Jeśli chcesz pomóc, wpłać na wsparcie poszkodowanych w wyniku powodzi. Linki poniżej:
SIEPOMAGA.PL - WSPARCIE POSZKODOWANYCH W WYNIKU POWODZI
ZRZUTKA.PL - POMOC POWODZIANOM ZE STRONIA ŚLĄSKIEGO


Głosowanie na zdjęcie sierpnia - trzeba wejść do sekcji "Fotografia górska i nie tylko" - nie ma linka na głównej, mój błąd.

Sprawy techniczne itp.

Tutaj możesz zgłosić wszelkie problemy, propozycje i zadawać pytania dotyczące funkcjonowania serwisu.
Tutaj też przywitasz się z wszystkimi :)
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14537
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2013-07-15, 13:35

sokół pisze:No to zapowiada się kolejne dziesięć stron debaty... :dev


Czy jesteś za Uwolnieniem Przewodników z Klatki i Usunięciem Orlej Perci z Łańcuchów ?
Vision

Postautor: Vision » 2013-07-15, 13:36

Dobromił pisze:Czy jesteś za Uwolnieniem Przewodników z Klatki i Usunięciem Orlej Perci z Łańcuchów ?


Ja bym te tematy tu wprowadził i postawił sobie za cel, pobicie rekordu z TG :lol

PS: Chociaż my to chyba najszybciej pobijemy te rekordy w temacie "Sprawy techniczne itp"
Ostatnio zmieniony 2013-07-15, 13:43 przez Vision, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
BesKid
Posty: 246
Rejestracja: 2013-07-10, 22:58

Postautor: BesKid » 2013-07-15, 13:53

Głosuję za przyjęciem czwartej poprawki użytkownika Pudelka jako najbardziej kompromisowej :D

Czy nazwa dla relacji niepolskich - np. "Góry za granicami" nie będzie w sprzeczności z nazwą domeny "Góry bez Granic" ? :rol
--------------
***///***
--------------
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14537
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2013-07-15, 13:55

BesKid pisze:Czy nazwa dla relacji niepolskich - np. "Góry za granicami" nie będzie w sprzeczności z nazwą domeny "Góry bez Granic" ?


Jak to przegłosujemy ?
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
lucyna

Postautor: lucyna » 2013-07-15, 14:01

bluejeans pisze:dobra :)
ale to chwilę potrwa. coś przygotuję.
hołk.

Podoba mi się projekt i to bardzo. Nic to, że Tatry, mogą tam być. Dodałabym ciut koloru ale to tylko drobna sugestia.
lucyna

Postautor: lucyna » 2013-07-15, 14:06

Pudelek pisze:kolejne forum, na którym, po przeczytaniu spisu treści, wychodzi, że Bieszczady to nie są Beskidy ;)

Przepraszam bardzo ale na forum gorski swiat to ja wyprosiłam aby wydzielić Bieszczady z Beskidów. Tu za dużo na razie namarudziłam aby żebrać o to samo. Bieszczady są centrum świata nietatrzańskiego i coś im się za to należy. O!
Awatar użytkownika
Pudelek
Posty: 8407
Rejestracja: 2013-07-08, 15:01
Lokalizacja: Oberschlesien

Postautor: Pudelek » 2013-07-15, 14:07

Vision pisze:A tak w ogóle to dla tych co nie wiedzą, to te belki idzie zwijać, tzn jak rzadko korzystasz z jakiegoś działu, to wystarczy kliknąć w jego nazwę i on się zwinie, będzie tylko jego nazwa na biało, ale nie będziesz mieć go rozwalonego na całej stronie głównej. ;) I te ustawienia tak zostają, dopóki nie klikniesz w biały napis z nazwą działu ;)

jasne, tylko dla mnie jest trochę bez sensu, że jest dupny dział "Nasze wycieczki i wyprawy", a kawałek niżej jest dział... "nasze wycieczki i wyprawy"... brakuje jeszcze na samym końcu działu "nasze wycieczki i wyprawy" :D trochę to przypomina natrętne reklamy - "czy na pewno nie chcesz tutaj wejść?"

Bieszczady są centrum świata nietatrzańskiego i coś im się za to należy. O!

centrów świata nietatrzańskiego jest w Polsce cała masa :D

równie dobrze można by z Sudetów wydzielić Karkonosze - bo jest wielu, co uważają, że są wyjątkowsze od wyjątkowych...
Ostatnio zmieniony 2013-07-15, 14:08 przez Pudelek, łącznie zmieniany 1 raz.
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
lucyna

Postautor: lucyna » 2013-07-15, 14:10

No wiesz, porównywać Bieszczady z Karkonoszami. O żesz, królewski foch z przytupem. :dev
Vision

Postautor: Vision » 2013-07-15, 14:11

Kurde Pudel :) , ja to tylko pokazałem, jakby to miało wyglądać... a nie że to jakaś wersja finalna. Wiadomym jest, że jak przejdzie pomysł z Nową Kategorią u góry czy tam w środku, to dział wycieczki i wyprawy zniknie z Kategorii Klub Chimalajowy. Tak samo jakby przeszedł pomysł z subforami, to by się relacje przeniosło do subfor, a nie tak jak są teraz ;) Po prostu nie będę teraz przenosił nigdzie relacji, jak nic nie jest jeszcze ustalone, a chyba lepiej wybrać jak coś widać, niż tylko się domyślać, jak miałoby to wyglądać ;)
Ostatnio zmieniony 2013-07-15, 14:19 przez Vision, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
BesKid
Posty: 246
Rejestracja: 2013-07-10, 22:58

Postautor: BesKid » 2013-07-15, 14:11

Zakładam, że ten podzielony na pasma dział na górze strony to tylko test?
To powinno być w środku działu Nasze Wyprawy oczywiście.
--------------

***///***

--------------
bluejeans

Postautor: bluejeans » 2013-07-15, 14:14

BesKid pisze:To powinno być w środku działu Nasze Wyprawy oczywiście.
ale Vision właśnie podpisał (nowy testowo) dział (napis na czarnej belce)
w sensie, że - jak sam napisał - wyodrębniłby go centralnie na górze, usuwając go z działu "klub chimalajowy"
Ostatnio zmieniony 2013-07-15, 14:17 przez bluejeans, łącznie zmieniany 1 raz.
Vision

Postautor: Vision » 2013-07-15, 14:16

BesKid pisze:To powinno być w środku działu Nasze Wyprawy oczywiście.


Nie rozumiem, że jak w środku?
Awatar użytkownika
Pudelek
Posty: 8407
Rejestracja: 2013-07-08, 15:01
Lokalizacja: Oberschlesien

Postautor: Pudelek » 2013-07-15, 14:20

lucyna pisze:No wiesz, porównywać Bieszczady z Karkonoszam

no wiem, chwały to Karkonoszom nie przynosi :)
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
Awatar użytkownika
BesKid
Posty: 246
Rejestracja: 2013-07-10, 22:58

Postautor: BesKid » 2013-07-15, 14:30

Vision pisze:
BesKid pisze:To powinno być w środku działu Nasze Wyprawy oczywiście.


Nie rozumiem, że jak w środku?


W środku = że podział na pod-działy powinien się pojawić dopiero po wejściu w dział Nasze Wyprawy, a nie tak jak go teraz widzę - jest na głównej zaraz pod banerem.
Vision

Postautor: Vision » 2013-07-15, 14:32

No to tak jak piszesz to właśnie działają subfora, co też pokazałem jako pierwsze. :-)

Po prostu teraz się to pomieszało, bo jak wejdziesz w relacje, to masz taki sam widok jak na głównej stronie forum, ale są to dwie różne niezależne funkcje, jak usunę, to ze strony głównej, to to co teraz jest w dziale relacje po kliknięciu w ten dział, to tam dalej zostanie...
Ostatnio zmieniony 2013-07-15, 14:38 przez Vision, łącznie zmieniany 3 razy.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości