Mundial 2018 - komentarze :)

Tutaj znajdziecie tematy nie związane z górami, coś o muzyce, filmach, sporcie, polityce i czymkolwiek innym...
laynn

Postautor: laynn » 2018-06-13, 13:50

Oj więcej zwiedzisz. Przy pakowaniu weź i spodenki i puchówke
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14536
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2018-06-13, 13:51

Ostatnio oglądałem serial Terror. Proponuję mecze w okolicach bieguna.
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
Vision

Postautor: Vision » 2018-06-13, 18:53

Dobromił pisze:Nie podoba mi się to … Najpierw Katar mający tyle wspólnego z piłką nożną co ja z papierosami, potem zwiększenie ilości drużyn, teraz trzy państwa na olbrzymim terenie. Cyrk.


No, pomysły coraz dziwniejsze. Ale tam tych meczy ma być 80, z czego 60 w USA, a tylko po 10 w Meksyku i Kanadzie. To tym bardziej bez sensu, jeszcze jakby było mniej więcej po równo to rozumiem, a tak to mija się z celem. Takie niby wspólne organizowanie.

Co do ilości drużyn. To niech za niedługo zjadą się wszyscy co chcą bez eliminacji, bo po co te eliminacje w ogóle. Rozumiem, że kiedyś było tych drużyn faktycznie za mało, jak na pierwszych mistrzostwach świata w Urugwaju, gdzie było tylko 13 drużyn, a 4 z Europy. W dodatku jakieś losowe bez eliminacji, po kilkutygodniowym rejsem statkiem. ;) Ale teraz w drugą stronę to przesada i jakiś umiar trzeba by zachować.
Ostatnio zmieniony 2018-06-13, 23:22 przez Vision, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Pudelek
Posty: 8403
Rejestracja: 2013-07-08, 15:01
Lokalizacja: Oberschlesien

Postautor: Pudelek » 2018-06-13, 23:17

Takie zwiększenie drużyn to spadek poziomu, już w tej chwili jest ich za dużo i zjeżdżają jakieś dziwne państewka, które kiedyś nie miały szans na awans. Samo dostanie się na imprezę także mniej znaczy niż kiedyś, podobnie jak na ME. Patrząc na mecze grupowe, to prawie nie ma tam szlagierów! Kto je będzie pamiętał za kilka miesięcy albo lat?? Nikt.

Rozpieprzyli kiedyś Ligę Mistrzów dla kasy, teraz pora na inne imprezy.
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
Vision

Postautor: Vision » 2018-06-14, 17:10

nes_ska pisze:Ja też pierwszy, a potem zobaczę, jak będę stała z czasem Na razie mimo L4 jest krucho


Neska uratowała honor kobiet. :) Nie rezygnuj!

PS: Ci Saudyjczycy zlewają mi się z murawą coś... ;)
laynn

Postautor: laynn » 2018-06-14, 18:24

Słaby ten mecz. Mam wrażenie, że piłka po tej trawie nie chcę grać...
Vision

Postautor: Vision » 2018-06-14, 18:53

Słaba to jest Arabia, grają jak jacyś amatorzy...
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez Vision, łącznie zmieniany 1 raz.
laynn

Postautor: laynn » 2018-06-14, 19:05

No brakowało im ewidentne piachu. To zagrali piach. Ostatnie 20 min było ok. A już miałem iść na zakupy.
Mirek

Postautor: Mirek » 2018-06-14, 19:54

laynn pisze:Głosujemy do rozpoczęcia meczu, Mirku.
A co jest jakiś regulamin? :D
laynn

Postautor: laynn » 2018-06-14, 20:09

Nie, w sumie możesz po meczu "typować" wyniki.
Ja pierdole...
Mirek

Postautor: Mirek » 2018-06-14, 20:17

laynn pisze:Nie, w sumie możesz po meczu "typować" wyniki.
Ja pierdole...


Po pierwsze nie wiedziałem że już trwa mecz bo nie miałem załączonego tv i nie wiedziałem że mecz trwa,po drugie gdybym obstawił wynik w 89 minucie to co innego,po trzecie TO PONOĆ ZABAWA?Może się mylę? Bo jak nie to ja też pierdolę.Aha dla spokojności twej duszy wykasowałem ten typ,możesz spokojnie oglądać mistrzostwa,. :jey4
Ostatnio zmieniony 2018-06-14, 20:21 przez Mirek, łącznie zmieniany 1 raz.
laynn

Postautor: laynn » 2018-06-14, 20:23

Przedszkole. Regulamin. Linia. Przedszkole...
Mirek

Postautor: Mirek » 2018-06-14, 20:37

laynn pisze:Przedszkole. Regulamin. Linia. Przedszkole...
Nie miałem tego szczęścia być w przedszkolu w przeciwieństwie do innych, więc widać jestem do tyłu z wykształceniem. :D I widzę że to zaczyna być biciem piany,a to ponoć tylko zabawa więc życzę miłej zabawy. :D
Ostatnio zmieniony 2018-06-14, 20:54 przez Mirek, łącznie zmieniany 1 raz.
laynn

Postautor: laynn » 2018-06-14, 20:55

Widzisz ja też nie byłem, nie jestem również jasnowidzem, więc skąd mogłem wiedzieć, że nie wiesz iż jest mecz?
Napisałem po prostu, że nie głosujemy po rozpoczęciu meczu wyników. Tak zawsze było. Bez żadnej prywaty. Zamiast zwyczajnie odpisać, ot choćby, że nie wiedziałeś, iż trwa mecz, to Ty wyjeżdżasz z regulaminem. A potem jak w przedszkolu, kasujesz post, czy tam wynik (nawet tego nie sprawdzałem).
Uśmiałeś się ze swojej zabawy? To super.
Możesz się dalej bawić, :) miłego.
Mirek

Postautor: Mirek » 2018-06-15, 07:48

Dla twojej wiadomości skoro typujemy wynik do rozpoczęcia meczu to po prostu jak przedszkolak skasowałem ten wynik,nie wiem czemu dopatrujesz się z mojej strony złośliwości,wszak to miała być tylko zabawa. Dziękuję za pozwolenie ,może będę się bawił.miłego. :DD
Ostatnio zmieniony 2018-06-15, 07:56 przez Mirek, łącznie zmieniany 1 raz.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 76 gości