Jeśli chcesz pomóc, wpłać na wsparcie poszkodowanych w wyniku powodzi. Linki poniżej:
SIEPOMAGA.PL - WSPARCIE POSZKODOWANYCH W WYNIKU POWODZI
ZRZUTKA.PL - POMOC POWODZIANOM ZE STRONIA ŚLĄSKIEGO


Głosowanie na zdjęcie sierpnia - trzeba wejść do sekcji "Fotografia górska i nie tylko" - nie ma linka na głównej, mój błąd.

Sprawy społecznościowe

Tutaj możesz zgłosić wszelkie problemy, propozycje i zadawać pytania dotyczące funkcjonowania serwisu.
Tutaj też przywitasz się z wszystkimi :)
Awatar użytkownika
bton1
Posty: 3312
Rejestracja: 2013-07-08, 07:52
Lokalizacja: Kraków

Postautor: bton1 » 2015-04-02, 09:42

Pudelek pisze:Inez, proszę Cię...

Dołączam się do apelu.
W mieście możesz kogoś znać dziesięć lat i go nie poznać. W górach znasz go na wylot po paru tygodniach.
Awatar użytkownika
ceper
Posty: 8598
Rejestracja: 2014-01-02, 11:33

Postautor: ceper » 2015-04-02, 10:37

nes_ska pisze:Ceper, bardzo proszę, zdefiniuj dokładnie, co masz na myśli,
Tu chodzi o męską ekipę (np. łysy, ktoś z kozią bródką). Ciebie nigdy nie zaliczałem do tej ekipy (podobnie jak i siebie np. do załogi rowerowej).

nes_ska pisze:ceper napisał/a:
marcu 2014 po słynnym zlocie

Zlot wcale nie był słynny. To Ty zrobiłeś mu jakąś dziwną otoczkę
Nie byłem też na wrześniowym z 2014, nie planuję być na następnych. Na peryferiach miasta znajdę lokalsów, wprawdzie to nie tacy zawodnicy jak ekipa Pudelka, bo nawet da się z nimi porozmawiać i po rozmowie nie jest konieczna dezynfekcja/dezynsekcja/deratyzacja )*

Pudelek pisze:Dyskusja z kupą na szlaku przyniosłaby więcej efektów ;)
Jacy adwersarze, taki i poziom dyskusji ;)
Z pewnością z godzinę dyskutowaliście o ważnych sprawach ;)

Pudelek pisze:po co temu chlewiarzowi odpowiadasz?
Już kilka osób mnie pytało, co ja tu robię, więc odpowiadam: dbam o trzodę:
Biada złemu pasterzowi, który trzodę porzuca /Za 11,17/
Już w dzieciństwie nieposłuszne pudelki drutowałem (co to takiego?) ;)
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
Awatar użytkownika
nes_ska
Posty: 2931
Rejestracja: 2013-10-09, 15:58
Lokalizacja: Brzesko

Postautor: nes_ska » 2015-04-02, 11:15

Chyba troszkę mylisz sobie ekipy. Posprawdzaj dokładnie, czy przypisałeś ludzi do odpowiednich "ekip", bo wydaje mi się, że jednak jesteś w błędzie. Zdarza mi się przebywać z ludźmi, których nazywasz "ekipą Pudelka" i nie dość, że jak najbardziej da się z nimi porozmawiać, to na pewno nie jest wymagana dezynfekcja/dezynsekcja/deratyzacja. Jesteś strasznie surowy i nieprzyjemny w ocenach ludzi, których nawet nie znasz.

I nadal nie rozumiem, czemu akurat Marcin miał przepraszać za tych ludzi, którzy nabroili na zlocie, zważywszy na to, że jest z nimi powiązany wyłącznie przez to forum albo nawet w ogóle ;) Równie dobrze mógłby przepraszać wszystkich za Twoje forumowe przepychanki. Na jedno by wyszło ;)
Ostatnio zmieniony 2015-04-02, 11:16 przez nes_ska, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Vlado
Posty: 1641
Rejestracja: 2015-03-15, 16:57
Lokalizacja: Wega XXI

Postautor: Vlado » 2015-04-02, 11:35

mazeno pisze:pudelek-pantofelek, vladzio-bladzio

to ci się udało
Obrazek
bton1 pisze:2-3 dni I idzie się przyzwyczaić ;)

:haha

bluejeans pisze:Podobna propozycja już kiedyś padła - wówczas bez odzewu.

