Jeśli chcesz pomóc, wpłać na wsparcie poszkodowanych w wyniku powodzi. Linki poniżej:
SIEPOMAGA.PL - WSPARCIE POSZKODOWANYCH W WYNIKU POWODZI
ZRZUTKA.PL - POMOC POWODZIANOM ZE STRONIA ŚLĄSKIEGO


Głosowanie na zdjęcie sierpnia - trzeba wejść do sekcji "Fotografia górska i nie tylko" - nie ma linka na głównej, mój błąd.

My na fejsie

Tutaj znajdziecie tematy nie związane z górami, coś o muzyce, filmach, sporcie, polityce i czymkolwiek innym...
bluejeans

Postautor: bluejeans » 2013-07-13, 11:39

a tam, od razu nie kłam, przejęzyczyłam się.
lucyna

Postautor: lucyna » 2013-07-13, 12:00

O jakim błędzie mówisz? Czy istnieje przymiotnik himalajowy? Moim zdaniem nie, więc nie ma mowy o błędzie. Wyrwała się w dyskusji Karolina przewodnik z naszej grupy, ale i ona po chwili przyznała się do błędu. Podzielam zdanie Pudelka, jeżeli Wam chodzi o popularność, idziecie w ilość to być może zmiana jest dobrym przedsięwzięciem. Nie wiem co los przyniesie, for górskich jest wiele, dlaczego ludzie mają tu zagościć, a nie na innym forum. Każde z for jest inne, nie wiem co dzieje się na forum turystyki gorskiej, to było niegdyś forum z jajem, bardzo popularne, na którym zagościli ludzie z poczuciem humoru. Są e-gory, silnie moderowane to rzeczywiście najwyższy poziom górski. Jest i gorski świat czyli fajne ale to w dużej mierze towarzystwo wzajemnej adoracji. No i n.p.m. fajne, popularne, ale jakoś mi do serca szczególnie nie przypadło. No i było świetne forum 321 gory, gdzie niegdyś można było pogadać, pośmiać się, ale zrobiliśmy z niego rynsztok. Przez chwilę myślałam, że to będzie wylicznka bis, myliłam się.
Awatar użytkownika
Pudelek
Posty: 8407
Rejestracja: 2013-07-08, 15:01
Lokalizacja: Oberschlesien

Postautor: Pudelek » 2013-07-13, 12:10

lucyna pisze: nie wiem co dzieje się na forum turystyki gorskiej,

też tam kiedyś byłem, ale zrezygnowałem. Po pierwsze 3/4 tematów kręciło się tylko wokół Tatr i była masa ludzi ironicznie i lekceważąco wypowiadająca się o niższych górach i osobach, którzy po nich chodzą. Po drugie - w pewnym okresie zaroiło się tam od cwaniaków którzy to wszystko wiedzą najlepiej, więc dałem se spokój...
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
bluejeans

Postautor: bluejeans » 2013-07-13, 12:18

zazdroszczę Ci Lucyno bystrości. Ja to muszę długo myśleć, zanim coś powiem, a Ty to tak pyk i już.
lucyna

Postautor: lucyna » 2013-07-13, 12:23

bluejeans pisze:zazdroszczę Ci Lucyno bystrości. Ja to muszę długo myśleć, zanim coś powiem, a Ty to tak pyk i już.

Tego obawiałam się, tego rodzaju wpisów, przypierdalania się i gadania miast o d... Maryni a nie o problemie.

@ Pudelek, dużo racji jest w tym co napisałeś :)
Turystyka gorska jednak zawsze będzie bliska memu sercu. Jedyne miejsce na jakim mi tak naprawdę zależało. Może nie do końca na forum ale na moich świętych wątkach. Nie ma tam mnie od lat, pozostały po mnie moje święte wątki, po latach muszę przyznać, że wiele tam nauczyłam się. Po mnie pozostały dwie rozmowy, mimo iż nie pisze to non stop są czytane.
Ostatnio zmieniony 2013-07-13, 12:29 przez lucyna, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Malgo Klapković
Posty: 2482
Rejestracja: 2013-07-06, 22:45

Postautor: Malgo Klapković » 2013-07-13, 12:29

Lucyna, na razie musimy powiększać nasze grono, sami sobie tutaj forum nie rozkręcimy. Zgadzam się, mogą różne osoby do nas trafić, również takie, dla których błędy ortograficzne będą dyskwalifikować człowieka (społeczność), ale będą też na pewno tacy, którzy dadzą coś z siebie na tym forum - taką mam nadzieję :)
bluejeans

Postautor: bluejeans » 2013-07-13, 12:30

lucyna pisze:No i było świetne forum 321 gory, gdzie niegdyś można było pogadać, pośmiać się, ale zrobiliśmy z niego rynsztok.
prawdopodobnie też liczyłam na Twoje poczucie humoru.
lucyna

Postautor: lucyna » 2013-07-13, 12:31

To też niestety prawda.
lucyna

Postautor: lucyna » 2013-07-13, 12:32

bluejeans pisze:
lucyna pisze:No i było świetne forum 321 gory, gdzie niegdyś można było pogadać, pośmiać się, ale zrobiliśmy z niego rynsztok.
prawdopodobnie też liczyłam na Twoje poczucie humoru.

Powszechnie wiadomo, że jestem wyprana z poczucia humoru, a wykrochmalona w złośliwości więc nie licz na cud.
bluejeans

Postautor: bluejeans » 2013-07-13, 12:36

lucyna pisze:Powszechnie wiadomo, że jestem wyprana z poczucia humoru
no, dziewczyno, skoro bronisz ludzi z jajem, napisów z jajem, to zobowiązuje! sama też musisz się wykazać, nie ma to tamto.
lucyna

Postautor: lucyna » 2013-07-13, 12:37

bluejeans pisze:
lucyna pisze:Powszechnie wiadomo, że jestem wyprana z poczucia humoru
no, dziewczyno, skoro bronisz ludzi z jajem, napisów z jajem, to zobowiązuje! sama też musisz się wykazać, nie ma to tamto.

Kobieto kpię sobie z Ciebie w żywe oczy.
bluejeans

Postautor: bluejeans » 2013-07-13, 12:39

robisz postępy.
Vision

Postautor: Vision » 2013-07-13, 22:11

lucyna pisze:No cóż miało być tak pięknie, a jest jak zwykle łącznie z usuwaniem postów.


Nie rozumiem, o co chodzi, jakie usuwanie postów? :rol
lucyna

Postautor: lucyna » 2013-07-13, 22:20

Vision pisze:
lucyna pisze:No cóż miało być tak pięknie, a jest jak zwykle łącznie z usuwaniem postów.


Nie rozumiem, o co chodzi, jakie usuwanie postów? :rol

Nie ma jednej mojej wypowiedzi. Tej mocno krytycznej, gdzie się wyzłośliwiałam na temat baneru z czaszkami.
Ostatnio zmieniony 2013-07-13, 22:22 przez lucyna, łącznie zmieniany 1 raz.
Vision

Postautor: Vision » 2013-07-13, 22:22

Nic mi nie wiadomo na ten temat, ja stąd nic nie usuwałem i nie mam zamiaru, no ale mówię za siebie... zapytam resztę.
Ostatnio zmieniony 2013-07-13, 22:23 przez Vision, łącznie zmieniany 1 raz.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 254 gości