moderacja forum

Tutaj możesz zgłosić wszelkie problemy, propozycje i zadawać pytania dotyczące funkcjonowania serwisu.
Tutaj też przywitasz się z wszystkimi :)
Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 10907
Rejestracja: 2013-07-06, 21:45
Lokalizacja: Żywiec-Sienna
Kontakt:

Postautor: Piotrek » 2021-08-08, 21:35

Przycisk Ignora by działał gdyby był używany. Ilu go użyło?

Awatar użytkownika
sokół
Posty: 12271
Rejestracja: 2013-07-06, 09:41
Lokalizacja: Bytom

Postautor: sokół » 2021-08-08, 21:36

Za mało, zdecydowanie za mało.

Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 10907
Rejestracja: 2013-07-06, 21:45
Lokalizacja: Żywiec-Sienna
Kontakt:

Postautor: Piotrek » 2021-08-08, 21:38

Z tego co zauważyłem, to nie użył nikt, komu ceper przeszkadzał.

laynn

Postautor: laynn » 2021-08-08, 21:56

Ja swego czasu używałem i jeszcze kilka osób. Tylko wiecie, że np nie będąc zalogowanym, widać wpisy osób ignorowanych? A np by sprawdzić czy ktoś odgadł zagadkę, nie zawsze się loguję, więc stąd, od jakiegoś czasu, nikogo nie mam ignorowanych. A kilka osób było.

Awatar użytkownika
sokół
Posty: 12271
Rejestracja: 2013-07-06, 09:41
Lokalizacja: Bytom

Postautor: sokół » 2021-08-08, 22:12

Za Ceprem nie ma co płakać - znalazł już nowe ofiary i szerzy swoją naukę.

Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 10907
Rejestracja: 2013-07-06, 21:45
Lokalizacja: Żywiec-Sienna
Kontakt:

Postautor: Piotrek » 2021-08-08, 22:23

Tu chyba nie ma nikogo, kto by za nim płakał.

Awatar użytkownika
Mirek
Posty: 3818
Rejestracja: 2013-07-10, 09:43
Lokalizacja: wodzisław śląski

Postautor: Mirek » 2021-08-08, 22:46

Piotrek pisze:Przycisk Ignora by działał gdyby był używany. Ilu go użyło?
Na przykład Ja. :usm
Pożegnania nadszedł czas.
Już nie będzie wspólnie nas.
Ty osobno, ja osobno
Tak ma być lepiej, podobno.

Awatar użytkownika
sprocket73
Posty: 5633
Rejestracja: 2013-07-14, 08:56
Kontakt:

Postautor: sprocket73 » 2021-08-08, 22:49

Mirek, ale masz świadomość, że Ceper cały czas o Tobie pisał? ;)

Awatar użytkownika
Mirek
Posty: 3818
Rejestracja: 2013-07-10, 09:43
Lokalizacja: wodzisław śląski

Postautor: Mirek » 2021-08-08, 22:56

sprocket73 pisze:Mirek, ale masz świadomość, że Ceper cały czas o Tobie pisał? ;)
I owszem,bo przy Ignorze wykazuje kto pisał, co pisał już nie.W sumie qfno mnie to obchodziło,bawiły mnie jego teksty do momentu gdy opowiedział kawał O GÓRNIKU KTÓRY ZGINĄŁ W SZYBIE CHCĄC SIĘ NAUCZYĆ LATAĆ.Jakiś czas temu była podana wiadomość o górniku który zginął w czasie prac w szybie kopalnianym.Nie wiem komu to wydało się smieszne (chyba tylko jemu) ale nie mnie, w tym momencie przegiął pałkę.
Pożegnania nadszedł czas.

Już nie będzie wspólnie nas.

Ty osobno, ja osobno

Tak ma być lepiej, podobno.

Awatar użytkownika
sokół
Posty: 12271
Rejestracja: 2013-07-06, 09:41
Lokalizacja: Bytom

Postautor: sokół » 2021-08-08, 23:21

Do Przeciwników Banów jeszcze taka informacja - ban został przyznany na własne życzenie


Obrazek


To tak na marginesie.

Awatar użytkownika
Tępy dyszel
Posty: 2820
Rejestracja: 2013-07-07, 16:49
Lokalizacja: Tychy

Postautor: Tępy dyszel » 2021-08-09, 05:09

Widzę, że TWA bawi się świetnie.
Ban dla cepra jest ,,z czapy" pisząc bardzo delikatnie.
A jego ,,uzasadnienie" to Himalaje żenady, bijące na łeb wszystko wzięte co widziałem przez lata w internetach.

Nic to, nie mój cyrk, nie mój świstaki.
Bawta się dobrze.
Ja na takie forum się nie zapisywałem.

Ps. A jeśli ktoś myśli, że przez brak cepra, inni wrócą, to błądzi okrutnie...widziałem ten schemat logiki. Jej efektem końcowym - więcej życia niż na forum, można znaleźć w...prosektorium.

Z Bogiem.

laynn

Postautor: laynn » 2021-08-09, 05:40

Tępy dyszel pisze:A jeśli ktoś myśli, że przez brak cepra, inni wrócą, to błądzi okrutnie..

Też uważam, że nikt nie wróci.
Tępy, dwa lata (?) temu byłem tu modem? I jeszcze ja dostawałem zgłoszenia na jego posty (ten wykrzyknik obok cytuj).

Od każdej zasady jest wyjątek. Ten wyjątek to ceper ze swoim gównianym poczuciem humoru. I ten wyjątek, to jego zbanowanie.

Możesz wrócić na GS. Tylko tam się nic nie dzieje i sami admini i userzy to przyznają. Choć na żywo się spotykają.

To ja jeszcze zwrócę uwagę, na jedną sprawę. Którą poruszałem jako moderator do sokoła, Piotrka i Visiona.
Nie ma w regulaminie, czy jak to zwiemy/cie, że spamer, reklamodawca wylatuje. I tego Tępy, Pudel nie widzicie, nie płaczecie, że takie osoby wylatują.
Ostatnio zmieniony 2021-08-09, 05:45 przez laynn, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Adrian
Posty: 9519
Rejestracja: 2017-11-13, 12:17

Postautor: Adrian » 2021-08-09, 06:22

Tępy dyszel pisze:Widzę, że TWA bawi się świetnie.
Ban dla cepra jest ,,z czapy" pisząc bardzo delikatnie.
A jego ,,uzasadnienie" to Himalaje żenady, bijące na łeb wszystko wzięte co widziałem przez lata w internetach.

Nic to, nie mój cyrk, nie mój świstaki.
Bawta się dobrze.
Ja na takie forum się nie zapisywałem.

Ps. A jeśli ktoś myśli, że przez brak cepra, inni wrócą, to błądzi okrutnie...widziałem ten schemat logiki. Jej efektem końcowym - więcej życia niż na forum, można znaleźć w...prosektorium.

Z Bogiem.


Ja powiem tak, Ceper jest /był ewenementem, przestańcie po nim płakać, ban czy usunięcie, jak zwalnia tak zwał dotyczy tylko jego i jest jedynym i odosobnionym przypadkiem.
Gdybyśmy zrobili to po cichu nikt by nawet nie zatęsknił, był znikł i nie ma, odchodzenie z forum z powodu Cepra, jego bana, jest słabe Dyszlu.
Tym bardziej że rozkręcałeś się z wycieczkami i zacząłeś się nimi dzielić z resztą, jaki wpływ na ciebie miał Ceper że aż tak to przeżyłeś, czego Ci żal?
TWA musi być bo inaczej nie działo by się nic, pojedyncze i nie spójne jednostki nie dają rady utrzymać forum, musi być taka grupa.
Zastanów się o co masz pretensje ?
Ostatnio zmieniony 2021-08-09, 06:24 przez Adrian, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Pudelek
Posty: 8367
Rejestracja: 2013-07-08, 15:01
Lokalizacja: Oberschlesien

Postautor: Pudelek » 2021-08-09, 07:58

sokół pisze:. Jak nie było nic robione, też były niezadowolone osoby.

były tak niezadowolone, że nie umiały odnaleźć przycisku IGNORUJ. Nie, właśnie z tego powodu nie kupuję tej historii. Gdyby ktoś nie chciał czytać cepra, to po prostu by go nie czytał. Więc tu chodziło po prostu o wypierdzielenie cepra, a nie o porządki na forum czy jakąś nadwrażliwość czytającego...

laynn pisze:Nie ma w regulaminie, czy jak to zwiemy/cie, że spamer, reklamodawca wylatuje. I tego Tępy, Pudel nie widzicie, nie płaczecie, że takie osoby wylatują.

jeżeli nie widzisz różnicy pomiędzy tymi sytuacjami, to ja Ci już nie pomogę
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!

laynn

Postautor: laynn » 2021-08-09, 08:42

Pudelek pisze:jeżeli nie widzisz różnicy pomiędzy tymi sytuacjami, to ja Ci już nie pomogę

Widzę.
Ale widzę, że też nie było nigdzie napisane, że reklamujących i spamerów banujemy.

Jak tego nie widzisz, to również Ci nie pomogę.