Sport

Tutaj znajdziecie tematy nie związane z górami, coś o muzyce, filmach, sporcie, polityce i czymkolwiek innym...
Vision

Postautor: Vision » 2014-01-11, 11:05

No niestety wyglądało to tragicznie i obawiam się, że może to być nawet koniec kariery. :-/ Wprawdzie miał już podobny wypadek, ale wtedy jednak inny wymiar skoczni, mniejsza prędkość, no i nawet te obrażenia teraz chyba niestety wyglądają poważniej... :/ A Morgi rzeczywiście taki chyba najlepszy w odbiorze z tych wszystkich austryjaków, no ale ma pecha, tak trochę jak Kubica w sportach samochodowych.
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez Vision, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
sokół
Posty: 12313
Rejestracja: 2013-07-06, 09:41
Lokalizacja: Bytom

Postautor: sokół » 2014-01-17, 13:27

Po wczorajszym konkursie, który oglądałem rano, bo wczoraj byłem w robocie... dziś kwalifikacje do zakopca i jutro drużynówka....

na ta chwilę wydaje mi się, że w Zakopcu najwięcej do powiedzenia będą mieli: Murańka i Stoch. I być może Ziobromił, który wydaje mi się o klasę lepszy od Kota. Kot się wścieka, bo mu ostatnio nie idzie, ale trudno. Wydaje mi się, ze między Kotem a Żyłą powinno się rozstrzygnąć jedno miejsce na Sochi. Biegun niech jedzie na biegun, skakać z pingwinami.
Awatar użytkownika
Pudelek
Posty: 8403
Rejestracja: 2013-07-08, 15:01
Lokalizacja: Oberschlesien

Postautor: Pudelek » 2014-01-17, 13:36

Ilu w ogóle ma jechać do Soczi? 4 czy 5?

mi się, jak na razie, Murańka wydaje przereklamowany. Ma najlepszy sezon w karierze, ale za wcześnie zaczęto się nim zachwycać. Jest bardzo nieprzewidywalny...

Na pewno powinien pojechać Ziobro, bo on nie pieprzy drugiego skoku. Owszem, skoczył wczoraj trochę słabiej, ale nadal całkiem nieźle.

Wybór między Kotem a Żyłą to jak między dżumą, a cholerą. Kot jest stabilny, punktował w każdym konkursie, ale jest nadambitny i to go spala psychicznie. Żyła ma ponoć najlepsze warunki fizyczne, ale on nadal bawi się w dyżurnego klauna - skoczy dobrze czy nie, on szczęśliwy. Mówią mu o błędach przy najeździe, on dalej swoje i zgarbiony jak karzeł. Potrafi skoczyć daleko, a dzień później totalnie spieprzyć - najgorsze, że on nie rozumie swoich błędów.

Ja bym wystawił Stocha, Ziobrę, Murańkę i Kota. A Żyła do cyrku albo jakiegoś programu z celebrytami.

Moim zdaniem medal w drużynówce jest w tej chwili baaardzo odległy...
Ostatnio zmieniony 2014-01-17, 13:36 przez Pudelek, łącznie zmieniany 1 raz.
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
Awatar użytkownika
bton1
Posty: 3312
Rejestracja: 2013-07-08, 07:52
Lokalizacja: Kraków

Postautor: bton1 » 2014-01-17, 13:45

Do Soczi jedzie pięciu. Kruczek mówił, że ma 3 pewniaków i jestem na 100% pewny, że ma na myśli Stocha, Kota i Żyłę. Czwartym na mur jest Ziobro, a piątym pewnie Murańka. Kubacki i reszta są od nich słabsi, więc raczej nie ma innej opcji.
W mieście możesz kogoś znać dziesięć lat i go nie poznać. W górach znasz go na wylot po paru tygodniach.
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14536
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2014-01-17, 13:47

A co na to fachowiec od latania - Maciarewicz ?
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
vertigo

Postautor: vertigo » 2014-01-17, 14:10

Nieprzewidywalni to są wszyscy kandydaci do wyjazdu, poza Stochem oczywiście.

Pudelek pisze:Żyła ma ponoć najlepsze warunki fizyczne, ale on nadal bawi się w dyżurnego klauna


On się nie bawi, on taki jest - gość o umysłowości 12-latka (w wersji Żyle przyjaznej)

Pudelek pisze:Moim zdaniem medal w drużynówce jest w tej chwili baaardzo odległy...


Na dzień dzisiejszy Austriacy i Niemcy wydają się być mocniejsi, ale już ze Słoweńcami, Norwegami czy Japońcami mamy szanse rywalizować.

bton1 pisze:Kubacki i reszta są od nich słabsi


A może by tak jednak zabrać na igrzyska Stefana Hulę :D

Do Soczi zabrałbym Stocha, Żyłę, Murańkę, Kota i Ziobrę. Na miejscu, po treningach Kruczek powinien z tej grupy wybrać skład na konkursy.

Dobromił pisze:A co na to fachowiec od latania - Maciarewicz ?


A Dobromił siedzi i zawija te sreberka.
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14536
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2014-01-17, 14:13

vertigo pisze:siedzi i zawija te sreberka


Towarzyszu - powtarzacie się.
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :

- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum

- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi

- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
vertigo

Postautor: vertigo » 2014-01-17, 14:15

Dobromił pisze:Towarzyszu - powtarzacie się.


Trafne spostrzeżenie ciepły chłopaczku
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14536
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2014-01-17, 14:18

Uuuu, znowu swe fobie pokazujesz ?
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :

- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum

- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi

- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
Awatar użytkownika
TNT'omek
Posty: 2517
Rejestracja: 2013-08-14, 16:27
Lokalizacja: Beskid Mały
Kontakt:

Postautor: TNT'omek » 2014-01-17, 15:05

Do Soczi zabrałbym Stocha, Żyłę, Murańkę, Kota i Ziobrę. Na miejscu, po treningach Kruczek powinien z tej grupy wybrać skład na konkursy.

U nas wszyscy znają się na lataniu...
in omnia paratus...
Awatar użytkownika
TNT'omek
Posty: 2517
Rejestracja: 2013-08-14, 16:27
Lokalizacja: Beskid Mały
Kontakt:

Postautor: TNT'omek » 2014-01-17, 15:08

Wręcz uwielbiam wersalkowo-kanapowych selekcjonerów :D
in omnia paratus...
Awatar użytkownika
Malgo Klapković
Posty: 2481
Rejestracja: 2013-07-06, 22:45

Postautor: Malgo Klapković » 2014-01-18, 13:23

Ciekawe czy ktoś z Was oglądał mistrzostwa Europy w łyżwiarstwie figurowym? Wygrała młodziutka Rosjanka o twarzy dziecka, jej taniec był bajkowy. Ja jeszcze dziś oglądałam jej występ ponownie, to co ona wyprawia na lodowisku jest niesamowite.
Polecam wpisać w YouTube Julia Lipnitskaya :-)
Vision

Postautor: Vision » 2014-01-18, 13:26

Malgo Klapković pisze:Wygrała młodziutka Rosjanka o twarzy dziecka,


Przecież to jest dziecko, ma 15 lat. :)
Awatar użytkownika
Pudelek
Posty: 8403
Rejestracja: 2013-07-08, 15:01
Lokalizacja: Oberschlesien

Postautor: Pudelek » 2014-01-18, 13:34

ona nie ma twarzy dziecka, ona jest dzieckiem - ma niecałe 16 lat :D

łyżwiarstwo figurowe zawsze mnie odrzucało - niewyrośnięte chudzielce (by nie rzec kościotrupy), kiczowato umalowane i poubierane robią jakieś dziwne wygibasy :lol
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
Awatar użytkownika
Malgo Klapković
Posty: 2481
Rejestracja: 2013-07-06, 22:45

Postautor: Malgo Klapković » 2014-01-18, 13:41

Też się zdziwiłam jak zobaczyłam jej słodką, dziecięcą buzię, ale tańczyła przepięknie, wypadła lepiej niż "stare" wygi. Samo łyżwiarstwo figurowe jest dla mnie bardzo estetycznym sportem, miłym dla oka, ale jakoś mnie nie dziwi, że panowie mniej za tym przepadają.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 63 gości