Jeśli chcesz pomóc, wpłać na wsparcie poszkodowanych w wyniku powodzi. Linki poniżej:
SIEPOMAGA.PL - WSPARCIE POSZKODOWANYCH W WYNIKU POWODZI
ZRZUTKA.PL - POMOC POWODZIANOM ZE STRONIA ŚLĄSKIEGO


Głosowanie na zdjęcie sierpnia - trzeba wejść do sekcji "Fotografia górska i nie tylko" - nie ma linka na głównej, mój błąd.

Sprawy społecznościowe

Tutaj możesz zgłosić wszelkie problemy, propozycje i zadawać pytania dotyczące funkcjonowania serwisu.
Tutaj też przywitasz się z wszystkimi :)
Awatar użytkownika
Adrian
Posty: 9775
Rejestracja: 2017-11-13, 12:17

Postautor: Adrian » 2019-07-29, 22:06

Piotrek pisze:Chłopy, poddaję się. Możemy się tak przekomarzać bez końca a i tak każdy przy swoim zostanie ;)
Może Vision i Sokół przejmą pałeczkę.


Piotrek byłeś dzielny, lecz przy takiej sile ognia "nieprzyjaciela" i tak się długo broniłeś :sna4
Awatar użytkownika
darkheush
Posty: 2626
Rejestracja: 2013-07-07, 16:39

Postautor: darkheush » 2019-07-29, 22:13

Adrian 17 pisze:lecz przy takiej sile ognia "nieprzyjaciela"

Ciekawe podejście. Akurat z Piotrkiem znamy się co prawda wirtualnie, ale jakoś od 2009 roku, jak trafiłem na beskidzkie. Potem z nadania admina kilka lat to tworzyliśmy. Nie wiedziałem, że jesteśmy "nieprzyjaciółmi"...
Awatar użytkownika
ceper
Posty: 8598
Rejestracja: 2014-01-02, 11:33

Postautor: ceper » 2019-07-29, 22:13

Piotrze, oni Was chcą wykończyć - przypomina to zabawę przed zlotem (już się cieszę, bo coś jest na widoku). ;)
Prędzej sokoła by wkurzyli, Vision by to przegryzł i trwał, a ostoja spokoju tego forum poległa? Nie wierzę. :|
Ostatnio zmieniony 2019-07-29, 22:14 przez ceper, łącznie zmieniany 1 raz.
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 10963
Rejestracja: 2013-07-06, 21:45
Lokalizacja: Żywiec-Sienna
Kontakt:

Postautor: Piotrek » 2019-07-29, 22:24

Adrian to raczej żartem powiedział.
Tak sądzę. :-)
Awatar użytkownika
Pudelek
Posty: 8407
Rejestracja: 2013-07-08, 15:01
Lokalizacja: Oberschlesien

Postautor: Pudelek » 2019-07-29, 22:25

Widzę, że akcja udziwniania forum przeszła do kolejnej fazy... Gratuluję, to na pewno przyczyni się do jego rozwoju.

Zastanawiam się co jeszcze można wymyślić, aby zniechęcić do GBG coraz więcej starych bywalców? Chyba możliwości są nieograniczone...
Ostatnio zmieniony 2019-07-29, 22:27 przez Pudelek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 10963
Rejestracja: 2013-07-06, 21:45
Lokalizacja: Żywiec-Sienna
Kontakt:

Postautor: Piotrek » 2019-07-29, 22:29

a ostoja spokoju tego forum poległa? Nie wierzę.

Może nie tyle poległa, co chciałbym w końcu obejrzeć cały film w TV :D
Awatar użytkownika
ceper
Posty: 8598
Rejestracja: 2014-01-02, 11:33

Postautor: ceper » 2019-07-29, 22:34

darkheush pisze:Administracja nigdy userom nie dogodzi mówiąc kolokwialnie.
Po naszymu jest git. Przypomnij mi, co byś zrobił, gdybyś był adminem, bo już zapomniałem. ;)
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/

Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
Awatar użytkownika
sprocket73
Posty: 5744
Rejestracja: 2013-07-14, 08:56
Kontakt:

Postautor: sprocket73 » 2019-07-29, 23:22

Vision pisze:sporo jest o gołych dupach ... niekoniecznie damskich
Proszę o wyodrębnienie takich rzeczy do oddzielnego pokoju o nazwie LGBT!
Awatar użytkownika
sokół
Posty: 12317
Rejestracja: 2013-07-06, 09:41
Lokalizacja: Bytom

Postautor: sokół » 2019-07-30, 01:54

Co niektórzy głoszą tu słynne bez granic, trzymajmy się starych zasad! A zapomnieli chyba, jak WIELOKROTNIE namawiali mnie i nie tylko mnie, żeby zbanowac Cepra. Co ciekawe, cały czas z nim gadają... takie małe przypomnienie.... Co poniektórzy mają teraz wiele do powiedzenia... a zapominają, jakie babole sobie sami strzelali jeszcze nie tak dawno.... Bo przecież główną zasadą miało być bez banow. Ale choooj ceper mi zalazl za skórę to trzeba uzdrowić forum i go wyjebac. Choooj z zasadami.

