Się dzieje

Tutaj znajdziecie tematy nie związane z górami, coś o muzyce, filmach, sporcie, polityce i czymkolwiek innym...
Awatar użytkownika
Adrian
Posty: 9749
Rejestracja: 2017-11-13, 12:17

Postautor: Adrian » 2021-07-27, 08:55

laynn pisze:I jeszcze mi się tak skojarzyło.
Góry bez granic. Moderacji nie będzie. Bana nie damy...czyli jednak jest coś o czym nie można pisać? :)
To ja proponuje jednak dać bana temu co wszystkich obraża, a tym co napiszą na Adriana czy sokoła dać upomnienie. Wpiszę sobie je w stopkę :D


A ja nie czuje się obrażany, chyba jeszcze nikt tego nie zrobił :msd
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14536
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2021-07-27, 08:56

laynn pisze:a tym co napiszą na Adriana czy sokoła dać upomnienie


Z wpisem do akt.

P.s. Się dzieje ... W ostatni czwartek byłem pierwszy raz od września 2020 na koncercie muzyki poważnej. Zespół Dopelord, miejsce koncertu Hype Park w Krakowie . Tuz przy Montelupich :D
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
laynn

Postautor: laynn » 2021-07-27, 09:16

Adrian pisze: chyba jeszcze nikt tego nie zrobił

No właśnie, a jaka zadyma?
To co będzie jak ktoś Was obrazi? ;)

No poza ulubieńcem administracji, bo ten to ma pozwolenie w imię ideałów wyższych. :P
Awatar użytkownika
ceper
Posty: 8598
Rejestracja: 2014-01-02, 11:33

Postautor: ceper » 2021-07-27, 09:30

Dobromił pisze:w tym kraju tradycja niszczenia mienia państwowego i prywatnego jest mocno zakorzeniona
Komuny się nie wypleni - zbyt głęboko przesiąkła w geny. Natura sama się nie obroni, zaś selekcja naturalna działa zbyt wolno. Strzel se setę lub dwie i od razy dzień będziesz miał lepszy. A miałem napisać: ruchanko na śniadanko, ale przecież... :smil5
laynn pisze:To ja proponuje jednak dać bana temu co wszystkich obraża
O kim mowa, bo prawię tylko komplementy. Hamuję się, meliskę biorę... ;) Ignorant nie czyta moich postów. I dobrze.

Czy ja dziś kogoś obraziłem - oto jest pytanie. :mys5
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
Awatar użytkownika
Tępy dyszel
Posty: 2894
Rejestracja: 2013-07-07, 16:49
Lokalizacja: Tychy

Postautor: Tępy dyszel » 2021-07-27, 09:33

Dobromił pisze:Kiedy idziemy z Tępym w Beskidy ?

Czuję jakieś knowania mające na celu pozbawienia mnie życia ;) ;)

A pisząc poważnie - chodząc samemu mogę zatrzymać się w dowolnym momencie i nie jestem ,,ofermą kompanii".
Wasza kondycja i możliwości fizyczne są zdecydowanie nie na mój poziom a w zasadzie ,,poziom"
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14536
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2021-07-27, 09:44

Tępy dyszel pisze:A pisząc poważnie - chodząc samemu mogę zatrzymać się w dowolnym momencie i nie jestem ,,ofermą kompanii".
Wasza kondycja i możliwości fizyczne są zdecydowanie nie na mój poziom a w zasadzie ,,poziom"


Kolejny męczennik. Daj znak, od poniedziałku mam dwa tygodnie wolnego.
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :

- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum

- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi

- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
Awatar użytkownika
ceper
Posty: 8598
Rejestracja: 2014-01-02, 11:33

Postautor: ceper » 2021-07-27, 09:47

Tępy dyszel pisze:Czuję jakieś knowania mające na celu pozbawienia mnie życia
Przesadzasz. Widziałeś, jaka lichota z prowodyra jest? Dobrze, że dociążony szkłem, bo zefirek by nim pomiatał. W najgorszym/najlepszym/ wypadku grozi Ci ból głowy. Nie o kac, lecz o słuchanie tu chodzi, np. o wytrawnych i wytrawionych turystach. Ostrzegam, że może też śpiewać... :rol
Słusznie obawiasz się "poziomu" i nabawisz się traumy. Niech Cię Matka Boska ma w swej opiece.
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/

Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
laynn

Postautor: laynn » 2021-07-27, 09:49

Tępy dyszel pisze:Wasza kondycja i możliwości fizyczne są zdecydowanie nie na mój poziom a w zasadzie ,,poziom"

Nie czytałeś uważnie ostatnio forum. Więcej tu SKSów niż młodzieńców.
Od wiosny chyba nie przekroczyłem 20km w górach. Większość wycieczek to ok 15km. I...pasuje mi to ;)
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14536
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2021-07-27, 09:53

laynn pisze:Od wiosny chyba nie przekroczyłem 20km w górach.


Na Rachowiec - 5 i pół kilometra. Granią Tatr Zachodnich - 27 km. Rachowiec ! :)
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :

- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum

- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi

- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
Awatar użytkownika
dakOta
Posty: 1040
Rejestracja: 2014-01-01, 02:24
Lokalizacja: Kraków

Postautor: dakOta » 2021-07-27, 11:31

sokół pisze:Strasznie boję się zastrzyków.


Ja też. I trafiłam na tak cudowną Panią Pielęgniarkę, która potrafiła zaczarować igłę do tego stopnia, że nie poczułam wkłucia, a potem powiedziałam jej, że kapitalnie to robi i na koniec wyściskałyśmy się. Przychodnia Batorego 3 w Krakowie - naprawdę mogę Ją polecić. :D

sokół pisze:Nikt ze mną teraz już nie pojedzie, ze strachu, że w lesie zostanie zaatakowany. :ryb


Nie doceniasz odwagi kobiet.

laynn pisze:Oświadczenie. [...]


Fajne. Naprawdę. - O, widzę, że Dobromił też to docenił.


Adrian pisze:A ja nie czuje się obrażany, chyba jeszcze nikt tego nie zrobił :msd


Nie wiem, czy traktować to w kategorii 'obrażania' - ale określanie ludzi "bydłem w krawatach" naprawdę przekracza granice mojej wytrzymałości. A tę mam raczej sporą.

Tępy dyszel pisze:chodząc samemu mogę zatrzymać się w dowolnym momencie i nie jestem ,,ofermą kompanii".
Wasza kondycja i możliwości fizyczne są zdecydowanie nie na mój poziom a w zasadzie ,,poziom"


Uff, czyli jeszcze ktoś prócz mnie... Tępy Dyszel, to chyba ja się nadaję do wędrowania z Tobą.
Zawsze trzeba iść. Jak się nie ma gdzie - tym bardziej.
Mirek

Postautor: Mirek » 2021-07-28, 17:09

Adrian to coś brązowe w Cieszynie co płynie obok dworca PKP i autobusowego często tak capi? :DD
Awatar użytkownika
Adrian
Posty: 9749
Rejestracja: 2017-11-13, 12:17

Postautor: Adrian » 2021-07-28, 21:06

Mirek pisze:Adrian to coś brązowe w Cieszynie co płynie obok dworca PKP i autobusowego często tak capi? :DD


Już tam nie mieszkam od dawna, ścieków do rzeki już nie wlewają a przynajmniej nie tak dużo jak kiedyś , to nie powinno być źle ;)
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez Adrian, łącznie zmieniany 1 raz.
Mirek

Postautor: Mirek » 2021-07-28, 22:46

Żle to nie, a dobrze wcale. :DD Na szczęście u Pirata nic nie było czuć, przy okazji wizyty nie pozdrowiłem p, Danusi bo jej nie było.Może następną razą. :DD
Awatar użytkownika
Adrian
Posty: 9749
Rejestracja: 2017-11-13, 12:17

Postautor: Adrian » 2021-07-29, 05:39

Gdybyś chciał odwiedzić kultowy Cieszyński bar ( okrutna putyka to była) teraz jest lepiej, to idź w drugą stronę niż do Pirata (w górę, w stronę skrzyżowania) i dojdziesz do Kurczaka, dawno nie byłem ale komuna tam długo siedziała ;)
Mirek

Postautor: Mirek » 2021-07-29, 08:22

Jak będę i będę miał czas to wejdę tam,Niestety obecnie Cieszyn traktuję jako miejsce przesiadki tylko.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 65 gości