Jeśli chcesz pomóc, wpłać na wsparcie poszkodowanych w wyniku powodzi. Linki poniżej:
SIEPOMAGA.PL - WSPARCIE POSZKODOWANYCH W WYNIKU POWODZI
ZRZUTKA.PL - POMOC POWODZIANOM ZE STRONIA ŚLĄSKIEGO


Głosowanie na zdjęcie sierpnia - trzeba wejść do sekcji "Fotografia górska i nie tylko" - nie ma linka na głównej, mój błąd.

Sport

Tutaj znajdziecie tematy nie związane z górami, coś o muzyce, filmach, sporcie, polityce i czymkolwiek innym...
Vision

Postautor: Vision » 2018-01-06, 19:38

sprocket73 pisze:A z drugiej strony, nie wymagajmy, żeby Niemcy kibicowali Polakom


E tam, ja tam się cieszyłem jak Hannawald wygrywał 4 konkurs, pamiętam to do dziś, że mu kibicowałem nawet bardzo w ten dzień, żeby mu się to udało. Tak samo wcześniej Funak'iemu. :)

Ale po tej wypowiedzi, jego, że nie życzy Stochowi wygranej, bo chciałby pozostać sam w tym elitarnym gronie, czuję jednak lekki niesmak do niego i te gratulacje po, dla mnie są taką powinnością, bo niby co miał zrobić. ;) Jednak wolę sportowców, którzy życzą innym pobicia ich rekordów. Wtedy i takie gratulacje są jakby bardziej szczere. :DD

Chociaż fakt faktem, większość Polaków chyba go nienawidziła wtedy, ale to nie za ten turniej, tylko za to jak ekspresyjnie wyrażał swoją radość z wygrywania. A wtedy wygrywał z Małyszem za jego najlepszych czasów i to było decydujące. ;)
Ostatnio zmieniony 2018-01-06, 19:54 przez Vision, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
bton1
Posty: 3312
Rejestracja: 2013-07-08, 07:52
Lokalizacja: Kraków

Postautor: bton1 » 2018-01-06, 23:23

Miazga jednym słowem. Siła i moc. A psychika niesamowita.
Szkoda tylko, że drużyna się sypie.
W mieście możesz kogoś znać dziesięć lat i go nie poznać. W górach znasz go na wylot po paru tygodniach.
Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 10963
Rejestracja: 2013-07-06, 21:45
Lokalizacja: Żywiec-Sienna
Kontakt:

Postautor: Piotrek » 2018-01-06, 23:29

Masz na myśli żale Ziobry?
W sumie to nie wiem czy jest w drużynie ale przypadkiem trafiłem na Onecie na jakieś jego oskarżenia.
Awatar użytkownika
bton1
Posty: 3312
Rejestracja: 2013-07-08, 07:52
Lokalizacja: Kraków

Postautor: bton1 » 2018-01-06, 23:36

Nieee, bardziej to, że Kot i Żyła są cieniutcy od paru konkursów. Mam nadzieję, że na lotach Pieter złapie trochę frajdy, bo na razie jakiś rozdygotany.
W mieście możesz kogoś znać dziesięć lat i go nie poznać. W górach znasz go na wylot po paru tygodniach.
Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 10963
Rejestracja: 2013-07-06, 21:45
Lokalizacja: Żywiec-Sienna
Kontakt:

Postautor: Piotrek » 2018-01-07, 00:03

Może zaskoczą :) i będzie szło im lepiej. A przydało by się, bo to że Stoch to wspaniale, tyle że po nim jakoś nie ma drugiego skoczka, który by stabilnie ciągle był wysoko. Zdarza się czasem podium ale to wymiennie z gorszymi miejscami, taka huśtawka miejsc.
Awatar użytkownika
sokół
Posty: 12319
Rejestracja: 2013-07-06, 09:41
Lokalizacja: Bytom

Postautor: sokół » 2018-01-07, 10:36

Tak przy okazji wczorajszego wyboru najlepszego sportowca roku pani L. prawie się z żalem popłakała, ze liczyła na więcej dla Robercika (bo tylko drugi był) i zaczęło się najeżdżanie na nią na onecie, rano sobie poczytałem te komentarze, normalnie miód!
Vision

Postautor: Vision » 2018-01-07, 10:50

Forma pozostałych faktycznie pozostawia wiele do życzenia. No może poza Kubackim, on w sumie jest w formie życia. Tylko co z tego, jak u niego to coś w głowie nie tak i zaczynam coraz bardziej wątpić że sobie kiedyś z tym poradzi. Bo przy każdej szansie na rewelacyjne miejsce w konkursie włącza mu się opcja spadającego worka kartofli. ;) No ale jeszcze jakaś tam nadzieja się tli.

Tak czy tak nasza kadra to i tak taki światowy ewenement, bo jednak jak na skoki to już prawie emerytowani sportowcy. ;) Patrząc na historię skoków, to już każdy z nich powinien raczej lecieć na dno, a tu jeszcze jednak nadzieję na dobre wyniki są. Z tego też powodu wyczyn Stocha doceniam podwójnie, bo to w końcu chłop po 30-ce, a już po paru konkursach, ma 4 wygrane zawody w PŚ i prawdopodobnie jeszcze w tym sezonie albo nawet już za tydzień, będzie miał najwięcej zwycięstw w PŚ, po 30 roku życia. :) Bo tylko Kranjec ma więcej: 5, ale on na to potrzebował ponad 5 lat i nigdy jakimiś wybitnym skoczkiem nie był, a Stoch to może zrobić w niespełna 3 tygodnie. ;) W dodatku patrząc na niego to są duże nadzieje, że jeszcze kilka sezonów w czołówce może namieszać.
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez Vision, łącznie zmieniany 6 razy.
laynn

Postautor: laynn » 2018-01-07, 14:17

sokół pisze:Tak przy okazji wczorajszego wyboru najlepszego sportowca roku pani L. prawie się z żalem popłakała, ze liczyła na więcej dla Robercika (bo tylko drugi był) i zaczęło się najeżdżanie na nią na onecie, rano sobie poczytałem te komentarze, normalnie miód!

hmm, coś więcej?
Awatar użytkownika
ceper
Posty: 8598
Rejestracja: 2014-01-02, 11:33

Postautor: ceper » 2018-01-07, 14:26

sokole sugerujesz, że Pan Robert zarabia ponad 300 kilo dziennie (ponad 2 bańki tygodniowo) za nicnierobienie i nie należało mu się pierwsze miejsce? Weź pod uwagę, że posiada najwyższe wykształcenie w drużynie (licencjat).

Edit: https://www.pudelek.pl/artykul/122963/l ... /foto_1#s1
Ostatnio zmieniony 2018-01-07, 14:28 przez ceper, łącznie zmieniany 1 raz.
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
Vision

Postautor: Vision » 2018-01-07, 15:14

laynn pisze:hmm, coś więcej?


Ja czytałem na interii porady internautów, tzn. tylko dwa komentarze przeczytałem i w obu było coś o kiecce Lewandowskiej, że takiej nie wypada zakładać po ciąży, bo brzydko wyglądają te wiszące cycki.
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez Vision, łącznie zmieniany 1 raz.
laynn

Postautor: laynn » 2018-01-07, 15:20

Aaaa. Dobra dzięki Vision.
Awatar użytkownika
sokół
Posty: 12319
Rejestracja: 2013-07-06, 09:41
Lokalizacja: Bytom

Postautor: sokół » 2018-01-07, 15:37

A ja czytałem że jest pusta chytra chciwa i na obozie dla karatekow je....a się ze wszystkimi.

Ale to nieprawda bo ze mną nie.
Ostatnio zmieniony 2018-01-07, 15:38 przez sokół, łącznie zmieniany 1 raz.
Vision

Postautor: Vision » 2018-01-07, 17:28

Apropo Lewego to Milik go ostatnio nieźle sparodiował. ;)

<blockquote class="twitter-tweet" data-lang="pl"><p lang="pl" dir="ltr">Kiedy chcesz mieć włosy jak Lewy 👍😂😂<br> <br>When you want to have haircut like <a href="https://twitter.com/lewy_official?ref_src=twsrc%5Etfw">@lewy_official</a> 👍😂😂<a href="https://twitter.com/hashtag/calendariosscnapoli?src=hash&ref_src=twsrc%5Etfw">#calendariosscnapoli</a> <a href="https://t.co/3PWpsWHtg3">pic.twitter.com/3PWpsWHtg3</a></p>— Arkadiusz Milik (@arekmilik9) <a href="https://twitter.com/arekmilik9/status/943869250959298560?ref_src=twsrc%5Etfw">21 grudnia 2017</a></blockquote>
<script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez Vision, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
bton1
Posty: 3312
Rejestracja: 2013-07-08, 07:52
Lokalizacja: Kraków

Postautor: bton1 » 2018-02-10, 15:19

Ale numery w pierwszej serii.. fingers crossed!!!
W mieście możesz kogoś znać dziesięć lat i go nie poznać. W górach znasz go na wylot po paru tygodniach.
Vision

Postautor: Vision » 2018-02-10, 15:47

Dziwny ten konkurs. Wyszedł z tego jeden z bardziej loteryjnych konkursów w sezonie. W dodatku jakoś brak emocji i klimatu. Co chwile przerywany, kibiców jak na jakichś regionalnych zawodach. ;)

Oby chociaż nasza dwójka na czele, nam to wynagrodziła. :-o

No i Kubackiego szkoda, bo jednak warunki go wykosiły. :/
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez Vision, łącznie zmieniany 3 razy.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 183 gości