Ale teraz wielkie halo i zasady Wam się przypomniały? Cóż za hipokryzja!



W sumie i tak pisane było, że fora umierają. .. to przynajmniej bardziej tematycznie i bardziej gorsko upadniemy.

Do krytykowania czyjegoś pomysłu bądź starania, żeby było lepiej jesteście pierwsi... zjechaliscie Basie za to, że próbuje nas reklamować m fejsie. Teraz my jesteśmy najgorsi. Bo coś usilujemy zmienić, poprawić.... a gdzie są Wasze starania w tym wszystkim? Potraficie tylko jeczec jak typowy Janusz w kubotach i białych skarpetach? Bo woda jest za mokra? Bo w górach trzeba iść do góry? Jakoś nie widzę większości z Was w tych ważniejszych tematach na forum. Nie widzę za wiele Waszych relacji. Cudzych relacji tez nie umiecie skomentować. NIE JEST TO ZARZUT DO WSZYSTKICH ale każdy chyba z Was wie, na ile jest aktywny w tej społeczności która tworzymy. I co, na złość zrobicie i nie będziecie pisać w tematach niegorskich? A komu na złość tym zrobicie? Jak bylo ze szukamy ludzi do pomocy do prowadzenia forum to ilu z Was się kurwa mać zgłosiło? Żaden, kurwa. To teraz albo bierzcie to, co dla Was przygotowaliśmy poświęcając swój wolny czas albo przestańcie jeczec jak szarapowa na korcie :ops nie chcecie pisać w pokoju N każdy temat to kurwa nie piszcie wielkie mi halo Wasza sprawa i Wasz wybór. Długo się hamowalem ale ile kurwa można czytać takiego pierdolenia bo coś tam zmieniliśmy. Zmieniliśmy i chuj. Klikasz wejdź i wchodzisz albo nie klikasz - proste jak budowa cepa. A Wy tysiąc postów z zalami napiszcie jeszcze... i każdy kolejny taki post utwierdza nas w przekonaniu ze decyzją była słuszna.

Darek przecież co chwilę prosisz o usunięcie konta więc na choooj się wpierdalasz w ogóle w ten temat skoro forum masz w dupie? Żeby zaistnieć internetowo? Jeszcze wczoraj pisales - usuń moje konto - a dzisiaj co? Walczysz twardo? Gdzie tu sens? Po co walczysz o coś na co masz od dawna wyjebane? Teraz jesteś najgłośniejszy a gdzie byłeś jak potrzebowałem pomocy? No gdzie? I co zrobiłeś.....? No pokaż ze masz jaja i odpowiedz!

Tak wiem masz dostęp do starych pw.... to pewnie chciałeś mi napisać.... Bo cóż innego byś mógł.

Nie no wybilo mi konkretnie. Fajni jesteście... Wy... narzekacze. Jak sobie dajecie radę w prawdziwym życiu? Skoro głupie wirtualne forum jest pułapką bez wyjścia....

Jak żyć? Zamknęli pokój niegorski.... trzeba kliknąć dołącz... admini N pewno są za PiS em .... nie może być inaczej.... dolaczylbym ale oni nie dołączyli.... powiedzą że jestem mietki... ze trzymam z nimi.... ze jestem z PiS. .... co zrobić.....?

Więcej luzu życzę....


A jak ktoś chętny z narzekaczy to chętnie oddam swoją ciepłą posadke - zobaczymy jak Wy uzdrowicie to podupadle forum które pewnie sięgnie dna przez grupę xxx i nasze decyzje...
Ostatnio zmieniony 2019-07-30, 02:31 przez sokół, łącznie zmieniany 10 razy.
Awatar użytkownika
Adrian
Posty: 9775
Rejestracja: 2017-11-13, 12:17

Postautor: Adrian » 2019-07-30, 05:35

Piotrek pisze:Adrian to raczej żartem powiedział.
Tak sądzę. :-)


Ale ja też żartowałem :ops nieprzyjaciel był w cudzysłowiu ...
laynn

Postautor: laynn » 2019-07-30, 07:47

sokół, w końcu ktoś napisał twardo.
Co ciekawe tylko jedna kobieta napisała, a reszta to chłopy. A płaczą...jak baby.

