a propo's Wyborów, polityki, Unii, standardów, ISO itd

Tutaj znajdziecie tematy nie związane z górami, coś o muzyce, filmach, sporcie, polityce i czymkolwiek innym...
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14536
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2017-01-05, 10:41

Piotrek pisze:
_Sokrates_ pisze:Komu wierzyć? :rol

Toruńskim piernikom :-)


Ukryta opcja krzyżacka. Co prawda mieszczanie zniszczyli zamek krzyżacki ale psie juchy mogły do podziemia zejść i pierniki zatruć złą myślą.
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
Awatar użytkownika
trotyl
Posty: 1042
Rejestracja: 2015-01-06, 00:12
Lokalizacja: Warka

Postautor: trotyl » 2017-01-05, 11:51

Albo jadem jakowymś..
A na ziemi pokój ludziom dobrej woli
Awatar użytkownika
Paula
Posty: 319
Rejestracja: 2013-07-11, 16:59
Lokalizacja: Bielsko Biała

Postautor: Paula » 2017-01-05, 14:50

sprocket73 pisze:Do wyborów jeszcze daleko, ale ciągle nie ma na kogo zagłosować :(


Masz Sprocket rację. Zasadniczo jest klapa, bo ostatnie lata rządów neoliberalnych (gł. w sensie gosp.) nie były cudowne, to co obecnie pokazuje PIS jest kompletną klęską i pogwałceniem wszelkich zasad, nie wszystkim odpowiada także coraz większa identyfikacja polityczna środowiska KODu z PO i Nowoczesną. Partię Kukiza pominę wymownym milczeniem. Wygląda to tak, że perspektyw brak i dno coraz większe. Bez wątpienia najbardziej usatysfakcjonowany jest obecnie polski kler (z sektą toruńską na czele). Oni w większości (z nielicznymi wyjątkami), wiedzą na kogo zagłosują w przyszłych wyborach, bo przy obecnej władzy obrastają w kolejne przywileje i pchają się do polityki nawet bez próby zachowania jakichkolwiek pozorów. Społeczeństwo jest bardzo podzielone i niestety będzie jeszcze bardziej bo podsycanie złych nastrojów trwa, gospodarczo lecimy w dół, a "dobre zmiany" trzeba z czegoś finansować... Obserwując obecną sytuację, to strach myśleć jakie nastroje będą panować za 3 lata i jak to wszystko przełoży się na scenę polityczną...
Ostatnio zmieniony 2017-01-05, 15:27 przez Paula, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
_Sokrates_
Posty: 1608
Rejestracja: 2015-04-06, 16:35
Lokalizacja: Białystok

Postautor: _Sokrates_ » 2017-01-05, 14:58

Paula pisze:ostatnie lata rządów neoliberalnych


Jakich rządów? :o-o
Wiem, że nic nie wiem.
R0BERT
Posty: 279
Rejestracja: 2015-02-09, 18:24
Lokalizacja: Śląsk, ten wyżej.

Postautor: R0BERT » 2017-01-05, 17:21

Hmm, znowu mogła milczeć, ale śmiech to zdrowie :D


Ale, wróćmy do poważnych spraw, demokracja jest zagrożona, znaczy alimenciarz okazał się złodziejem, choć, jak twierdzą niektórzy, trudno by nim nie był, patrząc na to, z kim występował na trybunach :lol

"Współzałożyciel KOD Jacek Parol pogrąża na Facebooku Mateusza Kijowskiego. Twierdzi, że na firmę lidera KOD zostały wystawione faktury za usługi... wykonane za darmo przez Jerzego Pogorzelskiego. Jeśli to prawda, Kijowski może mieć problemy prawne.

Oświadczenie Parola cytuje "Tygodnik Solidarność". Czytamy w nim:

Oświadczenie. Jako członek założyciel i członek zarządu KOD podjąłem się koordynacji powstania strony KOD. Oświadczam ze stronę przygotował, a potem opiekował się nią CAŁKOWICIE ZA DARMO mój przyjaciel Jerzy Pogorzelski. Mam nadzieję, że znajda się prawnicy, którzy pomogą Jurkowi wyegzekwować należne mu wynagrodzenie od firmy, która wystawiła Faktury za jego prace, a dla KOD."
"Michnik jest manipulatorem. To jest człowiek złej woli, kłamca. Oszust intelektualny."
Awatar użytkownika
Paula
Posty: 319
Rejestracja: 2013-07-11, 16:59
Lokalizacja: Bielsko Biała

Postautor: Paula » 2017-01-05, 19:39

_Sokrates_ pisze:
Paula pisze:ostatnie lata rządów neoliberalnych


Jakich rządów? :o-o


Sokrates, chodziło mi o pewną koncepcję sprawowania rządów, a tu zamiast wyrównana szans pewne różnice zostały pogłębione (i jak to wyszło w praktyce każdy widział).

Robert widzę, że poczucie misji Cię nie opuszcza :D
Zanim znowu coś napiszesz, weź pod uwagę, że jest kilka osób, które też "cenią" sobie Twoją obecność na forum oraz Twoje "poczucie humoru". I oczywiście nie chodzi mi tutaj o Twoje fenomenalne relacje z wycieczek górskich, tylko o działalność jaskiniową - innymi słowy o coś w rodzaju "wchodzenia Kaczyńskiemu do tyłka" (co widać po tonie Twoich wypowiedzi i prostackich ripost oraz sposobie traktowania ludzi, którzy myślą inaczej jak Ty).
Ostatnio zmieniony 2017-01-05, 20:02 przez Paula, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
_Sokrates_
Posty: 1608
Rejestracja: 2015-04-06, 16:35
Lokalizacja: Białystok

Postautor: _Sokrates_ » 2017-01-05, 20:29

Obrazek

O takim początku roku Kaczyński i Schetyna nawet nie śnili :lol
Wiem, że nic nie wiem.
Awatar użytkownika
sokół
Posty: 12313
Rejestracja: 2013-07-06, 09:41
Lokalizacja: Bytom

Postautor: sokół » 2017-01-05, 22:55

Paula pisze:fenomenalne relacje z wycieczek górskich


Paula, nie śmiej się, ja jestem oddanym czytelnikiem tychże.
Awatar użytkownika
telefon 110
Posty: 2046
Rejestracja: 2014-09-20, 22:32

Postautor: telefon 110 » 2017-01-06, 10:53

"Kijowski: jestem człowiekiem honoru"

http://www.tvn24.pl/finanse-kod-kijowsk ... 896,s.html

Co na to rodzina ?

Obrazek
R0BERT
Posty: 279
Rejestracja: 2015-02-09, 18:24
Lokalizacja: Śląsk, ten wyżej.

Postautor: R0BERT » 2017-01-07, 17:14

Obrazek
Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 10956
Rejestracja: 2013-07-06, 21:45
Lokalizacja: Żywiec-Sienna
Kontakt:

Postautor: Piotrek » 2017-01-07, 19:58

Ludziom musi bardzo nudzić, że mają czas na robienie takich pierdół jak memy i jeszcze się tym "wymieniać" w necie.

Choć z drugiej strony, jak byłem dzieckiem, też się bawiliśmy w coś podobnego, ale to były obrazki z Donaldów :D a myśmy mieli po 10 lat
R0BERT
Posty: 279
Rejestracja: 2015-02-09, 18:24
Lokalizacja: Śląsk, ten wyżej.

Postautor: R0BERT » 2017-01-08, 09:56

Akurat ta "pierdoła" doskonale podsumowuje poziom obecnej opozycji, brakuje jeszcze tylko alimenciarza, czającego się w tle, z chytrym uśmieszkiem :rol .
Awatar użytkownika
telefon 110
Posty: 2046
Rejestracja: 2014-09-20, 22:32

Postautor: telefon 110 » 2017-01-08, 10:30

Piotrek pisze:Ludziom musi bardzo nudzić, że mają czas na robienie takich pierdół jak memy i jeszcze się tym "wymieniać" w necie.

Choć z drugiej strony, jak byłem dzieckiem, też się bawiliśmy w coś podobnego, ale to były obrazki z Donaldów :D a myśmy mieli po 10 lat


Cóż .
Jeśli nie obrazki to może film ?
https://www.youtube.com/watch?v=Fa4tkOrSlBI
Osobiście nie dziwię się komentatorom że reagują na kabaretowe wpadki tzw"opozycji" memami czy filmami.
Facet któremu ewidentnie się mylą pojęcia "honor" z "honorarium" zasługuje tylko na obśmianie.
Zdolnością honorową w przeciwieństwie do alimenciarza wykazał się Stan Tymiński
"Mam piątkę dzieci. Trzecią żonę, 20 lat młodszą ode mnie Chinkę Mulan poznałem przez internetowe biuro matrymonialne” – mówi Tymiński w rozmowie z gazetą. Dodaje, że to już trzecia żona, ale dwóm poprzednim dał po milion dolarów."
http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/ ... ej/lz6shfp

Może to on winien zostać wodzem ruchu oporu przeciw reżymowi kaczystowskiego Kaczora ?
Rozszerzając bazę społeczną o sympatyków "Partii X" oraz członków "Ruchu Palikota" (to dla osób o wrażliwości antyklerykalnej) można byłoby stworzyć coś na kształt Frontu Jedności Narodu. :)
Awatar użytkownika
_Sokrates_
Posty: 1608
Rejestracja: 2015-04-06, 16:35
Lokalizacja: Białystok

Postautor: _Sokrates_ » 2017-01-08, 11:05

Jako pierwszy informacje o fakturach Mateusza Kijowskiego podał portal Onet. Mimo to, Andrzej Stankiewicz, dziennikarz tego portalu, stwierdził na antenie TVP Info, że redakcja musiała zdobyć faktury dotyczące lidera KOD i nie otrzymała ich jako pierwsza. – Ze smutkiem konstatuję, że redakcje, które miały te dokumenty, nic nie opublikowały na ten temat – mówił w programie „Salon dziennikarski” Andrzej Stankiewicz.


http://telewizjarepublika.pl/dwie-redak ... 42948.html

Wolne media? Wolne żarty.
Wiem, że nic nie wiem.
Awatar użytkownika
telefon 110
Posty: 2046
Rejestracja: 2014-09-20, 22:32

Postautor: telefon 110 » 2017-01-08, 11:16

_Sokrates_ pisze:
Jako pierwszy informacje o fakturach Mateusza Kijowskiego podał portal Onet. Mimo to, Andrzej Stankiewicz, dziennikarz tego portalu, stwierdził na antenie TVP Info, że redakcja musiała zdobyć faktury dotyczące lidera KOD i nie otrzymała ich jako pierwsza. – Ze smutkiem konstatuję, że redakcje, które miały te dokumenty, nic nie opublikowały na ten temat – mówił w programie „Salon dziennikarski” Andrzej Stankiewicz.


http://telewizjarepublika.pl/dwie-redak ... 42948.html

Wolne media? Wolne żarty.


Jest prostsze wytłumaczenie.
Tante Merkel wprowadziła szlaban na kieszonkowe dla Matiego bo zanadto brykał.
Stąd "der onet" dał newsa.
Ot co.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 73 gości