Jeśli chcesz pomóc, wpłać na wsparcie poszkodowanych w wyniku powodzi. Linki poniżej:
SIEPOMAGA.PL - WSPARCIE POSZKODOWANYCH W WYNIKU POWODZI
ZRZUTKA.PL - POMOC POWODZIANOM ZE STRONIA ŚLĄSKIEGO


Głosowanie na zdjęcie sierpnia - trzeba wejść do sekcji "Fotografia górska i nie tylko" - nie ma linka na głównej, mój błąd.

a propo's Wyborów, polityki, Unii, standardów, ISO itd

Tutaj znajdziecie tematy nie związane z górami, coś o muzyce, filmach, sporcie, polityce i czymkolwiek innym...
Awatar użytkownika
maurycy
Posty: 912
Rejestracja: 2013-11-17, 09:25
Lokalizacja: Bielsko okolice

Postautor: maurycy » 2020-10-26, 11:32

Mój polityczny komentarz, na temat tego co się aktualnie dzieje w kraju to:
********
Chyba każdy wie o co chodzi, i jest elegancko :-o
gar
Posty: 843
Rejestracja: 2016-01-06, 20:46
Lokalizacja: Orzegów

Postautor: gar » 2020-10-26, 11:49

maurycy pisze:Mój polityczny komentarz, na temat tego co się aktualnie dzieje w kraju to:
********
Chyba każdy wie o co chodzi, i jest elegancko :-o

Można ? Można :)
laynn

Postautor: laynn » 2020-10-26, 11:58

:)
o tak to można, pisać dosadnie.
Awatar użytkownika
sprocket73
Posty: 5744
Rejestracja: 2013-07-14, 08:56
Kontakt:

Postautor: sprocket73 » 2020-10-26, 12:44

maurycy pisze:********

Ale piszmy poprawnie, a nie z błędami, powinno być: ***** *** ;)
Awatar użytkownika
maurycy
Posty: 912
Rejestracja: 2013-11-17, 09:25
Lokalizacja: Bielsko okolice

Postautor: maurycy » 2020-10-26, 12:53

sprocket73 pisze:
maurycy pisze:********

Ale piszmy poprawnie, a nie z błędami, powinno być: ***** *** ;)

Ha, ha. No tak 😂
Awatar użytkownika
ceper
Posty: 8598
Rejestracja: 2014-01-02, 11:33

Postautor: ceper » 2020-10-26, 12:54

sprocket73 pisze:Ale piszmy poprawnie, a nie z błędami, powinno być: ***** ***
Jak już ma być poprawnie to w*********ć - to hasło wyraźnie słyszałem z demonstracji na TVN. :ryb
Dotyczy to wszystkich ekip przy władzy, które pamiętam (nawet z czasów, gdy sprocket jeszcze nie kucał). ;)
Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 10963
Rejestracja: 2013-07-06, 21:45
Lokalizacja: Żywiec-Sienna
Kontakt:

Postautor: Piotrek » 2020-10-26, 20:01

Najpierw pomyślałem, że Prezes Jarosław rzucił znów temat aborcji jako zasłonę dymną, przed innymi problemami, żeby uwagę odwrócić - bo po cholerę akurat teraz taki temat uruchamiać, skoro mamy na karku wirusowe zawirowania.
Ale teraz myślę, że to plan bardziej cwany. Wiadomo było, że będą ogromne protesty w całym kraju, a więc i wielotysięczne skupiska ludzi, czyli potencjalnie wielki obszar dla rozprzestrzeniania się wira. No i może w tym cały pomysł, żeby wywołać sytuację, a potem będzie można zwalić problemy wzrostu zakażeń i niewydolności służby zdrowia na jakże nieodpowiedzialną część społeczeństwa. Społeczeństwa oczywiście inspirowanego przez wrogów naszego patriotycznego rządu i narodu.
Awatar użytkownika
Sebastian
Posty: 6092
Rejestracja: 2017-11-09, 17:18
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Postautor: Sebastian » 2020-10-26, 20:57

Przeceniasz strategiczne zdolności Jarosława. Raczej to była wrzutka w tym okresie w nadziei, że jakoś "przyschnie", a tu mleko się wylało.
Ostatnio zmieniony 2020-10-26, 20:57 przez Sebastian, łącznie zmieniany 1 raz.
laynn

Postautor: laynn » 2020-10-26, 20:58

A ja myślę, że Piotrek ma dużo racji.
Awatar użytkownika
buba
Posty: 6171
Rejestracja: 2013-07-09, 07:07
Lokalizacja: Oława
Kontakt:

Postautor: buba » 2020-10-26, 20:59

Piotrek pisze:Najpierw pomyślałem, że Prezes Jarosław rzucił znów temat aborcji jako zasłonę dymną, przed innymi problemami, żeby uwagę odwrócić - bo po cholerę akurat teraz taki temat uruchamiać, skoro mamy na karku wirusowe zawirowania.
Ale teraz myślę, że to plan bardziej cwany. Wiadomo było, że będą ogromne protesty w całym kraju, a więc i wielotysięczne skupiska ludzi, czyli potencjalnie wielki obszar dla rozprzestrzeniania się wira. No i może w tym cały pomysł, żeby wywołać sytuację, a potem będzie można zwalić problemy wzrostu zakażeń i niewydolności służby zdrowia na jakże nieodpowiedzialną część społeczeństwa. Społeczeństwa oczywiście inspirowanego przez wrogów naszego patriotycznego rządu i narodu.


Jednoczesnie bedzie mozna zatuszowac wszystkie protesty przeciwko covidowej paranoi - przedsiebiorcow, czy zwolennikow szeroko pojetej wolnosci.. Bo kazdy protest, kazde zgrupowanie na ulicy bedzie mozna obwołac, ze to "te feministki co są za aborcją". Czyli mozna w mediach naglasniac ze to aborcja budzi sprzeciwy a nikt sie nie buntuje przeciw lock downom, histerii i niszczeniu gospodarki. Bo to tylko te baby od "moja d... moja sprawa"... Jak pieknie mozna zatuszowac prawdziwe protesty spoleczenstwa... :(

A czego nie ma w telewizorze to to nie istnieje... Pięknie cwany i przewrotny plan z tą aborcja wyciagnieta wlasnie teraz z kapelusza... :zly :zly :zly Przypadek? Nie sądze...
Ostatnio zmieniony 2020-10-26, 21:05 przez buba, łącznie zmieniany 4 razy.
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"

na wiecznych wagarach od życia..
Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 10963
Rejestracja: 2013-07-06, 21:45
Lokalizacja: Żywiec-Sienna
Kontakt:

Postautor: Piotrek » 2020-10-26, 21:05

Jarosław jest kapitalnym strategiem, ma wszystko przekalkulowane i bezbłędnie potrafi wybudzać w narodzie negatywne emocje gdy do potrzebne. To mu daje władzę nad wszystkim, stały lecz kontrolowany chaos, bo właśnie wtedy łatwiej się rządzi.

Tak na marginesie - właśnie na TVP Info widziałem porównania obecnych protestów do nazistowskich protestów z przed II Wojny Światowej...
Awatar użytkownika
sprocket73
Posty: 5744
Rejestracja: 2013-07-14, 08:56
Kontakt:

Postautor: sprocket73 » 2020-10-26, 21:14

Hitler tez ładnie rozgrywał wszystkich... do czasu :dev
Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 10963
Rejestracja: 2013-07-06, 21:45
Lokalizacja: Żywiec-Sienna
Kontakt:

Postautor: Piotrek » 2020-10-26, 21:30

Sebastian pisze:Przeceniasz strategiczne zdolności Jarosława. Raczej to była wrzutka w tym okresie w nadziei, że jakoś "przyschnie", a tu mleko się wylało.

Nie do końca. Im nie zależy na zakazie aborcji ze względów ideologicznych czy wiary. Ten temat jest wyłącznie narzędziem, instrumentem podobnie jak wiele innych światopoglądowych, związanych z wiarą, wartościami, patriotyzmem itp.
To nie wewnętrzna potrzeba posłów i posłanek z kryształową moralnością, a wyrachowana gra tymi tematami, które budzą emocje i powodują napięcia.
Awatar użytkownika
Pudelek
Posty: 8407
Rejestracja: 2013-07-08, 15:01
Lokalizacja: Oberschlesien

Postautor: Pudelek » 2020-10-26, 23:59

Piotrek pisze:Tak na marginesie - właśnie na TVP Info widziałem porównania obecnych protestów do nazistowskich protestów z przed II Wojny Światowej...

ciekawi mnie jakie to były nazistowskie protesty przed II wojną światową? :lol
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
Awatar użytkownika
buba
Posty: 6171
Rejestracja: 2013-07-09, 07:07
Lokalizacja: Oława
Kontakt:

Postautor: buba » 2020-10-27, 10:29

Pudelek pisze:
Piotrek pisze:Tak na marginesie - właśnie na TVP Info widziałem porównania obecnych protestów do nazistowskich protestów z przed II Wojny Światowej...

ciekawi mnie jakie to były nazistowskie protesty przed II wojną światową? :lol


No wlasnie.. Gdzie byly takie protesty? W Polsce?
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"



na wiecznych wagarach od życia..

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 82 gości