moderacja forum

Tutaj możesz zgłosić wszelkie problemy, propozycje i zadawać pytania dotyczące funkcjonowania serwisu.
Tutaj też przywitasz się z wszystkimi :)
Awatar użytkownika
Tępy dyszel
Posty: 2820
Rejestracja: 2013-07-07, 16:49
Lokalizacja: Tychy

Postautor: Tępy dyszel » 2021-07-06, 18:53

Rozwiązaniem problemu, o czy postuluje od lat 8, byłoby wprowadzenie pochwał. Można ponadto też banować ale tylko i wyłącznie mnie.

Przy czym należy to uzasadnić, jednym z poniższych powodów, np.:
1. Za tytuł i/lub treść posta niezgodnego ze schematem,
2. Za nieprzestrzeganie zasad ducha, zawartego w preambule do regulaminu/warunków użytkowania forum,

Lub też z innego ,,katalogu":
1. Za ironizowanie,
2. Za nieudzielanie odpowiedzi na zadane pytania.

Korzystając z okazji, wnioskuję o przyznanie pochwały dla cepra, oraz zbanowanie mnie, podając jedną z powyższych przyczyn.
Z góry dziękuję za rozpatrzenie mojego wniosku na planowanym XLVIII plenum KC-KCH-GBG.

Dobranoc.

Awatar użytkownika
Adrian
Posty: 9529
Rejestracja: 2017-11-13, 12:17

Postautor: Adrian » 2021-07-06, 19:03

Ok.
Pochwalam Cepra !
A ty masz bana ! Albo nie, ostrzeżenie w postaci słownego upomnienia - Aaaa Ty Ty Ty !

Dziękujeee.
Ostatnio zmieniony 2021-07-06, 19:04 przez Adrian, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Sebastian
Posty: 5936
Rejestracja: 2017-11-09, 17:18
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Postautor: Sebastian » 2021-07-06, 19:13

Oczywiście do podania należy załączyć stosowny załącznik.

Awatar użytkownika
Tępy dyszel
Posty: 2820
Rejestracja: 2013-07-07, 16:49
Lokalizacja: Tychy

Postautor: Tępy dyszel » 2021-07-08, 18:53

Adrian pisze:Albo nie, ostrzeżenie w postaci słownego upomnienia - Aaaa Ty Ty Ty !

Zły schemat - brak uzasadnienia. Brak słownego upomnienia na piśmie, wysłanym jako skan i przez e-puap. Była mowa tylko o pochwałach i banach. Ostrzeżenie bezprzedmiotowe. Nie zostanie przez mnie przyjęte.

Sebastian pisze:należy załączyć stosowny załącznik.

Czy opinia ks. Proboszcza będzie wystarczająca ?
Ostatnio zmieniony 2021-07-08, 18:57 przez Tępy dyszel, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Adrian
Posty: 9529
Rejestracja: 2017-11-13, 12:17

Postautor: Adrian » 2021-07-08, 20:07

Musisz złożyć podanie :D

https://youtu.be/AgZ1CUFtp7A

Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14468
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2021-07-09, 10:54

Tępy dyszel pisze: byłoby wprowadzenie pochwał.


Tam dalej to stosują ?
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu

Awatar użytkownika
Mirek
Posty: 3818
Rejestracja: 2013-07-10, 09:43
Lokalizacja: wodzisław śląski

Postautor: Mirek » 2021-07-09, 17:03

Dobromił pisze:
Tępy dyszel pisze: byłoby wprowadzenie pochwał.


Tam dalej to stosują ?
TAM? Nie stosują pochwał, jak z naganami nie wiem. :DD
Pożegnania nadszedł czas.
Już nie będzie wspólnie nas.
Ty osobno, ja osobno
Tak ma być lepiej, podobno.

Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14468
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2021-07-27, 16:03

Shoutbox, 27.7.2021, 14:28

"Cytat na dziś: lałbym komuchów w mordę jak chorzy na "boreliozę" denaturat - ceper "



Szanowni Administratorzy tego Forum - zareagujecie ? Czy tez jesteście taki samymi zerami jak to coś ? Na co jeszcze on może sobie pozwolić żebyście przestali zachowywać się jak bezmózgi ? Poczytajcie przy okazji kilka jego dzisiejszych wypowiedzi.

Serdecznie pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 2021-07-27, 16:05 przez Dobromił, łącznie zmieniany 2 razy.
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :

- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum

- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi

- za relację przypisaną do niewłaściwego działu

Awatar użytkownika
sokół
Posty: 12271
Rejestracja: 2013-07-06, 09:41
Lokalizacja: Bytom

Postautor: sokół » 2021-07-27, 16:13

Ja się miałem nie wpieprzać, ale ... wyłączyłem ten głupi shoutbox.

Jakby to ode mnie tylko zależało, to...

Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14468
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2021-07-27, 16:14

sokół pisze:wyłączyłem ten głupi shoutbox.


Na pamiątkę :


Obrazek
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :

- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum

- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi

- za relację przypisaną do niewłaściwego działu

Awatar użytkownika
sokół
Posty: 12271
Rejestracja: 2013-07-06, 09:41
Lokalizacja: Bytom

Postautor: sokół » 2021-07-27, 16:21

Mnie ten człowieczek też bardzo denerwuje. Nie tylko tym, że wszystkich obraża w prymitywny sposób. Najbardziej mnie wkurwia, że wcina się do gadki swoimi debilnymi tekstami, po czym nikomu się już nie chce w danym temacie pisać, co powoduje spadek ilości postów oraz spadek ilości aktywnych użytkowników.

Taka menda, co zreszta najłatwiej zobrazować można w ostatniej jego tfurczości. Najpierw z nami jeździł na wycieczki, a teraz rozpowiada w każdym poście, co kto robił.

Kutasik taki, spasiony, tłusty i zakompleksiony wsiok z prowincji, co niby na kasie siedzi, a jeździ starym dełu i łazi w sztruksach albo w rybaczkach, bo na nic innego go nie stać, a zakupy robi tylko w biedronce, polując na promocje, bo do normalnego sklepu nie wejdzie.

I tylu ma kolegów, że jak już jedzie w jakieś góry, to tylko i wyłącznie sam, bo kto by chciał dzielić czas z taką osoba?

Oczywiście wszystkich zna, wszystko wie lepiej i na wszystko na swoje zajebiste rady.

Jeździł z Robertem J - a potem opowiadał, jak to tam było, co mu nie kupował i ile tamten nie wypił. Podejrzewam, że o każdym z nas, spotkanych kiedyś, mówi tak samo.


Znam kilka osób z tego forum, co się zarzekały, że mu na żywo lutną w ryj, chyba też się zaliczam do tej grupki.


No ale czego oczekiwac od kogoś, kto wkleja paragony z biedronki na górskim forum?


Nie mamy banów, ale sytuacja jest patowa... może nie zostawiajmy decyzji na samej administracji, tylko zróbmy ankietę, co zrobić w tej sytuacji... ? Bo administratorzy są pod ścianą i jakąkolwiek podejmą decyzję, będzie zła. A tak przynajmniej wszyscy sie wypowiedzą w jakies tam ankiecie i tyle.
Ostatnio zmieniony 2021-07-27, 16:35 przez sokół, łącznie zmieniany 4 razy.

Awatar użytkownika
sprocket73
Posty: 5636
Rejestracja: 2013-07-14, 08:56
Kontakt:

Postautor: sprocket73 » 2021-07-27, 16:34

Widzę, że biorą się za antyszczepionkowców na forum :braw5

Awatar użytkownika
sokół
Posty: 12271
Rejestracja: 2013-07-06, 09:41
Lokalizacja: Bytom

Postautor: sokół » 2021-07-27, 16:37

sprocket73 pisze:Widzę, że biorą się za antyszczepionkowców na forum


Tak, ale na pierwszy ogień idą Ci ociężali, co nie mogą szybko uciekać.

laynn

Postautor: laynn » 2021-07-27, 17:39

Rada jest jedna. Nie karmić trolla.

Zero odpisywania. Zero.

Już pisałem, można zbanować ale wejdzie pod innym nickiem i tak dalej.

Awatar użytkownika
ceper
Posty: 8598
Rejestracja: 2014-01-02, 11:33

Postautor: ceper » 2021-07-27, 18:10

Ubawił mnie dzisiejszy wpis rapitołzy z godziny 8:33, więc nie mogłem pozostać mu dłużny. Obaj nieudacznicy ze zlotu pod Babią wiedzą, że mam asy w rękawie i zabawa dawno by się skończyła, ale tu chodzi o to, by gonić zajączka. :smil5

Nazwy Robert J nawet nie wymawiaj, bo grzeszysz - tak Ci daleko do niego intelektualnie i z ogładą. Jedyne, co napisałem w jednym z pierwszych postów na tym forum, to o wypiciu kilku piw na śniadanie w schronisku "Pod Śnieżnikiem" za swoje. Lubi chłopak piwo, więc nic mi do tego. Nie lubię też palaczy, ale Robert od dawna już nie pali. Jeśli nie masz hajerze sklerozy, to podaj tu jeden przykład, co niby opowiadałem, co naruszyłoby dobry wizerunek Roberta. Twój wpis jest na poziomie IQ hajera. :rol

W przeciwieństwie do Ronaldo pijam Coca-Colę oraz Pepsi czy soki 100%. Nie piję wody mineralnej jak rapitołzy piwa. Używam też kosmetyków Adidas za ... zero złotych. Jadam słodycze Milka, Lindt i Rafaello, bo je lubię. Jeśli nie widać różnicy, to po co przepłacać. Czas to pieniądz, a ja nie marnuję czasu.

Wkrótce na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści - czy to hasło propagandowe też kogoś obraża?

Wracając do boreliozy sprzed kilkunastu lat nadal mam dylemat, co było pierwsze. Dużo zdrówka życzę nieudacznikom życiowym. Zmarnowaliście nie tylko sobie życie, jesteście rozmontowani - w skrócie https://www.youtube.com/watch?v=1ixLnxDYthY
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.