Fajny film wczoraj widziałem(am)

Tutaj znajdziecie tematy nie związane z górami, coś o muzyce, filmach, sporcie, polityce i czymkolwiek innym...
Awatar użytkownika
AniaP
Posty: 382
Rejestracja: 2014-10-07, 11:46
Lokalizacja: śląskie

Postautor: AniaP » 2015-02-10, 10:40

Co do kanibalizmu to proponuję pożeranie się na żywo. Np para na uboczu, widmo śmierci patrzy im w oczy. Tulą się do siebie, wspominają dni i lata minione. Łzy, czułe słówka, pieszczoty. Zrzucają z siebie kurtki, kladą się na nie. Ona prosi:
Kochanie popieść mnie ustami.
On nie potrafi odmówić, zabiera się do dzieła. Pieści, caluje, liże uda, brzuszek, łono, pupcię swej kochanej dziewczyny. Nagle błysk w oku !!!! Ależ ona jest jędrna !!!! Apetyczna !!!! I ogarnięty narastającym głodem wgryza się w jej pupcię !!!! Ona oceniając powagę sytuacji krzyczy:
Tak !!!! Tak !!!! Tak !!!! Oddaję ci się cała !!!! Tylko popieść mnie palcami !!!!


:ops :dev6 :-o

Zacznij pisać erotyki górskie :D
Ostatnio zmieniony 2015-02-10, 10:41 przez AniaP, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 10956
Rejestracja: 2013-07-06, 21:45
Lokalizacja: Żywiec-Sienna
Kontakt:

Postautor: Piotrek » 2015-02-11, 09:38

Dobromił pisze:Pamiętasz Zdziczały jak kilka lat temu mieliśmy wizję scenariusza kolejnych odcinków Ratowników ? Chodzi mi o motyw z grupą ludzi odciętych od świata lawiną. Kończyło się kanibalizmem połączonym z lekką erotyką :D

Nie pamiętam ale podoba mi się. Trza by to sprzedać Smażowskiemu, może zrobi "Góra zła" :)
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14536
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2015-02-11, 09:40

Piotrek pisze:Nie pamiętam ale podoba mi się.


Skleroza Cię wyniszcza. Nic to - są zapiski.

Piotrek pisze:Trza by to sprzedać Smażowskiemu, może zrobi "Góra zła"


Obecnie kończy film o Wołyniu. Jak go po tym filmie nie zlinczują bogobojni Ukraińcy to wyślemu mu propozycję współpracy.
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
Awatar użytkownika
trotyl
Posty: 1042
Rejestracja: 2015-01-06, 00:12
Lokalizacja: Warka

Postautor: trotyl » 2015-02-11, 20:45

Ja enty raz obejżałem ,,Sprawa się rypła,,_film przy którym wyję ze śmiechu :)
A na ziemi pokój ludziom dobrej woli
Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 10956
Rejestracja: 2013-07-06, 21:45
Lokalizacja: Żywiec-Sienna
Kontakt:

Postautor: Piotrek » 2015-02-11, 20:56

Bo to jest film ponadczasowy :)
Mirek

Postautor: Mirek » 2015-02-11, 21:03

Przypomniało mi się gdy pacholęciem będąc emitowano serię o WP w czasie II wojny,Kierunek Berlin,Ostatnie dni itp.Obecnie oglądam Jarzębina Czerwona,film bodajże z roku 1969.

.To w miarę rzetelnie i na faktach zrobiony film

http://pl.wikipedia.org/wiki/Jarz%C4%99bina_czerwona
Ostatnio zmieniony 2015-02-11, 21:04 przez Mirek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14536
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2015-02-19, 14:55

AniaP pisze:
Co do kanibalizmu to proponuję pożeranie się na żywo. Np para na uboczu, widmo śmierci patrzy im w oczy. Tulą się do siebie, wspominają dni i lata minione. Łzy, czułe słówka, pieszczoty. Zrzucają z siebie kurtki, kladą się na nie. Ona prosi:
Kochanie popieść mnie ustami.
On nie potrafi odmówić, zabiera się do dzieła. Pieści, caluje, liże uda, brzuszek, łono, pupcię swej kochanej dziewczyny. Nagle błysk w oku !!!! Ależ ona jest jędrna !!!! Apetyczna !!!! I ogarnięty narastającym głodem wgryza się w jej pupcię !!!! Ona oceniając powagę sytuacji krzyczy:
Tak !!!! Tak !!!! Tak !!!! Oddaję ci się cała !!!! Tylko popieść mnie palcami !!!!


:ops :dev6 :-o

Zacznij pisać erotyki górskie :D


Cytat z Mistrza:

"- Felu... - rzekłem i zbliżyłem się, by postąpić wedle praw natury, oneż to bowiem wzieły górę nad moją cierpliwą miłością, a i nad językiem, który nie służył już mowie rozwiązłej, jeno zaczął wędrówkę przeciągłą. Przez jej Opalone, dalej poprzez Niżnie Stanikowe Siodło ku Gładkiej Przełęczy, skąd zmyślnie wdrapał się na sam Czubik, a potem, bliźniaczo postąpiwszy dla symetrii, obniżył się ku Pysznej Polanie, krążąc wokół Małej Łąki, przedzierając się przez Mechy, osiągnął Kudłatą Grańkę, gdzie zatrzymał się na dłużej, by przygotować szturm poprzez Ciemnosmreczyńską Dolinę aż po Głaźne Wrotka, za którymi w Dolinie ku Dziurze, ukryty w Mokrym Żlebie, zlokalizował otwór Ptasiej Studni, a wtedy mój Mniszek, który tymczasem poprzez Pachoł i Mały Ostry Groń sięgnął wymiarów Orlej Baszty, owóż mój Hrubas w postaci Skrajnego Gołego Wierchu niczym Wielka Capia Turnia wszedł jak po swoje tam, ach, tam, gdzie błogie rozłogi. I takeśmy razem, jak Szatan ze Świnicą, chyżo dotarli do Ostrego Szczytu."

Wojciech Kuczok "Spiski"
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :

- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum

- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi

- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
Awatar użytkownika
Basia Z.
Posty: 3550
Rejestracja: 2013-09-06, 22:41
Lokalizacja: Chorzów

Postautor: Basia Z. » 2015-02-19, 21:20

Dobromił pisze:
Wojciech Kuczok "Spiski"


Świetna książka :)

Czytając płakałam ze śmiechu.
To powinna być lektura obowiązkowa dla wszystkich wielbicieli Tatr i Podhala.

Mi się najbardziej podobał ten fragment jak na Podhale przejechała dziewczyna (chyba z Holandii ?) która goliła sobie cip.. i chodziła bez majtek, a w czasie góralskiego ogniska spadła z ławki.
Ostatnio zmieniony 2015-02-19, 21:22 przez Basia Z., łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14536
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2015-02-20, 08:34

Basia Z. pisze:Mi się najbardziej podobał ten fragment jak na Podhale przejechała dziewczyna (chyba z Holandii ?) która goliła sobie cip.. i chodziła bez majtek, a w czasie góralskiego ogniska spadła z ławki.


A motyw z Muraniem ? :)

P.s. Piekny film by mógł powstać na podstawie tego dzieła.
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :

- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum

- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi

- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
Awatar użytkownika
AniaP
Posty: 382
Rejestracja: 2014-10-07, 11:46
Lokalizacja: śląskie

Postautor: AniaP » 2015-02-20, 09:29

Nigdy nie czytałam tego, dziękuję za nawrócenie :) Poszukam, poczytam.
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14536
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2015-02-20, 09:34

A widziałaś film Pręgi ? To wg scenariusza Kuczoka.
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :

- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum

- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi

- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
Awatar użytkownika
AniaP
Posty: 382
Rejestracja: 2014-10-07, 11:46
Lokalizacja: śląskie

Postautor: AniaP » 2015-02-20, 10:18

Jasne. Widziałam i czytałam, świetnie w filmie zagrał Frycz, wczuł się idealnie.
Awatar użytkownika
buba
Posty: 6170
Rejestracja: 2013-07-09, 07:07
Lokalizacja: Oława
Kontakt:

Postautor: buba » 2015-04-14, 14:10

http://www.cda.pl/video/16578199/Niebia ... czykow2012

Bardzo dziwny film o obyczajach, rytualach i wierzeniach ugrofinskiego narodu Maryjczykow zamieszkujacych dorzecze srodkowej Wołgi
http://pl.wikipedia.org/wiki/Mari_El
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"

na wiecznych wagarach od życia..
Awatar użytkownika
Vlado
Posty: 1641
Rejestracja: 2015-03-15, 16:57
Lokalizacja: Wega XXI

Postautor: Vlado » 2015-04-14, 20:16

Film jest genialny, nie bez powodu został dostrzeżony na wrocławskich Nowych Horyzontach.
Brakuje mi bardzo w polskiej TV starszych radzieckich jak i nowych rosyjskich filmów.
Polityka polityką a kultura kulturą i te dwie rzeczy nie powinny się mieszać.
Federacja Rosyjska jest krajem bardzo wielokulturowym, tradycja nadwołżańskich narodów ugrofińskich i tatarskich fascynuje na każdym kroku.
Nie będę opowiadał całej historii, ale jedna prosta scena z banalnym zdaniem "drzewo żyj"
tkwi mi w głowie jakbym ledwo wyszedł z kina a film oglądałem przeszło 20-lat temu.
Awatar użytkownika
Vlado
Posty: 1641
Rejestracja: 2015-03-15, 16:57
Lokalizacja: Wega XXI

Postautor: Vlado » 2015-04-23, 16:17

"Fuck For Forest"
Bardzo kontrowersyjny polsko-niemiecki film o równie kontrowersyjnej grupie ekologów o tej samej nazwie.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 65 gości