Jeśli chcesz pomóc, wpłać na wsparcie poszkodowanych w wyniku powodzi. Linki poniżej:
SIEPOMAGA.PL - WSPARCIE POSZKODOWANYCH W WYNIKU POWODZI
ZRZUTKA.PL - POMOC POWODZIANOM ZE STRONIA ŚLĄSKIEGO


Głosowanie na zdjęcie sierpnia - trzeba wejść do sekcji "Fotografia górska i nie tylko" - nie ma linka na głównej, mój błąd.

Sprawy techniczne itp.

Tutaj możesz zgłosić wszelkie problemy, propozycje i zadawać pytania dotyczące funkcjonowania serwisu.
Tutaj też przywitasz się z wszystkimi :)
Awatar użytkownika
sokół
Posty: 12317
Rejestracja: 2013-07-06, 09:41
Lokalizacja: Bytom

Postautor: sokół » 2013-07-12, 14:40

To pewne, Rwie mnie w kolanie, aż miło.
Awatar użytkownika
bton1
Posty: 3312
Rejestracja: 2013-07-08, 07:52
Lokalizacja: Kraków

Postautor: bton1 » 2013-07-12, 14:44

Zubilewicza wygryziesz wkrótce ;)
W mieście możesz kogoś znać dziesięć lat i go nie poznać. W górach znasz go na wylot po paru tygodniach.
lucyna

Postautor: lucyna » 2013-07-12, 15:14

Mnie też kolano nawala, burza wisi w powietrzu.
Poczucie humoru poczuciem humoru ale ... ja chce tu widzieć Świnię na Świnicy! O!
Vision

Postautor: Vision » 2013-07-12, 15:16

A może być Ala na Świnicy? ;)

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=bM1FKg-IcWc&feature=g-upl[/youtube]

:-o
lucyna

Postautor: lucyna » 2013-07-12, 15:25

Vision pisze:Tak zapytam z ciekawości, chyba nie bierzecie tego co jest teraz na poważnie? :)

PS: Eh póki co udało mi się wywalić jedno logowanie...

Wątpię aby ktoś potraktował to poważnie. Ja na pewno nie. Jeżeli miałabym porównać ten żart do czegoś powszechnie znanego to zrównałabym go do dowcipów o babie u lekarza.
Bez polotu, bez lekkości, ot przyszła baba do lekarza, a lekarz też baba.
Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 10963
Rejestracja: 2013-07-06, 21:45
Lokalizacja: Żywiec-Sienna
Kontakt:

Postautor: Piotrek » 2013-07-12, 15:27

Co do YT to nie działa (u mnie) funkcja wstawiania klipów na forum.
Zamiast [youtube] wstawia się undefined.
A nie dawno było jak trzeba.
Vision

Postautor: Vision » 2013-07-12, 15:27

Przyjdzie sprawczyni tego żartu to się będzie bronić, póki co nie ma dostępu do forum ;) Chociaż ja tam jestem bardzo tolerancyjny :-o
Ostatnio zmieniony 2013-07-12, 15:48 przez Vision, łącznie zmieniany 1 raz.
Vision

Postautor: Vision » 2013-07-12, 15:28

Piotrek pisze:Co do YT to nie działa (u mnie) funkcja wstawiania klipów na forum.
Zamiast [youtube] wstawia się undefined.
A nie dawno było jak trzeba.


Kilka postów wyżej o tym pisałem, na poprzedniej stronie w sumie. ;)
Gość

Postautor: Gość » 2013-07-12, 18:10

chciałbym zapytać czy gdzieś było poruszane to, że mimo tego że przeczytałem nowe posty np. w dziale Propozycje i uwagi do serwisu to i tak miga mi to jako nieprzeczytane posty.
Vision

Postautor: Vision » 2013-07-12, 20:14

Prawdopodobnie tak Ci zostało, przez tą zmianę domeny, a klikałeś oznacz wszystkie fora jako przeczytane, na dole po lewej pod forum.
bluejeans

Postautor: bluejeans » 2013-07-12, 20:51

jacie, ale siara. prawie, jak w piekle. pewnie stosownie do obrazka, biorę to na klatę;)

zdaje się, że wyczułam czyjąś prośbę z pomniejszeniem literek w nowym logu, już wczoraj to miałam gotowe.

a tak w ogóle, to siedzenie przy fotoszopie godzinami jest nudne, muszę to sobie jakoś rekompensować.
(tylko propozycji fotograficznych brak, a to obecne zdjęcie już od dawna inspirujące nie jest)
(no sory Vision;)
Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 10963
Rejestracja: 2013-07-06, 21:45
Lokalizacja: Żywiec-Sienna
Kontakt:

Postautor: Piotrek » 2013-07-12, 20:56

I teraz jest chyba już ok. ten napis. Zdjęcie też się chyba przyjęło, pasuje kolorystycznie do całosci.
Tyle, że to bladsze tło pod KCH wróciło. Nie nie wiem, mnie to zupełnie nie pasi.

Ewentualnie taki bajer, że układ i napisy są bez zmian ale zdjęcia różne i się zmieniają cyklicznie, samoistnie lub po przejściu w inne miejsce forum. Ale nie pamiętam jak to się robi choć chyba było proste. Coś jak auto pokaz zdjęć wstawia się do nagłówka.
bluejeans

Postautor: bluejeans » 2013-07-12, 21:07

ja miałam nadzieję, że naszym banerem będziemy się wszyscy mogli pobawić. Vision nie ma czasu, ale może ja założę wątek, w którym będę prosić o przekopanie swoich kolekcji fotograficznych i wrzucanie tych wg prywatnego uznania autora zdjęć, najładniejszych.
miałam zamiar od czasu do czasu tło w banerze zmieniać, zwłaszcza, ze teraz mamy lato... potem przyjdzie piękna jesień...

czemu mielibyśmy się przywiązywać do jakiegoś stałego banera, hm?
poza tym każdy mógłby mieć chwilę radości patrząc na akurat swoją fotkę tu na górze.

jakieś sprzeciwy? można bez problemu, to tylko propozycja.



ps. Piotrze, z tym tłem półprzezroczystym to daj mi jeszcze chwilkę, jak Vision wróci z wyrypy, to coś tam posiedzę i pozmieniam. a przynajmniej spróbuję.
Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 10963
Rejestracja: 2013-07-06, 21:45
Lokalizacja: Żywiec-Sienna
Kontakt:

Postautor: Piotrek » 2013-07-12, 21:15

Ok :-)

Chyba też mówimy o tym samy choć inaczej na to technicznie patrzymy.
Bo n.p. można by tak zrobić, że kto chce przesyła swoje zdjęcie na baner, zgłoszenia zbiera się do x dnia a potem blue zostaje zawalona robotą, bo musi nanieść na każde zdjęcie logo i napis.
Potem to wszystko do tego pokazu zdjęć i banery zmieniają się na stronie (w sensie zdjęcia) na okrągło :-) Fajnie by to wyglądało.

Jak taki pomysł przejdzie to się poszuka tego generatora do takich pokazów.
Nie wiem czy wiesz o co mi chodzi, jeżeli nie to mów.
bluejeans

Postautor: bluejeans » 2013-07-12, 21:30

Piotrze jesteśmy jednomyślni.
w mojej propozycji uwzględniłam jeszcze możliwość, że adminowi nie będzie się chciało kombinować ze sliderem w banerze, więc gotowa jestem przygotować trochę banerów hurtem (cyklicznie) i niech sobie admin podmienia (w zależności od woli)
się dostosuję. (przynajmniej tymczasem, kiedy trenuję przy kompie)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości