Jeśli chcesz pomóc, wpłać na wsparcie poszkodowanych w wyniku powodzi. Linki poniżej:
SIEPOMAGA.PL - WSPARCIE POSZKODOWANYCH W WYNIKU POWODZI
ZRZUTKA.PL - POMOC POWODZIANOM ZE STRONIA ŚLĄSKIEGO


Głosowanie na zdjęcie sierpnia - trzeba wejść do sekcji "Fotografia górska i nie tylko" - nie ma linka na głównej, mój błąd.

Rozmowy około zlotowe.

Tutaj znajdziecie tematy nie związane z górami, coś o muzyce, filmach, sporcie, polityce i czymkolwiek innym...
Awatar użytkownika
Tępy dyszel
Posty: 2903
Rejestracja: 2013-07-07, 16:49
Lokalizacja: Tychy

Postautor: Tępy dyszel » 2019-02-26, 17:25

Pudelek pisze:to nieistotne, bo ja przyjmuję tylko osoby ze Śląska, więc nie zdołasz się wpisać

Bełchatów to cześć Śląska. Tylko Śląsk oderwał się od bełchatowskiej macierzy i jest jak jest. Bądź zatem czujny ;)

P.s. ceper - piszesz w porach wszelakich. Rano, do południa, po południu, wieczorami. W dni powszechnie i weekendy. Czy Ty w ogóle pracujesz ?
Awatar użytkownika
ceper
Posty: 8598
Rejestracja: 2014-01-02, 11:33

Postautor: ceper » 2019-02-26, 17:59

Dyszlu, jedno jest pewne: przytulam pogan i płacę wysokie podatki. :v
Co to jest praca? Żona wydaje i nie nadąża. Nawet gdy śpię, to mi rośnie. ;)
Jak widzisz, haruję 24h, w świątek i w piątek, we dnie i w nocy. W alkowie. :usmi

P. S. W jednym jestem zgodny z forumowiczami: zarabiam nieadekwatnie do posiadanego IQ. :mys5
Ostatnio zmieniony 2019-02-26, 18:10 przez ceper, łącznie zmieniany 1 raz.
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
Awatar użytkownika
sprocket73
Posty: 5744
Rejestracja: 2013-07-14, 08:56
Kontakt:

Postautor: sprocket73 » 2019-02-26, 18:22

ceper pisze:Nawet gdy śpię, to mi rośnie.


Polucje nocne: dlaczego się pojawiają?
Polucje nocne można nazwać naturalną reakcją organizmu na napięcie seksualne, sposobem jego rozładowania. Jeśli mężczyzna nie uprawia seksu zbyt często i nie masturbuje się, wytworzone nasienie musi znaleźć inną drogę wyjścia – stąd właśnie polucje nocne.


Ceper, nie łam się, na zlocie zastanowimy się jak Ci pomóc.
Awatar użytkownika
ceper
Posty: 8598
Rejestracja: 2014-01-02, 11:33

Postautor: ceper » 2019-02-26, 18:51

sprockecie, mam inne problemy. Nie palę i nie chleję, to się ma. Idź tą drogą. :v
Żonę mam prawie cały czas pod ręką, chyba że wyskoczy rankiem (po cichutku, by mnie nie budzić) po chrupiące bułeczki.
:usmi
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/

Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
Awatar użytkownika
ceper
Posty: 8598
Rejestracja: 2014-01-02, 11:33

Postautor: ceper » 2019-03-05, 20:02

Zacząłem przygotowania do zlotu. Wśród 20 opakowań jest też coś dla tłustych kotów. :ryb
Bagażnik praktycznie pełen łakoci. Lubię drób i wołowinę. Pałek nie będzie. ;)
Obrazek
Ostatnio zmieniony 2019-03-05, 20:16 przez ceper, łącznie zmieniany 1 raz.
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/

Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
Awatar użytkownika
ceper
Posty: 8598
Rejestracja: 2014-01-02, 11:33

Postautor: ceper » 2019-03-09, 11:36

Ładny był dziś wschód słońca. Wynająłem też limuzynę. :v
Obrazek
Obrazek
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/

Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
Awatar użytkownika
sokół
Posty: 12317
Rejestracja: 2013-07-06, 09:41
Lokalizacja: Bytom

Postautor: sokół » 2019-03-09, 18:25

Jak zerwales pasek to...
Awatar użytkownika
ceper
Posty: 8598
Rejestracja: 2014-01-02, 11:33

Postautor: ceper » 2019-03-09, 18:44

Z materaca trza będzie wyjąć trochę pogan, bo za twardy był. Ocenią stan silnika w poniedziałek: do roboty (nie brał ani grama oleju) czy inny używany.
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/

Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
Awatar użytkownika
ceper
Posty: 8598
Rejestracja: 2014-01-02, 11:33

Postautor: ceper » 2019-03-10, 10:07

Od wczoraj na śniadanie, obiad i kolację kiełbaska z musztardą, ogór kiszony z beczki, herbata z cytryną...
I tak codziennie przez najbliższy tydzień. Jak żyć? :|
Owoce i chmiel zostaną na gorsze czasy. Albo na agro, bo przychodzi znajomy i rad problem rozwiąże. :v
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/

Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
Awatar użytkownika
ceper
Posty: 8598
Rejestracja: 2014-01-02, 11:33

Postautor: ceper » 2019-03-12, 08:28

Napisze prawdę po fakcie, co mi szkodzi. A było tak. Nocą wierciłem się niemiłosiernie i spać nie mogłem. Budzik o godz. 3:30 mnie zdrzaźnił, ale wstałem tylko dlatego, że żona zrobiła mi śniadanie. No to wsiadłem za kierownicę i jadę. Koło Radomska widzę, że będzie ładny wschód słońca i zatrzymuję na bocznej drodze przy skrzyżowaniu. Gdzie ja w górach zobaczę taki wschód? Nie warto jechać dalej. Jakieś łażenie po śniegu? To ma być atrakcja? Co innego za 450 zeta przejazd lawetą. Pomyślałem sobie, że zawrócę z drogi, bo mnie miejscowi rozpiją albo zabiją na tym zlocie. Teraz muszę sam wypić 20 zielonych butelek! Samobójstwo. :zol
Spotkała mnie kara za wycof: gregorianka lub oktawa 3x dziennie. Do już wspomnianej kiełbaski jeszcze "zielone z Namysłowa".
Dzień nie może być stracony, więc wsiadam na rower i jadę do teściowej.
Pogoda marna, więc zasiedziałem się chwilę (w miejscu młodnika kiedyś zbierałem kartofle).
Obrazek
Obrazek
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/

Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
Awatar użytkownika
telefon 110
Posty: 2046
Rejestracja: 2014-09-20, 22:32

Postautor: telefon 110 » 2019-03-12, 10:04

Zdjęcie z bagażnika jest chyba autentyczne (widzę naklejkę gbg na cukrze).
Porzuć ten syf (zwyczajna, tyskie, namysłów, kawa tchibo) a będziesz dłużej żył.


Zostaw ogórki.
Awatar użytkownika
ceper
Posty: 8598
Rejestracja: 2014-01-02, 11:33

Postautor: ceper » 2019-03-12, 10:51

telefon 110 pisze:Porzuć ten syf (zwyczajna, tyskie, namysłów, kawa tchibo) a będziesz dłużej żył.
telefonie, podzielam tę opinię, ale mają iść na zmarnowanie? poradź przyjacielu, co zatem mam czynić? :rol
Nie cierpię korniszonów, ale jedynie kiszone z beczki (drugi słój 3l w zalewie, zalewa podobno dobra na kaca). Od 31 lat nie miałem kaca i przez pierwsze prawie 20 lat życia. 8 butelkom w różnych smakach Soplicy nie podołam (brakują i tak 2 smaki) - planowałem ekonomiczny eksperyment naukowy. :zol
Bliźnich też nie zamierzam truć - co innego zawodników zaprawionych w boju, po nich spłynęłoby jak po kaczce. ;)
Wiejska (nie zwyczajna) z prawdziwej masarni/zamawiana/ po wcześniejszej degustacji przeze mnie (nie chciałem nabyć dziadostwa u konkurencji jak na zlot na Potrójnej). Mi smakuje. ;)

Bo tak powinna wyglądać właściwa organizacja, że kierownik zabiera ogniskowy wikt (i nie dojeżdża) łącznie z kubkami, tackami, sztućcami jednorazowymi... Nie zapominając o wzmocnionych słodyczach.

sokół pisze:a ja głosuje na Ciebie ceper - kierownik powinien być wzorem cnót i nie pić.
laynn pisze:Ale jednogłośnie społeczność forum Ciebie wybrała.
Gratuluję ceper!
darkheush pisze:łubudubu, łubudubu, niech nam żyje preze...... kierownik naszego zlotu!!!! Niech żyje nam!

To pisałem ja. darkheush. Zlotowicz drugiej klasy.
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/

Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
Awatar użytkownika
telefon 110
Posty: 2046
Rejestracja: 2014-09-20, 22:32

Postautor: telefon 110 » 2019-03-12, 12:36

ceper pisze:
telefon 110 pisze:Porzuć ten syf (zwyczajna, tyskie, namysłów, kawa tchibo) a będziesz dłużej żył.
[color=darkblue]telefonie, podzielam tę opinię, ale mają iść na zmarnowanie? poradź przyjacielu, co zatem mam czynić? :rol


Zapakuj paczkę i wyślij na adres PTSM w Stryszawie.
"Pod Jałowcem".
Awatar użytkownika
TNT'omek
Posty: 2517
Rejestracja: 2013-08-14, 16:27
Lokalizacja: Beskid Mały
Kontakt:

Postautor: TNT'omek » 2019-03-12, 16:28

Jeżeli zrobimy zlot wiosenny czy wczesnoletni, to nic nie pójdzie na zmarnowanie :) Poza Wiejską nic się nie zepsuje, a i tą można np. zamrozić ;)
in omnia paratus...
Awatar użytkownika
ceper
Posty: 8598
Rejestracja: 2014-01-02, 11:33

Postautor: ceper » 2019-03-12, 21:10

Prawda jest taka, że nie chciałem zawieść (nie zawieźć) sprocketa z degustacją Tatratea. :zol :toast
Jednak nie dałem rady. Wstydzę się. :ops Nawet importerzy-złodzieje narzucający marżę 150-200% na ów produkt nie mieli kompletu. Więc zdecydowałem się na namiastkę w postaci Soplicy - to daję jeszcze radę wypić, aczkolwiek przy wielkim święcie i u teściowej (po kieliszeczku trza nocować na agro).
;)
TNT'omek pisze:Jeżeli zrobimy zlot wiosenny czy wczesnoletni
Da radę jeszcze zimowy. Rzadko planuję przyszłość w dłuższej perspektywie niż wieczorne harce w alkowie. Carpe diem. :o-o
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/

Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 191 gości