Co do umierania forum. Jako, że przez ponad dwa lata zajmowałem się relacjami, ale też czytam nie będąc zalogowany inne fora (turystyka górska, góry-szlaki, sudeckie, małego, niskiego itp), to żadne nie miało tylu relacji miesięcznie, ile u nas. Do tego poza osobami, które piszą te relacje u nas, to na innych forach (poza TG) jest niewiele.

Ps. Sokół zaproponował coś na jesień. Kuźwa nie widziałem odezwy w narodzie, a przecież to idealna sytuacja by pogadać na żywo, zjebać adminów za pomysły, powiedzieć im jakie to są chuje. Nikt się nie pali???
Skoro Tak Wam zależy na form, to zacznijcie głosować. Ja jeszcze rozumiem, że komuś się nie chcę na relację miesiąca głosować, ot choćby z powodu, że mu się nic nie podoba. Ale na zdjęcie miesiąca? Na prawdę tak trudno jest obejrzeć te 10-15 zdjęć i wybrać np jedno???
Do tego to jest tylko zabawa, poza wrzuceniem zdjęcia na fejsa z opisem, że dany forumowicz wygrał konkurs nie ma nic więcej. Nie trzeba robić prelekcji, nie trzeba pisać artykułu do gazety czy nawet na fejsa.
Awatar użytkownika
ceper
Posty: 8598
Rejestracja: 2014-01-02, 11:33

Postautor: ceper » 2019-07-30, 08:31

Wiedziałem, że sokół napisze krótkie podsumowanie, bo ileż można zdzierżyć to gdakanie, które miałem lekko skomentować. Lekko dla mnie, bo dla innych to gruby kaliber.

Ktoś chciał mego bana? Pierwsze słyszę - pewnie same baby? Informuję, że na pierwszym miejscu jest córka, potem żona i podium zamyka teściowa. Pewnie rozkochałem tu parę osób i zawiodłem duchowo, ale jestem 28 lat zajęty, znaczy się żonaty. Ostatnio otrzymałem (na messengerze) nawet fotki koleżanek ze studiów i musiałem studzić ich zapały, wszak żona była i jest poza ich konkurencją. Nawet na fejsie otrzymałem zaproszenie do znajomej "germanistki z Berlina", ale jej pociąg odjechał z Pragi w 1990 roku. Bezpowrotnie. Byłem niedawno na weselu i też czułem się niezręcznie, bo na nim było też dziewczę wiele lat młodsze ode mnie (obecnie mężatka, byłem na jej weselu 14 lat temu), które rozkochałem w latach 90. Nie jestem w stanie sprostać Waszym oczekiwaniom. Zdaję sobie sprawę, że facetów jest mniej, zwłaszcza tych bez nałogów (o innych zaletach przemilczę). ;)

Bardziej by mnie interesowało, czy za banem byli też osobnicy mający w chromosomie ów Y, dla których stanowię naturalną konkurencję i wymiękający w dyskusjach. Powinni wiedzieć, że w każdym stadzie jest tylko jeden samiec alfa, ale pewnie nie uważali na lekcjach w szkole i tego skutki odczuwają w dorosłym życiu.

Zazdrośnikom pozostaje udawanie ignorowania, ale to nie znaczy, że mnie nie ma. Znów się sami oszukują. :zol

sokole, nieźle im dołożyłeś, znaczy napisałeś wprost jak kawę na ławę.
Ostatnio zmieniony 2019-07-30, 08:35 przez ceper, łącznie zmieniany 1 raz.
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/

Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
Awatar użytkownika
sprocket73
Posty: 5744
Rejestracja: 2013-07-14, 08:56
Kontakt:

Postautor: sprocket73 » 2019-07-30, 08:34

sokół pisze:Długo się hamowalem ale ile kurwa można czytać takiego pierdolenia
Sokole, nie denerwuj się. Już się tam grzecznie zapisuję :)
Awatar użytkownika
sprocket73
Posty: 5744
Rejestracja: 2013-07-14, 08:56
Kontakt:

Postautor: sprocket73 » 2019-07-30, 08:39

ceper pisze:Pewnie rozkochałem tu parę osób
Ceper, na rany Chrystusa, takie rzeczy pisz w pokoju LGBT! :-/
Awatar użytkownika
ceper
Posty: 8598
Rejestracja: 2014-01-02, 11:33

Postautor: ceper » 2019-07-30, 08:57

sprocket73 pisze:ceper napisał/a:
Pewnie rozkochałem tu parę osób
Ceper, na rany Chrystusa, takie rzeczy pisz w pokoju LGBT!
sprockecie, już podążam za Tobą do tajemniczego pokoju. Życie w kłamstwie (ukrywaniu prawdy) jest bolesne. ;)
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/

Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości