głosowanie na: ZDJĘCIE LIPCA

Sprawy techniczne itp.

Tutaj możesz zgłosić wszelkie problemy, propozycje i zadawać pytania dotyczące funkcjonowania serwisu.
Tutaj też przywitasz się z wszystkimi :)
Awatar użytkownika
_Sokrates_
Posty: 1608
Rejestracja: 2015-04-06, 16:35
Lokalizacja: Białystok

Postautor: _Sokrates_ » 2016-12-21, 17:10

Piotrek pisze:W sumie taki dział z relacjami które są, a których nie powinno być mógłby powstać.
Pirat Room :D


Na tym forum pojawia się w porywach około dwudziestu osób (z czego nie wszyscy się udzielają) a chcecie jeszcze robić dział z ograniczonym dostępem? Powodzenia!
Wiem, że nic nie wiem.
Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 10939
Rejestracja: 2013-07-06, 21:45
Lokalizacja: Żywiec-Sienna
Kontakt:

Postautor: Piotrek » 2016-12-21, 20:04

Może źle to wyłuszczyłem-wiadomo, że są tu ludzie którzy chadzają po trasach ogólnie nie dostępnych (lewizny ;)) i relacji z takich wypadów nie wstawiają, żeby nie było to zbyt publiczne, oficjalne, z wiadomych względów. I w takim właśnie bardziej "ukrytym" miejscu mogli by pisać.
Zgadzam się, że jest kłopotliwe kto by tam miał dostęp i to jest główny zarzut przeciw takiemu pomysłowi.
Natomiast nie ma znaczenie, że tu zagląda w porywach 20 osób, bo nie w tym rzecz.
Awatar użytkownika
darkheush
Posty: 2626
Rejestracja: 2013-07-07, 16:39
Kontakt:

Postautor: darkheush » 2016-12-21, 20:30

Piotrek pisze:są tu ludzie którzy chadzają po trasach ogólnie nie dostępnych (lewizny ;) ) i relacji z takich wypadów nie wstawiają, żeby nie było to zbyt publiczne, oficjalne, z wiadomych względów. I w takim właśnie bardziej "ukrytym" miejscu mogli by pisać.

Piotrek jeśli ktoś nie chce pisać o lewiźnie i tak nie napisze. Sam w jednej ze swoich dużych relacji nie napisałem ani słowem o "lewiźnie", bo i do czego się przyznawać. Że złamałem przepisy Parku, że wlazłem na teren ścisłego rezerwatu? Inną sprawą jest, że co niektórzy forumowicze czytający moją ówczesną relację i tak się połapali, że darkheush coś kręci :) (czyżby mieli te same grzeszki na sumieniu? ;) )
Awatar użytkownika
_Sokrates_
Posty: 1608
Rejestracja: 2015-04-06, 16:35
Lokalizacja: Białystok

Postautor: _Sokrates_ » 2016-12-21, 20:35

Piotrek pisze:są tu ludzie którzy chadzają po trasach ogólnie nie dostępnych (lewizny ;)) i relacji z takich wypadów nie wstawiają


Przecież są na tym forum takie relacje :-o
Wiem, że nic nie wiem.
Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 10939
Rejestracja: 2013-07-06, 21:45
Lokalizacja: Żywiec-Sienna
Kontakt:

Postautor: Piotrek » 2016-12-21, 21:33

Oj dobrze już, dobrze.
Traktujmy temat jako niebyły :-)
Wolf
Posty: 179
Rejestracja: 2016-12-17, 20:44
Lokalizacja: Tychy/Katowice

Postautor: Wolf » 2016-12-22, 06:53

Bez sensu te dywagacje o tych lewiznach, to takie traktowanie jak zbrodnie, że ludzie góry pokazują. I sztuczne to jest bo to tak, jakby np. nie informować o morderstwach bo morderstwa są zakazane. Czy udawanie że czegoś nie ma, jak wiadomo, że jest. Dlatego ludkowie i krępujcie sie, piszcie i pokazujcie góry, gdziekolwiek one się znajdują
Dobromił pisze:Kiedy jedziesz na Ogólnoświatowy Zlot Głupków Internetowych ?
Awatar użytkownika
Pudelek
Posty: 8392
Rejestracja: 2013-07-08, 15:01
Lokalizacja: Oberschlesien

Postautor: Pudelek » 2016-12-22, 09:51

Ja też bym się przy Wolfie krępował pisał o lewiznach :lol
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
Wolf
Posty: 179
Rejestracja: 2016-12-17, 20:44
Lokalizacja: Tychy/Katowice

Postautor: Wolf » 2016-12-22, 10:23

a to niby dlaczego?
Dobromił pisze:Kiedy jedziesz na Ogólnoświatowy Zlot Głupków Internetowych ?
Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 10939
Rejestracja: 2013-07-06, 21:45
Lokalizacja: Żywiec-Sienna
Kontakt:

Postautor: Piotrek » 2016-12-22, 17:34

Wolf pisze: Dlatego ludkowie i krępujcie sie, piszcie i pokazujcie góry, gdziekolwiek one się znajdują

Nie o tajemnicę zbrodni chodzi ale o to, że ponoć służby PNów przeglądają fora, w związku z czym łatwiej później namierzyć gościa na lewiźnie itp.
Osobiście nie znam przypadków, że kogoś przez relacje na forum obciążono mandatem ale ten temat istnieje w eterze. Są fora gdzie właśnie ukrywa się relacje z miejsc gdzie wchodzić nie wolno.
Jeżeli nie wiesz, że są takie miejsca na forach, znaczy że nikt Cię nie zaprosił :P

Mnie osobiście istnienie takiego pokoju jest obojętne, bo lewizny nie robię w PNach/rezerwatach. Ale czytuje takie relacje, bo są z ciekawych miejsc.
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14536
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2016-12-23, 08:37

Piotrek pisze:bo lewizny nie robię w PNach/rezerwatach


A pigwówkę dalej robisz ?
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
Awatar użytkownika
buba
Posty: 6145
Rejestracja: 2013-07-09, 07:07
Lokalizacja: Oława
Kontakt:

Postautor: buba » 2016-12-23, 15:36

sokół pisze:Byłoby ciekawie, ale tak, jak piszesz - należałoby wybierać - kto ma dostęp. I nieco by mogło podzielić ludzi na tych lepszych i gorszych. I troszkę by to zaczęło podjeżdżać klubem i kolorami...


Pierwsza mysl jaka mi przyszla do glowy...

"Tajne podziemie" to chyba najglupsza i najsmutniejsza rzecz ktora pojawila sie na tym forum od czasu jego powstania.. Coz... mialo byc wolne forum bez podzialow... a zmierza jak zwykle.. Ze tez wogole mogl komus wpasc taki pomysl do glowy... Ciekawe kiedy zaczna sie bany dla ludzi o "niewygodnych pogladach" albo ktorzy stosuja "obrazliwa forme wypowiedzi"...
Ostatnio zmieniony 2016-12-23, 15:42 przez buba, łącznie zmieniany 2 razy.
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"

na wiecznych wagarach od życia..
Awatar użytkownika
telefon 110
Posty: 2046
Rejestracja: 2014-09-20, 22:32

Postautor: telefon 110 » 2016-12-23, 15:54

buba pisze:"Tajne podziemie" to chyba najglupsza i najsmutniejsza rzecz ktora pojawila sie na tym forum od czasu jego powstania.. Coz... mialo byc wolne forum bez podzialow... a zmierza jak zwykle.. Ciekawe kiedy zaczna sie bany dla ludzi o "niewygodnych pogladach" albo ktorzy stosuja "obrazliwa forme wypowiedzi"...


Kobieto małej wiary ! :D

Doczekasz jeszcze chwili gdy niniejsze forum zostanie obdarzone regulaminem opartym na projekcie ustawy "O mowie nienawiści". Nowoczesnym projekcie z "Nowoczesnej" (poseł sprawozdawca Schleswig-Holstein).

https://klub.nowoczesna.org/item/757

Nie będzie podziałów, jeno sama miłość i paruzja.
Awatar użytkownika
Tępy dyszel
Posty: 2884
Rejestracja: 2013-07-07, 16:49
Lokalizacja: Tychy

Postautor: Tępy dyszel » 2016-12-23, 16:40

sokół pisze:Rozmawiamy z Robertem, jak poprawić frekwencję tutaj. I jest kilka pomysłów.

Kto rozmawia ?
O czym rozmawia ?
Co to za prywata ? ;)

sokół pisze:Ogólnie to będzie pierwsza zmiana, jaka ma zajść.

Decyzja już podjęta ?

Drodzy Państwo,
z tego co wiadomo, ideą stworzenia tego forum, było m. in. to, że wszelkie sprawy, dotyczące wszystkich użytkowników, będą dyskutowane i głosowane.
A tymczasem zmierza to w kierunku odgórnego podejmowania decyzji.
Nawet nie wiadomo, przez kogo podejmowanych, bo rozmowy są tajne (brak podanych nicków).

Brawo, róbcie tak dalej :ok

A już sam fakt rozważania ,,podwójnego ryglowania" forum dla wybranych (vide relacje z terenów nieudostępnionych do turystyki i wspinaczki) uważam, że uwłaczający powadze tego forum.

Ten mechanizm jak żywo przypomina mi ,,Zielony Trądzik" gdzie za ,,podwójnym kluczem" wybrani, w chamski i wulgarny sposób oraz kwalifikujący się pod paragrafy ,,obrabiali tyłki" pewnym osobom, które ,,podwójnego klucza" nie miały.

Przynajmniej teoretycznie.

Nie idźmy w tym kierunku.....

buba pisze:Ciekawe kiedy zaczna sie bany dla ludzi o "niewygodnych pogladach" albo ktorzy stosuja "obrazliwa forme wypowiedzi"...

Proszę o udzielenie upomnienia ;) bubie - ,,za niewłaściwy sposób wypowiedzi" oraz dla Wolfa ;) za ,,nieudzielanie odpowiedzi na zadawane pytania, pomimo, że bywa na forum".
Dla siebie oczywiście też - ,,za całokształt, bo tutaj nic nie trzeba udowadniać"

Pochwała dla agami, Mirka, cepra, ROBERTA - za czujność.
Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 10939
Rejestracja: 2013-07-06, 21:45
Lokalizacja: Żywiec-Sienna
Kontakt:

Postautor: Piotrek » 2016-12-23, 18:40

buba pisze:mialo byc wolne forum bez podzialow... a zmierza jak zwykle.. .

Buba, napij się melisy.
Wolf zapytał, sokół coś bąkną, ja parę słów dodałem, bardziej na zasadzie wyjaśnień się mówi, a Ty tu zagładą siejesz.

Tępy dyszel pisze:A już sam fakt rozważania ,,podwójnego ryglowania" forum dla wybranych (vide relacje z terenów nieudostępnionych do turystyki i wspinaczki)


Jak wyżej-melisa.

Co do rozmów wszelakich o których piszesz nic mi nie wiadomo.
Ostatnio zmieniony 2016-12-23, 18:44 przez Piotrek, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
buba
Posty: 6145
Rejestracja: 2013-07-09, 07:07
Lokalizacja: Oława
Kontakt:

Postautor: buba » 2016-12-23, 21:35

Piotrek pisze:Buba, napij się melisy.


Czesto pije, bardzo lubie to ziolko! :D Ale akurat w tej chwili nie mam jej na stanie, skupie sie na zielonej herbacie z sokiem malinowym!

Tępy dyszel pisze:agami


A to kto? nie kojarze!!!!
Ostatnio zmieniony 2016-12-23, 21:36 przez buba, łącznie zmieniany 1 raz.
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"



na wiecznych wagarach od życia..

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości