Jeśli chcesz pomóc, wpłać na wsparcie poszkodowanych w wyniku powodzi. Linki poniżej:
SIEPOMAGA.PL - WSPARCIE POSZKODOWANYCH W WYNIKU POWODZI
ZRZUTKA.PL - POMOC POWODZIANOM ZE STRONIA ŚLĄSKIEGO


Głosowanie na zdjęcie sierpnia - trzeba wejść do sekcji "Fotografia górska i nie tylko" - nie ma linka na głównej, mój błąd.

Sport

Tutaj znajdziecie tematy nie związane z górami, coś o muzyce, filmach, sporcie, polityce i czymkolwiek innym...
Awatar użytkownika
Vlado
Posty: 1641
Rejestracja: 2015-03-15, 16:57
Lokalizacja: Wega XXI

Postautor: Vlado » 2015-11-05, 16:01

Ninja Warrior
https://www.youtube.com/watch?v=RTbSFbkuNuc


Jęcząca Maria w akcji, czyli najgłośniejszy mecz w historii tenisa :D
https://www.youtube.com/watch?v=DBdHoiNuhyE
Ostatnio zmieniony 2015-11-05, 16:02 przez Vlado, łącznie zmieniany 1 raz.
Vision

Postautor: Vision » 2015-11-05, 16:39

Koszykówka. ;)

<div id="fb-root"></div><script>(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk'));</script><div class="fb-video" data-allowfullscreen="1" data-href="/officialslamball/videos/vb.34836534063/10152613054779064/?type=3"><div class="fb-xfbml-parse-ignore"><blockquote cite="https://www.facebook.com/officialslamball/videos/10152613054779064/"><a href="https://www.facebook.com/officialslamball/videos/10152613054779064/"></a><p>Whole lotta bashing going on by the #Bandits and the #Steal but count on Stan Fletcher to break the boostometer. #SlamBall #Sh8kes</p>Posted by <a href="https://www.facebook.com/officialslamball/">SlamBall</a> on 15 listopada 2014</blockquote></div></div>
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez Vision, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Vlado
Posty: 1641
Rejestracja: 2015-03-15, 16:57
Lokalizacja: Wega XXI

Postautor: Vlado » 2015-11-12, 22:32

Najlepsza polska tyczkarka w nagrodę dostała szklanki. "Chyba czas się przerzucić na piłkę nożną"
http://www.sport.pl/lekkoatletyka/1,649 ... tml#sondaz
Vision

Postautor: Vision » 2015-11-13, 08:53

Ładne szklanki. :)
Awatar użytkownika
_Sokrates_
Posty: 1608
Rejestracja: 2015-04-06, 16:35
Lokalizacja: Białystok

Postautor: _Sokrates_ » 2015-11-13, 16:26

Vlado pisze:Najlepsza polska tyczkarka w nagrodę dostała szklanki.


Zamiast się cieszyć ze szklanek to jeszcze narzeka.
Ehhhh nikomu się nie da dogodzić w tym kraju :lol
Wiem, że nic nie wiem.
Vision

Postautor: Vision » 2015-11-21, 23:34

Sezon skokowy ;) Można uznać za otwarty. Są jakieś typy na ten rok? ;)

Dzisiaj to tak nie najlepiej wyglądało, no ale nie ma co oceniać po jednym konkursie.
Ostatnio zmieniony 2015-11-21, 23:34 przez Vision, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ceper
Posty: 8598
Rejestracja: 2014-01-02, 11:33

Postautor: ceper » 2015-11-21, 23:46

W tv to ostatnio bryluje lewy ze szlachetną paczką. Gdyby tak przeznaczył promil swych rocznych zarobków, to ludzie by go wychwalali, a tak w kilka osób zrobią paczkę może za 2 kilo, ale rozgłos jest...
Denerwująca jest też reklama świąteczna "brawo ty, brawo ja", napiszę wprost: wk(...), bo na jednym kanale z 50x dziennie :(
Sport bywa denerwujący, może PiS zrobi porządek nakładając podatek od nieruchomości od obiektów sportowych na równi z działalnością gospodarczą i zero dopłat. Szybko gaże pseudosportowców siegną słuszneych wartości jak pływaczek :)
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
Vision

Postautor: Vision » 2015-11-21, 23:48

Ja tam nie mam z tym problemu za bardzo, bo nie oglądam TV, chociaż czasem jak z kimś gadam i mi mówi o jakiejś reklamie czy teledysku, to patrzy na mnie jak na jakiegoś dziwaka, że jak to możliwe, że mogłem tego nie widzieć. ;)
Awatar użytkownika
_Sokrates_
Posty: 1608
Rejestracja: 2015-04-06, 16:35
Lokalizacja: Białystok

Postautor: _Sokrates_ » 2015-11-22, 09:18

ceper pisze:może PiS zrobi porządek nakładając podatek od nieruchomości od obiektów sportowych na równi z działalnością gospodarczą


Leszek Miller byłby z Ciebie dumny! Zresztą ten nowy czerwony trep z Razem też!

Vision pisze:nie oglądam TV


Mam podobnie - problem z głowy :-o
Wiem, że nic nie wiem.
creamcheese
Posty: 497
Rejestracja: 2013-08-26, 12:45

Postautor: creamcheese » 2015-11-22, 11:39

Vision pisze:czasem jak z kimś gadam i mi mówi o jakiejś reklamie czy teledysku, to patrzy na mnie jak na jakiegoś dziwaka, że jak to możliwe, że mogłem tego nie widzieć. ;)

...a do tego fqrviony bo tyle razy powtarzają...i patrzy nadal
Awatar użytkownika
ceper
Posty: 8598
Rejestracja: 2014-01-02, 11:33

Postautor: ceper » 2015-11-22, 12:17

Gang Olsena, kultowy serial kryminalny z lat młodości, chętnie obejrzę kolejny raz. 10 minut filmu i reklama trwająca 5 minut, podczas jednego bloku reklamowego 2-3 razy "brawo debil, brawo palant" na ekranie. Ona jest tak debilna, że nie da się tego słuchać ani oglądać, więc wychodzę do WC, zrobić herbatę...
I pomyśleć, że byłem przez 17 lat abonentem (na abonament) tej sieci :(
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/

Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
Awatar użytkownika
Pudelek
Posty: 8407
Rejestracja: 2013-07-08, 15:01
Lokalizacja: Oberschlesien

Postautor: Pudelek » 2015-11-22, 12:27

A tymczasem zaczął się kolejny sezon skoczków... i tradycyjnie polskie pompowanie balonika, w tym roku na razie w roli głównej Kubacki, który podobno stał się geniuszem, a latem skakał jak natchniony, gdyż zmienił trenera. Wystarczyło tylko jednak, że dotknął śniegu i wróciła stara forma :D
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
Vision

Postautor: Vision » 2015-11-22, 20:42

Pudelek pisze:A tymczasem zaczął się kolejny sezon skoczków...


Pisałem o tym kilka postów wyżej. ;)

Pudelek pisze:i tradycyjnie polskie pompowanie balonika, w tym roku na razie w roli głównej Kubacki, który podobno stał się geniuszem, a latem skakał jak natchniony, gdyż zmienił trenera. Wystarczyło tylko jednak, że dotknął śniegu i wróciła stara forma :D


Ja tam na razie nic nie oceniam, wstrzymam się z oceną chociaż do turnieju 4 skoczni, chociaż dobrze to nasi nie zaczęli, w zeszłych sezonach bywało lepiej. Stoch, w sumie nigdy dobrze nie zaczynał, więc może coś z tego później będzie. ;)
Awatar użytkownika
Pudelek
Posty: 8407
Rejestracja: 2013-07-08, 15:01
Lokalizacja: Oberschlesien

Postautor: Pudelek » 2015-11-22, 21:39

Vision pisze:Pisałem o tym kilka postów wyżej.

racja ;)

Vision pisze:chociaż dobrze to nasi nie zaczęli, w zeszłych sezonach bywało lepiej.

drużynowo rok temu było jeszcze gorzej.

Sam jestem ciekaw co z tego wyniknie, ale ja już od dłuższego czasu uważam, że czas Kruczka się skończył. Swoje zrobił (na ile on, a na ile to była zasługa geniuszu Stocha), a od czasu IO jest coraz gorzej...
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
Vision

Postautor: Vision » 2015-11-22, 22:07

Pudelek pisze:drużynowo rok temu było jeszcze gorzej.


Drużynowo nie pamiętam, ale mogły mi się też lata pomylić, bo ten czas szybko leci. ;) Chodziło mi o ten sezon, co pierwszy konkurs chyba wygrał Biegun, a niedługo potem Ziobro.

Pudelek pisze:Sam jestem ciekaw co z tego wyniknie, ale ja już od dłuższego czasu uważam, że czas Kruczka się skończył. Swoje zrobił (na ile on, a na ile to była zasługa geniuszu Stocha), a od czasu IO jest coraz gorzej...


Stoch to też chyba trochę za bardzo się zaangażował w reklamy telewizyjne itp. chociaż nie wiem czy to ma niego wpływ, ale coś może w tym być. ;)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 182 gości