A faktycznie, przepraszam;) bardzo pobieżnie przeleciałem wczoraj wątek.

Pudelek pisze:przecież to cenzura! Proponowałem to już wielokrotnie (w sensie aby posty kompletnie nie na temat wycinać i przenosić), ale chór obrońców krzy..., hmm, złotej wolności niemal mnie zakrzyczywał. Każdy ma prawo syfić jak chce i gdzie chce.

Jeśli każdy ma prawo syfić jak chce i gdzie chce, to po co utrzymywać fikcyjny podział na działy i wątki?
Wystarczyłby jeden wspólny wątek dla wszystkich o wszystkim;)
Porządek w wątkach to nie jest cenzura.
Napiszesz OT trochę nie w temacie - ostrzeżenie, za wcale nie siarczyste bluzgi ban - to jest cenzura.
Chyba dlatego sporo osób trafiło na to forum?

Ale Basiu, Blue niestety chyba macie rację, co do jedynej słusznej metody.

Wystarczy tych wynurzeń młodego;)
Ostatnio zmieniony 2015-04-02, 11:43 przez Vlado, łącznie zmieniany 2 razy.
mazeno
Posty: 287
Rejestracja: 2014-12-20, 13:46

Postautor: mazeno » 2015-04-02, 12:01

.....
Ostatnio zmieniony 2015-05-11, 03:03 przez mazeno, łącznie zmieniany 1 raz.
bluejeans

Postautor: bluejeans » 2015-04-02, 12:19

Vlado pisze:A faktycznie, przepraszam;) bardzo pobieżnie przeleciałem wczoraj wątek.
(...)
Ale Basiu, Blue niestety chyba macie rację, co do jedynej słusznej metody.
Nie ma za co przepraszać, dobrze się stało, że poruszyłeś ten temat, bo nie jest tak, że żadnego problemu obecnie nie ma, a wątek służy właśnie szukaniu rozwiązań w sytuacjach trudnych.
I nawet, jeśli zwykle rozwiązanie jest jedno, to warto je sobie od czasu do czasu przypomnieć:)
Jest jeszcze jeden sposób, by umilić sobie czytanie na forum: opcja "ignoruj". Co prawda działa tylko, kiedy jest się zalogowanym, ale pomaga:) Warto zastosować.

Dobromił pisze:
bton1 pisze:Poza tym innym kalibrem dla mnie jest rozwinięcie dyskusji na jakiś poboczny temat np. w relacji niż dopisywanie tam "epitetów" personalnych lub pozdrowień w stylu "wypierdalaj".


Też się z tym zgodzę.
Nawiasem, ja też widzę dużą różnicę (również między używaniem słów uważanych za wulgarne, a wulgaryzmami).
Dlatego odnalazłam i wrzuciłam linka do kosza w archiwum.
Awatar użytkownika
ceper
Posty: 8598
Rejestracja: 2014-01-02, 11:33

Postautor: ceper » 2015-04-02, 12:48

nes_ska pisze:Równie dobrze mógłby przepraszać wszystkich za Twoje forumowe przepychanki.
Nadchodzą święta - więc tradycyjnie PRZEPRASZAM

mazeno pisze:> po co temu chlewiarzowi odpowiadasz?
a ty co - swieta krowa?
innym nie wolno bluzgac - ale tobie to juz wolno cepera nazywac "chlewiarzem"?
Mam w tym doświadczenie, więc TWA nie jest mi straszne. W porywach dawałem sobie radę i z 50 osobnikami, rozproszyć po kilku kojcach i potulne jak baranki, wprawdzie najbardziej kwiczą w porze karmienia, bo każdy myśli tylko o korycie ;)
A co tam jeden pudelek, z ekipą byłoby już trudniej. Nie będę cytował słów gospodarza - chyba nie użyłem na tym forum wulgaryzmu, więc niech dalej tak pozostanie - PRELUDIUM
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/

Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
mazeno
Posty: 287
Rejestracja: 2014-12-20, 13:46

Postautor: mazeno » 2015-04-02, 13:37

.....
Ostatnio zmieniony 2015-05-11, 03:03 przez mazeno, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ceper
Posty: 8598
Rejestracja: 2014-01-02, 11:33

Postautor: ceper » 2015-04-02, 14:34

Z rogacizną i drobiem też jestem obyty, chociaż już prawie 30 lat nie praktykuję.
Swego czasu zabrałem kilka dwużółtkowych jaj gęsich i wmówiłem Czechom/Czeszkom/, że w naszym gospodarstwie kury znoszą takie jaja ;)
Ale zabawa na tym forum to jeszcze większe jaja ;)

Edit: a pisząc "preludium" wyobrażałem sobie kilka wystraszonych i przegłodzonych świnek w rogu ;)
Wiele wpisów na fb oraz forum zostało potem usuniętych lub zmienionych, żałuj mazeno, że cię wtedy nie było na forum. Teraz same nudy ... :(
Ostatnio zmieniony 2015-04-02, 14:38 przez ceper, łącznie zmieniany 1 raz.
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/

Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
bluejeans

Postautor: bluejeans » 2015-04-03, 15:10

Dzięki, Piotruś, że Ci się chciało posprzątać :ok
Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 10963
Rejestracja: 2013-07-06, 21:45
Lokalizacja: Żywiec-Sienna
Kontakt:

Postautor: Piotrek » 2015-04-03, 15:43

Rzadki mnie nachodzi taka wena :)
bluejeans

Postautor: bluejeans » 2015-05-07, 22:23

Może by "luźne pogawędki" zrobić tygodniowe, zamiast dziennych?
Chyba codzienne zakładanie nowego tematu się znudziło:)
Awatar użytkownika
Vlado
Posty: 1641
Rejestracja: 2015-03-15, 16:57
Lokalizacja: Wega XXI

Postautor: Vlado » 2015-05-08, 12:25

Chyba bez różnicy, jak się komuś przypomni, to założy, jak nie to nie i tak jest dobrze, bez przymusu pisania;)
A ja i tak wolę o codziennych głupotach pogadać na sb ;)
bluejeans

Postautor: bluejeans » 2015-05-08, 13:16

Vlado pisze:bez przymusu pisania;)

Właściwie nie tyle chodziło mi o zakładanie nowego tematu, co o blokowanie poprzedniego. Zasadniczo wątki w "luźnych" blokowane są zaraz kolejnego dnia.
Pomyślałam, że to może nie jest konieczne(?), chociaż z drugiej strony zgodnie z tematem każdego z nich, tracą swoją aktualność dnia następnego, stąd myśl, że możenie trza ich tytułować datą, czy dniem.

Generalnie bardzo luźne pogawędki przybrały raczej formę "dziennych" luźnych pogawędek. Czy coś w tym złego? Nic:) Skoro tak jest dobrze, to jest dobrze.
Zagaiłam, bo a nuż ktoś chciałby jakiejś zmiany, a brak mu śmiałości, żeby to zakomunikować;) albo na wypadek, jakby może warto było jakąś zmianę wprowadzić w powyższym temacie.

Vlado pisze:A ja i tak wolę o codziennych głupotach pogadać na sb ;)
Rozumiem, bo też lubiłam;)
Awatar użytkownika
Vlado
Posty: 1641
Rejestracja: 2015-03-15, 16:57
Lokalizacja: Wega XXI

Postautor: Vlado » 2015-07-28, 20:54

Najwięcej użytkowników 396 było obecnych Dzisiaj 14:33

A co to dzisiaj za armagedon miał tu miejsce? :D

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości