni tańczą, jak im grają media zależne od szwabów czy USA. A co do pedałków to liczę, że rząd z tym sobie tez poradzi. Mają taką chorobę, trudno sie mówi ale to nie powód aby pedalstwo było lansowane i uznawane jako trendy. Teraz bycie pedziem jest modne, ale jak się kończy promowanie tego i innych zboczeń, juz widać na zachodzi. Gdzie ciapaci robią co chcą i gwałcą co się rusza. Tak się kończy gdy lansuje sie pedalstwo, gdzie profanuje się sacrum i tradycyjny, zdrowy model rodziny
Dobromił pisze:Kiedy jedziesz na Ogólnoświatowy Zlot Głupków Internetowych ?

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości