głosowanie na: ZDJĘCIE LIPCA

a propo's Wyborów, polityki, Unii, standardów, ISO itd

Tutaj znajdziecie tematy nie związane z górami, coś o muzyce, filmach, sporcie, polityce i czymkolwiek innym...
Wolf
Posty: 179
Rejestracja: 2016-12-17, 20:44
Lokalizacja: Tychy/Katowice

Postautor: Wolf » 2017-01-02, 08:23

A skąd to przypuszczenie Piotrek? Nigdzie nie pisałem że jesteś złodziejem czy pijakiem albo złodziejem. Nigdzie też nie pisałem że kogoś trzeba usunąć. Pisałem o łże elytach, które naród odstawił od koryta, nie są o żłoba przez swoje afery więc mącą i próbują przeprowadzić pucz. Ja tu przedstawiłem wiele osiągnieć rządu a w zamian poczytałem stalinowską demagogię. A swoim politycznym oponentom mogę jedynie współczuć, że tak łatwo dali sobie zrobić pranie mózgu. Tak oni tańczą, jak im grają media zależne od szwabów czy USA. A co do pedałków to liczę, że rząd z tym sobie tez poradzi. Mają taką chorobę, trudno sie mówi ale to nie powód aby pedalstwo było lansowane i uznawane jako trendy. Teraz bycie pedziem jest modne, ale jak się kończy promowanie tego i innych zboczeń, juz widać na zachodzi. Gdzie ciapaci robią co chcą i gwałcą co się rusza. Tak się kończy gdy lansuje sie pedalstwo, gdzie profanuje się sacrum i tradycyjny, zdrowy model rodziny
Dobromił pisze:Kiedy jedziesz na Ogólnoświatowy Zlot Głupków Internetowych ?
Wolf
Posty: 179
Rejestracja: 2016-12-17, 20:44
Lokalizacja: Tychy/Katowice

Postautor: Wolf » 2017-01-02, 08:23

A skąd to przypuszczenie Piotrek? Nigdzie nie pisałem że jesteś złodziejem czy pijakiem albo złodziejem. Nigdzie też nie pisałem że kogoś trzeba usunąć. Pisałem o łże elytach, które naród odstawił od koryta, nie są o żłoba przez swoje afery więc mącą i próbują przeprowadzić pucz. Ja tu przedstawiłem wiele osiągnieć rządu a w zamian poczytałem stalinowską demagogię. A swoim politycznym oponentom mogę jedynie współczuć, że tak łatwo dali sobie zrobić pranie mózgu. Tak oni tańczą, jak im grają media zależne od szwabów czy USA. A co do pedałków to liczę, że rząd z tym sobie tez poradzi. Mają taką chorobę, trudno sie mówi ale to nie powód aby pedalstwo było lansowane i uznawane jako trendy. Teraz bycie pedziem jest modne, ale jak się kończy promowanie tego i innych zboczeń, juz widać na zachodzi. Gdzie ciapaci robią co chcą i gwałcą co się rusza. Tak się kończy gdy lansuje sie pedalstwo, gdzie profanuje się sacrum i tradycyjny, zdrowy model rodziny
Dobromił pisze:Kiedy jedziesz na Ogólnoświatowy Zlot Głupków Internetowych ?
R0BERT
Posty: 279
Rejestracja: 2015-02-09, 18:24
Lokalizacja: Śląsk, ten wyżej.

Postautor: R0BERT » 2017-01-02, 08:43

Paula pisze:Tak w temacie, taki wierszyk mi się przypomniał. Stary, chyba 10 lat temu napisany, ale także dziś można wychwycić pewne analogie heh

Osiągnięcia rządu PiS:
Samochwała w kącie stała I tak rok podsumowała: Zdolny jestem niesłychanie, Mam na świecie poważanie, W kraju - same osiągnięcia: Dłuższe życie (od poczęcia), Koalicja - wzór współpracy, Z sejmu - dumni są Rodacy, Rząd najlepszy od półwiecza, Skupił się na wielkich rzeczach. Kompetentni ministrowie, Każdy poseł - ideowiec, Z zasadami, jak husaria: Bóg, Ojczyzna, Honor(aria). Dla Narodu - becikowe, Nowy peron we Włoszczowie. Lepiej żyje się rodzinom (Jednej mamie i dwóm synom). Okno na świat - otworzone, Turystyka - w jedną stronę, Lepsza praca, wyższa płaca (Zwłaszcza, jeśli ktoś nie wraca). Gospodarka rozpędzona: Są mieszkania (trzy z miliona), Jest kilometr autostrady, Ład moralny i zasady. Politycznej wzrost kultury (Nurt plebejski, przykład z góry), Nie ma WSI (choć jeszcze trochę, A zrobimy wszędzie wiochę). Cały naród żyje w zgodzie. IPN - I po narodzie CBA - udane akcje SuperMEN - co rusz, atrakcje. W szkołach nie ma już Darwina, Będzie dryl i dyscyplina, Nie podskoczy żaden gieroj! Tolerancji nie ma! Zero! Żadnych gejów, Ferdydurek, Jest amnestia i mundurek! Wolność słowa i pluralizm (Bo rządzących wolno chwalić). Jest religia na maturze, Wierny lud na Jasnej Górze. Nie rozumie tylko Unia: Rząd z Warszawy, czy z Torunia? Krótko mówiąc: rok udany! Tylko naród... do wymiany.

Nie wiele mnie obchodzi co tam kto sobie w TV ogląda, ale niektórym to widać, że demagogia tuby propagandowej PISu mózg w sieczkę zamieniła, a ideologia Ordo Iuris wylewa się im uszami heh :D


Wolf pisze:A skąd to przypuszczenie Piotrek? Nigdzie nie pisałem że jesteś złodziejem czy pijakiem albo złodziejem. Nigdzie też nie pisałem że kogoś trzeba usunąć. Pisałem o łże elytach, które naród odstawił od koryta, nie są o żłoba przez swoje afery więc mącą i próbują przeprowadzić pucz. Ja tu przedstawiłem wiele osiągnieć rządu a w zamian poczytałem stalinowską demagogię. A swoim politycznym oponentom mogę jedynie współczuć, że tak łatwo dali sobie zrobić pranie mózgu. Tak oni tańczą, jak im grają media zależne od szwabów czy USA. A co do pedałków to liczę, że rząd z tym sobie tez poradzi. Mają taką chorobę, trudno sie mówi ale to nie powód aby pedalstwo było lansowane i uznawane jako trendy. Teraz bycie pedziem jest modne, ale jak się kończy promowanie tego i innych zboczeń, juz widać na zachodzi. Gdzie ciapaci robią co chcą i gwałcą co się rusza. Tak się kończy gdy lansuje sie pedalstwo, gdzie profanuje się sacrum i tradycyjny, zdrowy model rodziny


Oba przypadki podsumuję jednym zdaniem : idźcie do lekarza, może nie jest za późno, jeśli macie szansę to milczcie, zrobicie sobie przysługę.
Wolf
Posty: 179
Rejestracja: 2016-12-17, 20:44
Lokalizacja: Tychy/Katowice

Postautor: Wolf » 2017-01-02, 08:57

Dziekuję za komplement, czyli jednak widzisz dla mnie szanse. Ty do lekarza już nie musisz iść, na terapię w Twoim przypadku jest już na późno.
Dobromił pisze:Kiedy jedziesz na Ogólnoświatowy Zlot Głupków Internetowych ?
Awatar użytkownika
telefon 110
Posty: 2046
Rejestracja: 2014-09-20, 22:32

Postautor: telefon 110 » 2017-01-02, 09:07

Piotrek pisze:Sugerujesz, że wszyscy którzy mają inne poglądy niż Ty, czyli jednak 60% Polaków, to zło które trzeba usunąć z tego kraju? Zdrajcy narodu, złodzieje, kombinatorzy i pedały?


Tak się buduje współczesny proletariat.
Załóżmy że pederaści i lesbijki to jakiś 1% społeczeństwa. Do tego dochodzą jacyś tam zoofile, panseksualiści i inni dewianci.
Ale to w dalszym ciągu mało.
Ale jeśli staniemy w niedzielę pod kościołem i przeprowadzimy ankietę może się okazać że większość facetów kupowała swoim dziewczynom w prezencie różne fikaśne majtki koronkowe.
Czyli fetyszyści.

Oooo.
To już jest licząca siła, która jest w stanie ruszyć z posad bryłę świata.
Awatar użytkownika
Paula
Posty: 319
Rejestracja: 2013-07-11, 16:59
Lokalizacja: Bielsko Biała

Postautor: Paula » 2017-01-02, 09:31

Robert jak zwykle błysnął intelektem i swą wszechwiedzą... heh

Wolf, nie mam zamiaru przekonywać Cię do jakichkolwiek poglądów, ale nie wrzucaj ludzi do jednego wora pisząc o puczu elit odstawionych od koryta, "kodopedziach" i "polszewikach", bo jesteś w takich osądach bardzo niesprawiedliwy i zupełnie oderwany od rzeczywistości. Ten rząd przejedzie się z czasem na inicjowaniu nagonek wobec kolejnych środowisk, które określa mianem agentów, ubeków, niepolaków itd., przejedzie się także na dawaniu kolejnych przywilejów kościołowi i angażowaniu go w politykę. Opór społeczny będzie z czasem coraz większy bo fakty dotyczące stanu gospodarki, spadku inwestycji mówią same za siebie. W przyszłości za wszystkie "dobre zmiany" zapłacą Twoje dzieci, bo zadłużenie rośnie, a rozdawnictwo pieniędzy ma swój kres... Jeżeli żyje Ci się lepiej pod rządami PIS to cieszę się z Twojego dobrobytu, mi żyje się dobrze, ale nie dzięki działaniom PIS tylko dzięki pracy moich dwóch rąk, z kolan raczej też nie wstałam odkąd rządzi PIS, ale możne dlatego, że nigdy na nich nie byłam. Za PO nigdy nie trzymałam, ale też nigdy nie będę wspierać obecnej władzy w jej arogancji, chamstwie i autorytaryzmie oraz niszczeniu dla zasady wszystkiego co wyszło z rąk wcześniejszej władzy. Dlatego szufladkowanie ludzi, którego dopuszcza się PIS i jego wyznawcy jest dla mnie czymś zupełnie niezrozumiałym, bo żyjemy w jednym kraju, płacimy podatki i wszyscy pracujemy na wspólny byt.
Wolf
Posty: 179
Rejestracja: 2016-12-17, 20:44
Lokalizacja: Tychy/Katowice

Postautor: Wolf » 2017-01-02, 09:42

Paula jak mawiał Piłsudski, dupa jak racja, każdy ma swoją. Pojedź na jedną czy drugą konwencje, pooglądaj polskie media, wsłuchaj się co ludzie w rzeczywistości mówią na ulicy a może zmienisz zdanie. A może nie. Ale fakty są takie, że zgodnie z sondażami, Polakom żyje się najlepiej od wielu lat.
Dobromił pisze:Kiedy jedziesz na Ogólnoświatowy Zlot Głupków Internetowych ?
Wolf
Posty: 179
Rejestracja: 2016-12-17, 20:44
Lokalizacja: Tychy/Katowice

Postautor: Wolf » 2017-01-02, 09:56

Do telefona bo znowu wstawka kościelna, ten typ tak ma. Masz problemy z kościołem bo nie dostałeś się do seminarium duchownego?
Dobromił pisze:Kiedy jedziesz na Ogólnoświatowy Zlot Głupków Internetowych ?
Awatar użytkownika
telefon 110
Posty: 2046
Rejestracja: 2014-09-20, 22:32

Postautor: telefon 110 » 2017-01-02, 09:56

Paula pisze: nie wrzucaj ludzi do jednego wora pisząc o puczu elit odstawionych od koryta, "kodopedziach" i "polszewikach", bo jesteś w takich osądach bardzo niesprawiedliwy i zupełnie oderwany od rzeczywistości.


Podzielam Twoje zdanie.

Uważam za niemożliwe zgromadzenie w jednym miejscu z punktu widzenia statystycznego -tylu polityków o debilnych zachowaniach co Petru & S-ka (tzw."opozycja").
To jest jakiś rodzaj wallenrodyzmu (działanie celowe).
Ci ludzie poświęcają się dla dobra Polski- dyskredytując swym zachowaniem tzw "wartości europejskie"..
Jeszcze będziemy stawiać im pomniki.
Awatar użytkownika
telefon 110
Posty: 2046
Rejestracja: 2014-09-20, 22:32

Postautor: telefon 110 » 2017-01-02, 10:05

Wolf pisze:Do telefona bo znowu wstawka kościelna, ten typ tak ma. Masz problemy z kościołem bo nie dostałeś się do seminarium duchownego?


Nie.
Popieram z całego serca program rządu PiS likwidacji wszystkich gimnazjów na terenie RP.
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14536
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2017-01-02, 10:32

Wolf pisze:pooglądaj polskie media


Poproszę o namiary.

Wolf - czy jak pójdziesz w góry mogę iść za Tobą i słuchać Twych mądrych wypowiedzi ?
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
Wolf
Posty: 179
Rejestracja: 2016-12-17, 20:44
Lokalizacja: Tychy/Katowice

Postautor: Wolf » 2017-01-02, 10:38

Namiar-TV Republika i TV Trwam. Oczywiście możesz za mną iść i słuchać moich wypowiedzi, możesz je również nagrać
Dobromił pisze:Kiedy jedziesz na Ogólnoświatowy Zlot Głupków Internetowych ?
Awatar użytkownika
Paula
Posty: 319
Rejestracja: 2013-07-11, 16:59
Lokalizacja: Bielsko Biała

Postautor: Paula » 2017-01-02, 10:40

Wolf pisze:Paula jak mawiał Piłsudski, dupa jak racja, każdy ma swoją. Pojedź na jedną czy drugą konwencje, pooglądaj polskie media, wsłuchaj się co ludzie w rzeczywistości mówią na ulicy a może zmienisz zdanie. A może nie. Ale fakty są takie, że zgodnie z sondażami, Polakom żyje się najlepiej od wielu lat.


Jak napisałam, ja do niczego przekonywać Cię nie mam zamiaru, ale tak się składa, że mam zupełnie inne spojrzenie i ocenę sytuacji w dalszej perspektywie niż tylko to co tu i teraz. I raczej nie odpowiada mi życie pod butem Kaczora. Za wszystkie "dobrodziejstwa" i "dobre zmiany" zapłacimy my podatnicy, bo ten rząd żadnych pieniędzy jeszcze nie wypracował, a dla utrzymania władzy potrafi wcisnąć pazernym Polakom każdy kit o tym jak jest pięknie i różowo. Ciekawe tylko na jak długo...
Kondycja polskiego dziennikarstwa zawsze kulała, ale to co teraz wylewa się z TVPiS to totalny prymityw, bo nawet kabaretem tego nazwać nie można. Dlatego nie oglądam jak to nazwałeś "polskich mediów" i zdania raczej nie zmienię bo mam bardzo klarowny światopogląd i stosunek do władzy, polityki i kościoła. :zso :)
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14536
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2017-01-02, 10:41

Paula pisze:
Wolf pisze:Paula jak mawiał Piłsudski, dupa jak racja, każdy ma swoją. Pojedź na jedną czy drugą konwencje, pooglądaj polskie media, wsłuchaj się co ludzie w rzeczywistości mówią na ulicy a może zmienisz zdanie. A może nie. Ale fakty są takie, że zgodnie z sondażami, Polakom żyje się najlepiej od wielu lat.


Jak napisałam, ja do niczego przekonywać Cię nie mam zamiaru, ale tak się składa, że mam zupełnie inne spojrzenie i ocenę sytuacji w dalszej perspektywie niż tylko to co tu i teraz. I raczej nie odpowiada mi życie pod butem Kaczora. Za wszystkie "dobrodziejstwa" i "dobre zmiany" zapłacimy my podatnicy, bo ten rząd żadnych pieniędzy jeszcze nie wypracował, a dla utrzymania władzy potrafi wcisnąć pazernym Polakom każdy kit o tym jak jest pięknie i różowo. Ciekawe tylko na jak długo...
Kondycja polskiego dziennikarstwa zawsze kulała, ale to co teraz wylewa się z TVPiS to totalny prymityw, bo nawet kabaretem tego nazwać nie można. Dlatego nie oglądam jak to nazwałeś "polskich mediów" i zdania raczej nie zmienię bo mam bardzo klarowny światopogląd i stosunek do władzy, polityki i kościoła. :zso :)


Spłoniesz na stosie, a Wolf i rOBERT podłożą ogień.
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :

- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum

- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi

- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
Wolf
Posty: 179
Rejestracja: 2016-12-17, 20:44
Lokalizacja: Tychy/Katowice

Postautor: Wolf » 2017-01-02, 10:54

Znacznie przesadzasz, to że Paula tkwi o oderwaniu od rzeczywistości, nie przeczy temu, że jest osobą pełną czaru i uroku. Prędzaj niż stos, kolacja w blasku świec, śniadania nie oczekuje. Sam sobie przygotuje strawę
Dobromił pisze:Kiedy jedziesz na Ogólnoświatowy Zlot Głupków Internetowych ?

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości