a propo's Wyborów, polityki, Unii, standardów, ISO itd

Tutaj znajdziecie tematy nie związane z górami, coś o muzyce, filmach, sporcie, polityce i czymkolwiek innym...
Awatar użytkownika
buba
Posty: 6187
Rejestracja: 2013-07-09, 07:07
Lokalizacja: Oława
Kontakt:

Postautor: buba » 2015-10-26, 14:44

Pudelek pisze: fatalny stan finansów państwa odziedziczonych po PO


To akurat jest prawda...

Pudelek pisze:zwalą na Unię, która nie lubi polskich patriotów


a co- niby unia lubi jak przy wladzy w krajach zwiazkowych sa narodowcy? nie wydaje mi sie...
Ostatnio zmieniony 2015-10-26, 14:49 przez buba, łącznie zmieniany 2 razy.
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"

na wiecznych wagarach od życia..
Awatar użytkownika
Pudelek
Posty: 8420
Rejestracja: 2013-07-08, 15:01
Lokalizacja: Oberschlesien

Postautor: Pudelek » 2015-10-26, 14:46

Obrazek

:lol

A czy pracownicy KK też dostaną po 500 zł na dziecko ?

oni dostaną najładniejsze dziecko z parafii, po czym wierni zapłacą im 500 złotych za przenocowanie na plebani
Ostatnio zmieniony 2015-10-26, 14:48 przez Pudelek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14538
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2015-10-26, 14:50

buba pisze:Pudelek napisał/a:
fatalny stan finansów państwa odziedziczonych po PO


To akurat jest prawda...


A po kim odziedziczyło PO ? :) Tak podchodząc do sprawy to winny okaże się Piast Kołodziej :)

P.s. :) Kaczyński : "Nie chcem, ale muszem"
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
Awatar użytkownika
buba
Posty: 6187
Rejestracja: 2013-07-09, 07:07
Lokalizacja: Oława
Kontakt:

Postautor: buba » 2015-10-26, 14:54

Pudelek pisze:Tyle, że ja sądzę, że PiS zacznie od rzeczy najprostszych i mało kosztownych: całkowity zakaz aborcji, in vitro, walka z dżenderem i "ochrona polskich rodzin"


Nie jestem zwolenniczka wymienionych przez ciebie tez (zwlaszcza dwoch pierwszych), ale promocja dzendera, homofilii , sprowadzanie imigrantow czy proby pokatnej prywatyzacji lasow podobaja mi sie jeszcze mniej...
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"



na wiecznych wagarach od życia..
Awatar użytkownika
Pudelek
Posty: 8420
Rejestracja: 2013-07-08, 15:01
Lokalizacja: Oberschlesien

Postautor: Pudelek » 2015-10-26, 14:57

zapewne w razie potrzeby PSL też nie będzie chciało, ale musiało wejść w koalicję i może się okazać, że nawet Kukiz jest niepotrzebny :lol W sumie dla PiSu byłoby tak lepiej - PSL jest w miarę przewidywalny, gdy rodzina syta sprzymierzy się z każdym. Świątopoglądowo to też głęboka konserwa, a gospodarczo - komuna. U Kukiza mieszanka totalna - sporo narodowców, jest Liroy, który przedstawiał poglądy gdzieś w okolicach Palikota, są wreszcie tacy jak sam szef z dziurawym mózgiem, który potrafi zmienić zdanie kilkukrotnie w ciągu tygodnia (jak robił np. w sprawie uchodźców). Jako koalicjant - niepewni...
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
R0BERT
Posty: 279
Rejestracja: 2015-02-09, 18:24
Lokalizacja: Śląsk, ten wyżej.

Postautor: R0BERT » 2015-10-26, 15:03

sprocket73 pisze:Mój kolega, pracujący od kilkunastu lat jako urzędnik w sejmiku wojewódzkim, uważa, że politycy z PO są niezrównani jeżeli chodzi o wyprowadzanie/kradzież publicznych pieniędzy, natomiast tych z PiSu wspomina jako dużo mniej "sprytnych", co skutkowało tym, że mniej pieniędzy się "gubiło" po drodze.


Kogo to obchodzi, w Polsce złodziejstwo i arogancja nie są wielkimi grzechami. To wręcz cecha narodowa. Tym razem platfusy przegięły, ale zaraz o tym wszyscy zapomną i znowu radośnie zagłosują na PO albo mutację w rodzaju Petru.
Ostatnio zmieniony 2015-10-26, 15:07 przez R0BERT, łącznie zmieniany 1 raz.
Krzyś66

Postautor: Krzyś66 » 2015-10-26, 15:13

Chyba dość trafną diagnozę postawił Muzyk ~~dość szybko okaże się ,że po prostu nie da się spełniać większości obietnic , wtedy aby czymś zając naród zaczną się igrzyska ~~
A dla mnie najciekawsze będą miny młodych frajerów którzy zagłosowali na PiS , młodość jak wiadomo to u większości silne poczucie wolności i chęć realizowania swych planów w nie skrępowanym zakazami państwie ... oj zdziwią się jak KK i jego moherowe szwadrony nabiorą wiatru w żagle :-)
Ostatnio zmieniony 2015-10-26, 15:15 przez Krzyś66, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14538
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2015-10-26, 15:15

Krzyś66 pisze:dość szybko okaże się ,że po prostu nie da się spełniać większości obietnic


A kto je chciał spełniać ? ;)
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :

- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum

- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi

- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
R0BERT
Posty: 279
Rejestracja: 2015-02-09, 18:24
Lokalizacja: Śląsk, ten wyżej.

Postautor: R0BERT » 2015-10-26, 15:16

Na szczęście czuwa nad nami Matka Unia, podeśle świeckich i nowoczesnych islamistów, którzy nie dopuszczą do panoszenia się ekstremistów katolickich.
Ostatnio zmieniony 2015-10-26, 15:16 przez R0BERT, łącznie zmieniany 1 raz.
Krzyś66

Postautor: Krzyś66 » 2015-10-26, 15:27

Nie ważne Dobromił kto chce spełniać obietnice i które , ważne że związkowcy i zapewne spora część pracowników będzie oczekiwała spełnienia marzeń a jak wiadomo tego się nie da .Choćby kopalnie te wydobywające węgiel kiepskiej jakości a tych niestety wiele , muszą upaść bez względu na kolor partii rządzącej . Z resztą , brak decyzji o rozdzieleniu kopalni to jeden z błędów PO .
Ostatnio zmieniony 2015-10-26, 15:29 przez Krzyś66, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14538
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2015-10-26, 15:32

R0BERT pisze:podeśle świeckich i nowoczesnych islamistów, którzy nie dopuszczą do panoszenia się ekstremistów katolickich.


A czym się oni różnia w podejściu do "niewierzących" ? :) No dobra, ekstremiści katoliccy jeszcze nie maja przyzwolenia społecznego na dekapitację.

Krzyś66 pisze:Nie ważne Dobromił kto chce spełniać obietnice


Wiem, wiem Krzysztofie. Czas zniw blisko, będzie wesoło.

Krzyś66 pisze:ważne że związkowcy i zapewne spora część pracowników będzie oczekiwała spełnienia marzeń a jak wiadomo tego się nie da


To zakładamy się jak szybko związkowcy obrzucą kamieniami przedstawicieli rządu Kaczyńskiego ? :)
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :

- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum

- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi

- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
Krzyś66

Postautor: Krzyś66 » 2015-10-26, 15:38

Nie mogę się założyć bo zupełnie nie mam takich przypuszczeń co do terminu ale tego , że tak się stanie jestem pewien ... może za jakieś trzy lata ?
Dobromirze zadaj precyzyjne pytanie apropos tego tematu , jeśli będą chętni do zabawy to zwycięzcy mogę przesłać powiedzmy 10 butelek cydru , a nie pijącemu ewentualnie zamiast , powiedzmy 5l soku jabłkowego. :)
Ostatnio zmieniony 2015-10-26, 15:38 przez Krzyś66, łącznie zmieniany 1 raz.
R0BERT
Posty: 279
Rejestracja: 2015-02-09, 18:24
Lokalizacja: Śląsk, ten wyżej.

Postautor: R0BERT » 2015-10-26, 17:31

Dobromił pisze:A czym się oni różnia w podejściu do "niewierzących" ? :) No dobra, ekstremiści katoliccy jeszcze nie maja przyzwolenia społecznego na dekapitację.



Do chodzenia po górach wystarczają zdrowe nogi, żyj szczęśliwie :usm .
Ostatnio zmieniony 2015-10-26, 17:33 przez R0BERT, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14538
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2015-10-26, 17:33

ROBERT, Chłopcze, wracaj do stolika ! Rączki przed siebie ! Bądź grzeczny !
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :

- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum

- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi

- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
Mirek

Postautor: Mirek » 2015-10-26, 17:44

Noł koment.
Obrazek

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości