Się dzieje

Tutaj znajdziecie tematy nie związane z górami, coś o muzyce, filmach, sporcie, polityce i czymkolwiek innym...
laynn

Postautor: laynn » 2020-03-24, 09:40

We Włoszech też jest to tvn'owska propaganda.
A w Hiszpanii to już w ogóle.
Ale zamach i wiara w brzozę...to stan normalności. Ok telefonie odpuszczam tą Twoją logikę.
Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 10956
Rejestracja: 2013-07-06, 21:45
Lokalizacja: Żywiec-Sienna
Kontakt:

Postautor: Piotrek » 2020-03-24, 09:47

telefon 110 pisze:
To jest prawdziwy i rzeczywisty fakt ?....


Cóż, jeżeli uznajesz że Telewizja Publiczna od kilku lat prowadzi rzetelną i obiektywną działalność informacyjną, dziennikarską i jest telewizją obiektywną to winszuję.
Bo ja większego dna dziennikarskiego i braku zwykłej przyzwoitości (bardzo delikatnie ujmując) nie widziałem.
Awatar użytkownika
telefon 110
Posty: 2046
Rejestracja: 2014-09-20, 22:32

Postautor: telefon 110 » 2020-03-24, 10:00

laynn pisze:We Włoszech też jest to tvn'owska propaganda.
A w Hiszpanii to już w ogóle.
Ale zamach i wiara w brzozę...to stan normalności. Ok telefonie odpuszczam tą Twoją logikę.


Jednak nie spojrzałeś w tabelkę w podlinkowanym źródle.

Cóż poradzisz na rozpiździaj i brak konsekwencji w niektórych krajach Europy ?

15 marca tak:

https://radioszczecin.pl/6,402555,niemc ... -panstwami

16 marca inaczej:

https://www.dorzeczy.pl/swiat/132840/ur ... ranic.html


tvn'owska propaganda pisze że UE miała dwa miesiące na to by się przygotować na nieuchronne ?

Dlaczego zatem tak późno podjęto niektóre działania ?

https://polskatimes.pl/koronawirus-unia ... 1-14863957
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14536
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2020-03-24, 10:03

Co niektórzy się tu marnują. Powinni naprawiać świat i swój chlew a nie pisać na Forum.
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
Awatar użytkownika
telefon 110
Posty: 2046
Rejestracja: 2014-09-20, 22:32

Postautor: telefon 110 » 2020-03-24, 10:04

Piotrek pisze:
telefon 110 pisze:
To jest prawdziwy i rzeczywisty fakt ?....


Cóż, jeżeli uznajesz że Telewizja Publiczna od kilku lat prowadzi rzetelną i obiektywną działalność informacyjną, dziennikarską i jest telewizją obiektywną to winszuję.
Bo ja większego dna dziennikarskiego i braku zwykłej przyzwoitości (bardzo delikatnie ujmując) nie widziałem.


Nie uznaję.

Jestem zwyczajnie świadom że różne przekaziory prowadzą własną politykę informacyjno-propagandową.

Dlatego by wyrobić sobie zdanie korzystam z różnych źródeł.

Jeśli jesteś wyznawcą li tylko tvn to gratuluję.
Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 10956
Rejestracja: 2013-07-06, 21:45
Lokalizacja: Żywiec-Sienna
Kontakt:

Postautor: Piotrek » 2020-03-24, 10:43

Nie wiem skąd w Tobie przekonanie, że oglądam tylko TVN. Bo nie jestem miłośnikiem PiS?
Trochę przedszkolna logika ;)

Bo chyba nie myślisz, że jesteś jedynym w tym kraju który:
Jestem zwyczajnie świadom że różne przekaziory prowadzą własną politykę informacyjno-propagandową.
Dlatego by wyrobić sobie zdanie korzystam z różnych źródeł.


Też jestem świadomy i porównując rożne media i źródła informacji obiektywnie stwierdzam, że TVP w kwestii programów informacyjnych i dziennikarstwa osiągnęło moralne dno.
Wybacz, tego się nie da nie zauważyć ani obronić porównując ze sobą świadomie i obiektywnie różne źródła i stacje telewizyjne.
Awatar użytkownika
ceper
Posty: 8598
Rejestracja: 2014-01-02, 11:33

Postautor: ceper » 2020-03-24, 10:47

Piotrek pisze:Ceper, gdy Ci dopłacą do pensji 40 %.
... a może to o flaszkę chodzi? :D
Żartujesz sobie, budżet by padł jak kolega na zlocie... ;)
Tę flaszkę oddałbym bardziej potrzebującym w chorobie.

Panie Mirosławie, ja wyleczyłbym symulanta i ignoranta (z wieloletniej choroby) w mig i tanio. :o-o

Jeśli nie "Wiadomości", to co? Radio Maryja i TV Trwam? Nie znam innych obiektywnych źródeł. TVN odpada.
Mając do wyboru wiadomości dobre, to zawsze wybieram lepsze. Chcę wiedzieć, że innym nie żyje się gorzej. :-/
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
Awatar użytkownika
telefon 110
Posty: 2046
Rejestracja: 2014-09-20, 22:32

Postautor: telefon 110 » 2020-03-24, 11:06

Dobromił pisze: Powinni naprawiać świat i swój chlew a nie pisać na Forum.


Ojej

Grube słowa.

Któż tu pisze o naprawianiu chlewów czy tym bardziej światów ?

Wpływ jednostki na dzieje jest zazwyczaj minimalny.

Ale to nie powód by żyć w nieświadomości.

"Jedynie prawda jest ciekawa " - jak pisał Józef Mackiewicz.

https://www.polskieradio.pl/24/289/Arty ... st-ciekawa

Pociskanie bzdeta może być jedynie usprawiedliwione dobrze pojętym interesem osobistym dla uprawiających to zajęcie.
Awatar użytkownika
Homunculus
Posty: 336
Rejestracja: 2017-03-30, 19:38

Postautor: Homunculus » 2020-03-24, 11:31

laynn pisze:Homunculus, idź pomóż w szpitalach. No nie bądź tchórzem przed czymś, co jest niezauważalne.


Daruj sobie te zaczepne wstrzyki , jak będzie trzeba to mogę zapierdalać nawet jako wolontariusz , gdy ty pewnie będziesz leżał w tym czasie na kanapie z pilotem w ręku i głaskał tyłek swojej żonki. :)
there is no money and will not be
JVR
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14536
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2020-03-24, 11:33

telefon 110 pisze:Grube słowa.


O właśnie ! :)

Homunculus pisze:Daruj sobie te zaczepne wstrzyki , jak będzie trzeba to mogę zapierdalać nawet jako wolontariusz , gdy ty pewnie będziesz leżał w tym czasie na kanapie z pilotem w ręku i głaskał tyłek swojej żonki. :)
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :

- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum

- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi

- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
Awatar użytkownika
Homunculus
Posty: 336
Rejestracja: 2017-03-30, 19:38

Postautor: Homunculus » 2020-03-24, 12:01

Borys to ma jednak reflex szachisty , widać to już od paru dni przełożenie po kursie funta w relacji do euro i dolara :zly

https://stooq.pl/n/?f=1343540&c=1&p=4+22
there is no money and will not be

JVR
Awatar użytkownika
telefon 110
Posty: 2046
Rejestracja: 2014-09-20, 22:32

Postautor: telefon 110 » 2020-03-24, 12:12

Homunculus pisze:Borys to ma jednak reflex szachisty , widać to już od paru dni przełożenie po kursie funta w relacji do euro i dolara :zly

https://stooq.pl/n/?f=1343540&c=1&p=4+22


Wpierw miał być darwinizm i eutanazja dla starszej tubylczej (białej) ludności - typowa inżynieria społeczna.
Plus względy gospodarcze.

Teraz przeważyły jednak ewentualne straty polityczne spowodowane tą postawą.

Wahania i niekonsekwencja świadczą o tym że rządzący w Zjednoczonym Królestwie mają niezły zgryz.
Awatar użytkownika
Homunculus
Posty: 336
Rejestracja: 2017-03-30, 19:38

Postautor: Homunculus » 2020-03-24, 13:12

telefon 110 pisze:Teraz przeważyły jednak ewentualne straty polityczne spowodowane tą postawą.

Wahania i niekonsekwencja świadczą o tym że rządzący w Zjednoczonym Królestwie mają niezły zgryz.

Borys jak zobaczy funta w cenie euro to zrozumie wtedy swoją politykę , a może jeden do jeden do dolara ? , to już by było pozamiatane a nazwa Wielkiej Brytanii z nazwy jako wielkiej odeszła by do lamusa :D
Virus kontra gospodarka , ale nic nie trwa wiecznie - wcześniej czy pózniej skończy się temat virusowy i kurz opadnie , a wtedy rynki odbiją łącznie z ropą. :rol
there is no money and will not be

JVR
Awatar użytkownika
Pudelek
Posty: 8403
Rejestracja: 2013-07-08, 15:01
Lokalizacja: Oberschlesien

Postautor: Pudelek » 2020-03-24, 15:24

Te nowe przepisy wprowadzone dziś w Polsce są bardziej restrykcyjne niż np. we Francji - bo nawet na spacer na pobliską łąkę nie mogę iść... No to już chyba kogoś poj...ło - zarazić się w sklepie jest ok, ale na świeżym powietrzu nie??
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
Awatar użytkownika
sprocket73
Posty: 5740
Rejestracja: 2013-07-14, 08:56
Kontakt:

Postautor: sprocket73 » 2020-03-24, 15:27

Pudelek, z psem można iść na łąkę ;)
W końcu nasz rząd docenił elity posiadające psy i wyniósł je ponad inne gorsze sorty :)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 68 gości