Jeśli chcesz pomóc, wpłać na wsparcie poszkodowanych w wyniku powodzi. Linki poniżej:
SIEPOMAGA.PL - WSPARCIE POSZKODOWANYCH W WYNIKU POWODZI
ZRZUTKA.PL - POMOC POWODZIANOM ZE STRONIA ŚLĄSKIEGO


Głosowanie na zdjęcie sierpnia - trzeba wejść do sekcji "Fotografia górska i nie tylko" - nie ma linka na głównej, mój błąd.

Sprawy techniczne itp.

Tutaj możesz zgłosić wszelkie problemy, propozycje i zadawać pytania dotyczące funkcjonowania serwisu.
Tutaj też przywitasz się z wszystkimi :)
Awatar użytkownika
Malgo Klapković
Posty: 2482
Rejestracja: 2013-07-06, 22:45

Postautor: Malgo Klapković » 2013-07-17, 17:27

Oto facjata owego jegomościa
Obrazek
Obrazek
Vision

Postautor: Vision » 2013-07-17, 17:36

Gosia z Twoim Chrome to od dawna jest coś nie tak... :rol Spróbuj tego:

http://przegladarkiinternetowe.com/jak- ... le-chrome/

Tylko nie zapomnij wyłączyć Chrome, otwórz sobie tą stronę w IE np. i wtedy zrób.
Ostatnio zmieniony 2013-07-17, 17:42 przez Vision, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Malgo Klapković
Posty: 2482
Rejestracja: 2013-07-06, 22:45

Postautor: Malgo Klapković » 2013-07-17, 17:48

Dzięki Robert, nar na razie przeskanuję wszystko i wezmę się za Chrome'a.
Ku mojej ie nieuciesze :(
Awatar użytkownika
Malgo Klapković
Posty: 2482
Rejestracja: 2013-07-06, 22:45

Postautor: Malgo Klapković » 2013-07-17, 18:22

Vision pisze:Spróbuj tego:

http://przegladarkiintern...-google-chrome/

Było coś skopane do tego stopnia, że już na początku "uruchamiarka" nie widziała tego, co miała odnaleźć. Skasowałam Chroma i zaisntalowałam nowy. DZIAŁA!!!!!
Jestem mega wdzięczna!!!!!!!!!!!
Jak na moją miłość do szperania w ustawieniach kompa, to chyba ostatnio mój lapciak zdecydowanie przesadza z pieszczotami :o-o
Awatar użytkownika
Malgo Klapković
Posty: 2482
Rejestracja: 2013-07-06, 22:45

Postautor: Malgo Klapković » 2013-07-23, 12:25

Jakieś 20 minut temu zarówno IE jak i Chrome nie chciały mi odpalić naszej strony. Czy coś było wtedy "dłubane", czy znów mój komputer dostaje fizia?
Mirek

Postautor: Mirek » 2013-07-23, 12:30

:---/
Ostatnio zmieniony 2024-06-23, 22:08 przez Mirek, łącznie zmieniany 1 raz.
Gosiczek
Posty: 2
Rejestracja: 2013-07-24, 13:43

Postautor: Gosiczek » 2013-07-24, 14:00

Jako nowa i nieuk (czyt.blondynka) w zakresie obsługi forum, proszę o wyjaśnienie:
Powiadom o Prywatnej Wiadomości: - jak to-to powiadamia?
Otwórz okno przy nadejściu Wiadomości: - gdzie otwiera to okno?
Niektóre szablony mogą otwierać nowe okno aby poinformować o nadejściu nowej Prywatnej Wiadomości: - tu to już dla mnie czarna d....a
Musisz dodać numer Vision do listy użytkowników w GG, żeby otrzymywać powiadomienia. - co to za numer vision?
Zawsze włączaj BBCode: - też nie wiem o co biega :(
Zawsze włączaj Uśmieszki: - tu wiem, tu wiem :) :) :)
Jeszcze się muszę chwilkę zastanowić ;-)
Vision

Postautor: Vision » 2013-07-24, 14:27

Malgo Klapković pisze:Jakieś 20 minut temu zarówno IE jak i Chrome nie chciały mi odpalić naszej strony. Czy coś było wtedy "dłubane", czy znów mój komputer dostaje fizia?


Gosia spokojnie, nic nie było dłubane i nic się Tobie nie zepsuło, po prostu czasem tak bywa, że sam dostawca serwera ma jakieś problemy techniczne. Takie rzeczy zdarzają się i na Onecie czy Interii ;)

mirek pisze:Z Chrome słyszałem że są czasem kłopoty,mój Fojerfox odpala bez problemu.


Proszę nie siać jakiś plotek. Bo akurat sam używam Chrome i to forum akurat pod nie jest najbardziej przystosowane ;) Problem z Chrome był na starym forum. Trochę, żartuję też, bo w sumie wszystko sprawdzam na 4 najpopularniejszych przeglądarkach i wszędzie działa wszystko tak samo, co nie znaczy, że idealnie, bo parę rzeczy tu jest jeszcze do poprawienia ;)

Gosiczek pisze:Powiadom o Prywatnej Wiadomości: - jak to-to powiadamia?


Powiadamia tak, że przychodzi Ci na e-mail, powiadomienie, że ktoś do Ciebie napisał prywatną wiadomość.

Gosiczek pisze:Otwórz okno przy nadejściu Wiadomości: - gdzie otwiera to okno?


Dokładnie nie wiem jak wygląda to okno, bo mi je automatycznie blokuje przeglądarka, ale wyskakuje Ci po zalogowaniu na forum, u góry jakieś okienko, z informacją, że ktoś do Ciebie napisał prywatną wiadomość. Dodatkowo w prawym górnym rogu, gdzie masz biały napis "Nie masz wiadomości" pojawia się czerwony napis z ilością prywatnych wiadomości.

Gosiczek pisze:Niektóre szablony mogą otwierać nowe okno aby poinformować o nadejściu nowej Prywatnej Wiadomości: - tu to już dla mnie czarna d....a


Ten szablon tego nie robi z tego co mi wiadomo, więc nie ma tematu, bo innego szablonu tutaj nie ma ;)

Gosiczek pisze:Musisz dodać numer Vision do listy użytkowników w GG, żeby otrzymywać powiadomienia. - co to za numer vision?


To żaden numer, tylko ja :D A tak na serio to ta opcja też nie działa, bo sam tego nie uaktywniłem, w sumie mogę to zrobić, bo mam gdzieś gg, ale nie wiem czy to będzie działać. Chodzi o to, że powiadomienie o prywatnej wiadomości zamiast na e-mail, przychodziłoby Ci na gg, jako wiadomość ode mnie ;)

Gosiczek pisze:Zawsze włączaj BBCode: - też nie wiem o co biega :(


No to lepiej jak masz włączone, wtedy możesz do swojego postu dodawać m.in. pogrubioną, kolorową czy pochyłą czcionkę, dodawać zdjęcia z zewnętrznych serwerów, filmy z YT jako okienka, cytować inne posty i takie tam...
Awatar użytkownika
sokół
Posty: 12317
Rejestracja: 2013-07-06, 09:41
Lokalizacja: Bytom

Postautor: sokół » 2013-07-24, 14:28

Powiadom o Prywatnej Wiadomości: - jak to-to powiadamia?


Przez Maila.

Gosiczek pisze:Otwórz okno przy nadejściu Wiadomości: - gdzie otwiera to okno?


Powinno Ci wyskoczyć okienko na monitorze, w momencie otrzymania PW. Jak nie, to trzeba zaglądać w prawy górny róg, tam się wyświetli na czerwono, że masz nową wiadomość.

Niektóre szablony mogą otwierać nowe okno aby poinformować o nadejściu nowej Prywatnej Wiadomości: - tu to już dla mnie czarna d....a


Tym się nie martw, mamy jeden szablon.

Gosiczek pisze:Zawsze włączaj BBCode: - też nie wiem o co biega


Ja też nie, więc najlepiej nie zmieniaj nic, zostaw tak, jak jest ustawione fabrycznie.
Vision

Postautor: Vision » 2013-07-24, 14:30

http://www.przemo.org/phpBB2/forum/faq.php?mode=bbcode

Tu macie objaśnienie, co to jest BBCode ;) Tyle, że tu nie ma potrzeby za bardzo tego stosować, ręcznie, bo wszystko masz tutaj:

Obrazek

Więc tylko klikasz w te przyciski, tylko jak sobie na dole w poście wyłączysz BBCode, to te przyciski w tym poście nie będą Ci działać i zamiast, zdjęć, czy pogrubionej czcionki wyświetli Ci się sam tekst razem z tymi znacznikami...
Ostatnio zmieniony 2013-07-24, 14:34 przez Vision, łącznie zmieniany 1 raz.
tom-pi4

Postautor: tom-pi4 » 2013-08-01, 11:19

Poproszę administratorów o usunięcie mojego konta z forum.

Dzięki
janek.n.p.m

Postautor: janek.n.p.m » 2013-08-03, 21:51

jak się zmienia nick?
Ostatnio zmieniony 2013-08-04, 09:47 przez janek.n.p.m, łącznie zmieniany 1 raz.
Mirek

Postautor: Mirek » 2013-08-03, 22:00

sky pisze:nie się zmienia nick?
Hę? :DD
Awatar użytkownika
sokół
Posty: 12317
Rejestracja: 2013-07-06, 09:41
Lokalizacja: Bytom

Postautor: sokół » 2013-08-04, 09:34

nie się zmienia nick?


Jak chcesz zmienić, to napisz PW to Ci zmienię, samemu sie nie da... :rol
Awatar użytkownika
tatromaniak
Posty: 323
Rejestracja: 2013-07-07, 19:55
Lokalizacja: Podhale

Postautor: tatromaniak » 2013-08-06, 18:20

Czy aby dołączyć zdjęcie do 500 muszę się koniecznie zapisywać do jakiegoś tam "fotosik.pl" ?

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości