Jeśli chcesz pomóc, wpłać na wsparcie poszkodowanych w wyniku powodzi. Linki poniżej:
SIEPOMAGA.PL - WSPARCIE POSZKODOWANYCH W WYNIKU POWODZI
ZRZUTKA.PL - POMOC POWODZIANOM ZE STRONIA ŚLĄSKIEGO


Głosowanie na zdjęcie sierpnia - trzeba wejść do sekcji "Fotografia górska i nie tylko" - nie ma linka na głównej, mój błąd.

Takie ciekawostki ze świata.

Tutaj znajdziecie tematy nie związane z górami, coś o muzyce, filmach, sporcie, polityce i czymkolwiek innym...
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14537
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2015-08-20, 10:11

Krzyś66 pisze:Ja po sparzeniu się na forum niebieskim


Kolejny raz czytam negatywną opinie o tamtym forum. Co w nim jest nie tak ? Kompletnie nie znam, dopiero niedawno przeczytałem wątek tu podrzucony. vertigo znam, wiem co z nim. A inni ?
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
Krzyś66

Postautor: Krzyś66 » 2015-08-20, 10:27

Dobromile źle mnie zrozumiałeś . Absolutnie nie piszę że coś na tamtym forum jest złego . No wady oczywiście ma ale tak jak każde inne .
Ja w swej naiwności liczyłem na to iż ludzi piszących do siebie i o sobie bardzo pozytywnie , coś (po za miłością do gór i czasem wspólną wycieczką ) łączy . Okazało się że większość łączą wyłącznie te gładkie słowa i tak jest zapewne i tu . I teraz z takim zdrowym nastawieniem sobie tu jestem.
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14537
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2015-08-20, 10:41

Czyli forum dobre tylko ludzie źli :) ;)
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :

- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum

- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi

- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
Krzyś66

Postautor: Krzyś66 » 2015-08-20, 13:32

Ludzie jak ludzie , ale w większej kupie :)
Awatar użytkownika
buba
Posty: 6173
Rejestracja: 2013-07-09, 07:07
Lokalizacja: Oława
Kontakt:

Postautor: buba » 2015-08-20, 14:17

Dobromił pisze:Kolejny raz czytam negatywną opinie o tamtym forum. Co w nim jest nie tak ?


Dla mnie co najmniej dziwne jest tam to ze nie wolno wspominac nawet polslowkiem o istnieniu innych forow. Taki temat tabu.... (no chyba ze pisac ze gorybezgranic to gowno- to jest mile widziane i na topie ;) )) Natomiast wspomninie w relacji ze sie bylo na zlocie innego forum jest uwazane za zbrodnie. Nie potrafie tego zrozumiec. Na zadnym innym forum nie spotkalam sie z tym zeby sformulowanie "zlot forum sudeckiego" spotkal sie z tak negatywna i histeryczna reakcja wielu osob :o-o (nawet bez linkow do forum wiec pod reklame czy spamowanie chyba nie podpadalo)

A poza tym forum jak forum. Sa i wspaniali ludzie i mendy spoleczne. Tak samo jak i tu. Tak samo jak wszedzie.
Ostatnio zmieniony 2015-08-20, 14:18 przez buba, łącznie zmieniany 1 raz.
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"

na wiecznych wagarach od życia..
Awatar użytkownika
Pudelek
Posty: 8409
Rejestracja: 2013-07-08, 15:01
Lokalizacja: Oberschlesien

Postautor: Pudelek » 2015-08-20, 14:40

buba pisze:Dla mnie co najmniej dziwne jest tam to ze nie wolno wspominac nawet polslowkiem o istnieniu innych forow. Taki temat tabu....


o którym piszecie forum? bo ja z niebieskich znam tylko sudeckie, a to na pewno nie to :o-o

PS>czy te fora są na serwerach zagranicznych, skoro to "ciekawostki ze świata"? :D
Ostatnio zmieniony 2015-08-20, 14:40 przez Pudelek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14537
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2015-08-20, 14:43

Pudelek pisze:PS>czy te fora są na serwerach zagranicznych, skoro to "ciekawostki ze świata"? :D


Kilka z nich szybuje wręcz w kosmosie.
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :

- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum

- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi

- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
Awatar użytkownika
buba
Posty: 6173
Rejestracja: 2013-07-09, 07:07
Lokalizacja: Oława
Kontakt:

Postautor: buba » 2015-08-20, 15:26

Pudelek pisze:PS>czy te fora są na serwerach zagranicznych, skoro to "ciekawostki ze świata"? :D


sudeckie chyba jest na zagranicznym serwerze? bo adres ma dziwny :P
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"



na wiecznych wagarach od życia..
Awatar użytkownika
Pudelek
Posty: 8409
Rejestracja: 2013-07-08, 15:01
Lokalizacja: Oberschlesien

Postautor: Pudelek » 2015-08-20, 17:06

też mnie w sumie ciekawi, czy oni to założyli na włoskiej domenie, czy idzie inaczej :D

PS>to o jakie forum w końcu chodzi? :-o
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
Vision

Postautor: Vision » 2015-08-20, 17:18

Nie udawaj greka. ;)

FORUM NIEBIESKIE

Serwer npm'u znajduje się w Krakowie (tego forum w Zamościu ;) ) i chwała im za wspieranie polskiej gospodarki. :-o Serwery sudeckiego też są w Polsce. Domena to inna sprawa. I polecam wszystkim kupującym serwery, prowadzących stronę głównie dla polskich odbiorców, właśnie takie serwery. Wiele polskich firm sprzedaje serwery (często tańsze), które w ogóle fizycznie nie znajdują się w Polsce, ani nawet w Europie i takie mniej polecam, bo właściwie to tak jakbyśmy mieli serwer przez pośrednika. Ale jest jeszcze sporo innych wad w tym przypadku. Polska też leży na świecie. ;) Aczkolwiek możemy otworzyć osobny temat "Takie ciekawostki z Polski"
Ostatnio zmieniony 2015-08-20, 17:43 przez Vision, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Pudelek
Posty: 8409
Rejestracja: 2013-07-08, 15:01
Lokalizacja: Oberschlesien

Postautor: Pudelek » 2015-08-20, 18:28

Vision pisze:Nie udawaj greka.


nie udaję - po prostu w życiu na nim nie byłem, więc nie mam pojęcia, jakie ma kolory :)
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 10966
Rejestracja: 2013-07-06, 21:45
Lokalizacja: Żywiec-Sienna
Kontakt:

Postautor: Piotrek » 2015-08-20, 19:24

Oż w morde, ja cały czas myślałem, że jak niebieskie to chodzi o "Forum portalu turystyka-gorska.pl" :rol :)
Krzyś66

Postautor: Krzyś66 » 2015-08-20, 20:32

A ja , w życiu bym nie przypuszczał ,że jest tyle górskich forów :o-o
O Tym dowiedziałem się akurat dzięki wspomnianej antyreklamie na forum niebieskim ;)
Awatar użytkownika
buba
Posty: 6173
Rejestracja: 2013-07-09, 07:07
Lokalizacja: Oława
Kontakt:

Postautor: buba » 2015-08-20, 21:36

Krzyś66 pisze:O Tym dowiedziałem się akurat dzięki wspomnianej antyreklamie na forum niebieskim ;)


widac z forami jest tak jak z knajpami, schroniskami, hotelami itp- jak sie pojawia antyreklama to znaczy ze warto odwiedzic :D
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"



na wiecznych wagarach od życia..
Awatar użytkownika
Vlado
Posty: 1641
Rejestracja: 2015-03-15, 16:57
Lokalizacja: Wega XXI

Postautor: Vlado » 2015-08-20, 22:05

Mi GBG zareklamował Cezary, mówiąc że znajdę tu trolli, szumowiny i wyrzutków ze wszystkich forów.
Od razu wiedziałem, że jest to miejsce dla mnie :D

Pewnie niektórzy zaraz się oburzą, że to kolejny zamach na wolność itp,
a mi ta decyzja bardzo się podoba.
http://mamadu.pl/120209,sad-zakazal-rod ... -oburzenie
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiat ... 62397.html

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości