Jeśli chcesz pomóc, wpłać na wsparcie poszkodowanych w wyniku powodzi. Linki poniżej:
SIEPOMAGA.PL - WSPARCIE POSZKODOWANYCH W WYNIKU POWODZI
ZRZUTKA.PL - POMOC POWODZIANOM ZE STRONIA ŚLĄSKIEGO


Głosowanie na zdjęcie sierpnia - trzeba wejść do sekcji "Fotografia górska i nie tylko" - nie ma linka na głównej, mój błąd.

Humor

Tutaj znajdziecie tematy nie związane z górami, coś o muzyce, filmach, sporcie, polityce i czymkolwiek innym...
Awatar użytkownika
telefon 110
Posty: 2046
Rejestracja: 2014-09-20, 22:32

Postautor: telefon 110 » 2017-07-19, 10:28

Dobromił pisze:A nie chciałbyś mieszkać w idyllicznym ( utopijnym ;) ) kraju ateistycznym ? Gdzie wszelkie religie są traktowane jak ciekawostki socjologiczne ? :D


Muszę Cię zmartwić.
Kiedyś przez chwilę (z racji obowiązków pracowniczych) miałem okazję przebywać w siedzibie organizacji feministycznej.
Atmosfera gęsta jak (przypuszczam) u Sióstr Betanek.
Zachowania religijne(czy parareligijne) nie zależą od światopoglądu.
One są naturalne.
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14537
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2017-07-19, 11:04

Kiedyś przez chwilę (z racji obowiązków pracowniczych) miałem okazję przebywać w siedzibie organizacji feministycznej.


Z tej racji powinieneś wnioskować o emeryturę kombatanta - walka z LGBT.

telefon 110 pisze:Zachowania religijne(czy parareligijne) nie zależą od światopoglądu.

One są naturalne.


Aha. Czyli sugerujesz, że wiele osób NIE wykorzystuje cynicznie religii ( twierdząc np. że Miesięcznice to uroczystość, zachowanie religijne ) do celów własnych ? :)
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
Awatar użytkownika
telefon 110
Posty: 2046
Rejestracja: 2014-09-20, 22:32

Postautor: telefon 110 » 2017-07-19, 11:32

Dobromił pisze:
Kiedyś przez chwilę (z racji obowiązków pracowniczych) miałem okazję przebywać w siedzibie organizacji feministycznej.


Z tej racji powinieneś wnioskować o emeryturę kombatanta - walka z LGBT.

telefon 110 pisze:Zachowania religijne(czy parareligijne) nie zależą od światopoglądu.

One są naturalne.


Aha. Czyli sugerujesz, że wiele osób NIE wykorzystuje cynicznie religii ( twierdząc np. że Miesięcznice to uroczystość, zachowanie religijne ) do celów własnych ? :)


a) Sęk w tym że feministki nie sprawiały wrażenia LGBT . To było tak jak bym naruszył ich mir domowy. Niczym ojciec Roman.K (stąd wcześniejsze odniesienie do betanek).
I skąd to założenie , że feministki muszą być od razu les, tranzystorami czy kimś takim ? Może są po prostu queer .
b) Nic takiego nie sugerowałem.
Poddałem jeno myśl, że by brać udział aktywny w zadymach w Hamburgu jest potrzebne poświęcenie (sacrifice).
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14537
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2017-07-19, 11:36

telefon 110 pisze:Poddałem jeno myśl, że by brać udział aktywny w zadymach w Hamburgu jest potrzebne poświęcenie (sacrifice).


Bardzo ciekawa, daleko idąca myśl.

telefon 110 pisze:Niczym ojciec Roman.K (stąd wcześniejsze odniesienie do betanek).


Czytałeś "Officium Secretum. Pies Pański" Marcina Wrońskiego ?
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :

- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum

- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi

- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
Awatar użytkownika
telefon 110
Posty: 2046
Rejestracja: 2014-09-20, 22:32

Postautor: telefon 110 » 2017-07-19, 12:11

Dobromił pisze:Czytałeś "Officium Secretum. Pies Pański" Marcina Wrońskiego ?


Nie czytałem, ale sięgnę skoro zachęcasz.
Wciąż są chętni by z zapalniczką podejść pod stos Giordano Bruno ( w sensie zamordować realny opis świata- widoczny choćby w naukowo sporządzonych statystykach [jako instrumencie poznania]).
Awatar użytkownika
telefon 110
Posty: 2046
Rejestracja: 2014-09-20, 22:32

Postautor: telefon 110 » 2017-07-19, 13:11

Dobromił pisze:Z tej racji powinieneś wnioskować o emeryturę kombatanta - walka z LGBT.



Oj tam.
Jaka tam walka. Zwykły akt miłosierdzia.
W końcu statystycznie homoseksualiści są dominującą i nadreprezentatywną grupą społeczną wśród pedofili (30-40 %).
Są współodpowiedzialni za holocaust ludzkości wynikły z upowszechnienia epidemii AIDS (wielość partnerów).
Reasumując jest o czym uświadamiać:
http://www.pch24.pl/medyczne-konsekwenc ... 041,i.html
Należałoby wprowadzić warsztaty bezpiecznego prowadzenia się i niwelować skutki pederastycznego ciemnogrodu.
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14537
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2017-07-19, 13:16

telefon 110 pisze:Należałoby wprowadzić warsztaty bezpiecznego prowadzenia się i niwelować skutki pederastycznego ciemnogrodu.


Kto je będzie prowadził ?
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :

- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum

- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi

- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
Vision

Postautor: Vision » 2017-07-21, 11:26

Dobromił pisze:A nie chciałbyś mieszkać w idyllicznym ( utopijnym ;) ) kraju ateistycznym ? Gdzie wszelkie religie są traktowane jak ciekawostki socjologiczne ? :D


Może i bym chciał, aczkolwiek mi tam jakoś specjalnie ta religia nie wadzi, jak już kiedyś mówiłem. Właściwie to ode mnie zależy, czy ona mnie wpływa czy też nie i nie narzuca mi się tak bardzo jak sporo innych instytucji, które próbują mi wejść z butami w moje życie czy do mojego portfela. Dlatego wolałbym, żeby to one w pierwszej kolejności były traktowane jako ciekawostki, a nie przymus... ;)

Obrazek

;)
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez Vision, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
telefon 110
Posty: 2046
Rejestracja: 2014-09-20, 22:32

Postautor: telefon 110 » 2017-07-21, 12:12

Vision pisze:
Dobromił pisze:A nie chciałbyś mieszkać w idyllicznym ( utopijnym ;) ) kraju ateistycznym ? Gdzie wszelkie religie są traktowane jak ciekawostki socjologiczne ? :D


Może i bym chciał, aczkolwiek mi tam jakoś specjalnie ta religia nie wadzi,

;)


Może zatem szeroko pojęty ekumenizm.
W końcu w SOB wybudowanym staraniem kardynała Nycza nie jedna religia by się pomieściła.
Swiątynia wybudowana na planie koła- można by było zamontować tory z przesuwnymi dekoracjami.
Vision

Postautor: Vision » 2017-07-23, 13:25

Nie ma to jak dobra reklama. :fajka

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=WuTYz_gNpCc[/youtube]
Ostatnio zmieniony 2017-07-23, 13:43 przez Vision, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
sokół
Posty: 12319
Rejestracja: 2013-07-06, 09:41
Lokalizacja: Bytom

Postautor: sokół » 2017-07-23, 13:57

Dobre hehe
Awatar użytkownika
darkheush
Posty: 2626
Rejestracja: 2013-07-07, 16:39

Postautor: darkheush » 2017-08-09, 11:23

Z pozdrowieniami dla Pandy :P
Obrazek
Awatar użytkownika
ceper
Posty: 8598
Rejestracja: 2014-01-02, 11:33

Postautor: ceper » 2017-08-28, 21:01

Problem kaca wytłumaczony naukowo i skąd się biorą (...) - warto obejrzeć. :P
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=DCwGtCvMd2Y[/youtube]
Ostatnio zmieniony 2017-08-28, 21:02 przez ceper, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ceper
Posty: 8598
Rejestracja: 2014-01-02, 11:33

Postautor: ceper » 2017-08-29, 15:05

Obrazek
Awatar użytkownika
ceper
Posty: 8598
Rejestracja: 2014-01-02, 11:33

Postautor: ceper » 2017-08-30, 11:28

Dziś miałem telefon (tak się przedstawił gość) z Międzynarodowego Domu Maklerskiego i wywiązała się krótka rozmowa o poniższej treści (może wrzucę ją na youtube):
- Nie dajecie za wygraną? - na powitanie mówi ceper.
- Dzień dobry. (słychać, że z cywilizowanego regionu)
- Dzień dobry - odpowiada grzecznie ceper.
Gość się przedstawia, ale mój czas jest cenny i przerywam mu jego wywody stwierdzeniem:
- A może sobie Pan kupić dmuchaną lalę?
- A po co? - odpowiada gość.
- Jak już Pan sobie kupi dmuchaną lalę, to będzie Pan wiedział do czego.

To był cham, bo się rozłączył, a miałem mu jeszcze wiele do powiedzenia. :P
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 69 gości