moderacja forum

Tutaj możesz zgłosić wszelkie problemy, propozycje i zadawać pytania dotyczące funkcjonowania serwisu.
Tutaj też przywitasz się z wszystkimi :)
Awatar użytkownika
darkheush
Posty: 2626
Rejestracja: 2013-07-07, 16:39
Kontakt:

Postautor: darkheush » 2021-08-07, 21:05

Adrian pisze:Korzystaj z forum jak normalny człowiek, bierz w nim udział, a jak nie masz zamiaru to oddal się gwałtownie ... i daj nam normalnie funkcjonować

Pierwszy normalny admin na tym forum...

Awatar użytkownika
ceper
Posty: 8598
Rejestracja: 2014-01-02, 11:33

Postautor: ceper » 2021-08-08, 11:01

Panowie wznieście się na wyżyny swych możliwości, bo już wiecie z Shoutbox-a, jakie mamy dziś święto.
Trzymam kciuki za... Sami dobrze wiecie. ;) Czy emeryt też może? :lol
Obym jutro nie musiał czytać marudzenia: https://www.youtube.com/watch?v=95jFGhp_Ck4
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.

Awatar użytkownika
sokół
Posty: 12271
Rejestracja: 2013-07-06, 09:41
Lokalizacja: Bytom

Postautor: sokół » 2021-08-08, 11:21

Dzień dobry.

Po pierwsze - troszkę posprzatałem ten temat - bom się zagotował i wyjaśniać nieporozumienia z Adrianem i Sebastianem będziemy na linii prywatnej.

Po drugie - na podstawie Regulaminu, który istnieje - zatwierdza się go przy zakładaniu konta - dla przypomnienia:

Obrazek

a także po naradach w tajnej grupie, którego członkami są zasłużeni forumowicze i administracja ---
Wiedząc, że i tak nie dogodzimy wszystkim, a zaraz podniesie się zagorzała dyskusja, że przecież miało być inaczej - bo sa przyciski ignoruj, itp, itd.

Oczywiście, każdy będzie miał swoje racje, jasne.

Adrian i Sebastian próbowali ukrócić procedery ostrzeżeniami, ale sam się im postawiłem. Teraz będę znów niekonsekwentny w swoich poczynianach, ku uciesze co poniektórych.

Niemniej - za skurwysyństwo, gdzie gość jeszcze specjalnie się cieszy, że nas obsmarował :

Obrazek


oraz po rozmowach z kilkoma osobami (przepraszam, że niektórych zawiodę w tym momencie, sam chyba siebie też poniekąd zawiodłem) ...

oficjalnie dołączam użytkownika "Ceper" do banlisty forum GBG.

Biorę to na siebie - i tak dałem dupy dwa dni temu, więc mnie już wszystko jedno.


Adrianie i Sebastianie, publicznie też napiszę: Przepraszam.

.......................................................

Mam tylko nadzieję, że - zgodnie z przewidywaniami niektórych osób, wrócą tu teraz osoby piszące wcześniej i forum będzie tętnić swoim życiem.

A teraz osoby chętne wieszać na mnie psy - zachęcam do pisania! :haha

:haha

Awatar użytkownika
Mirek
Posty: 3818
Rejestracja: 2013-07-10, 09:43
Lokalizacja: wodzisław śląski

Postautor: Mirek » 2021-08-08, 11:48

Tomek powiedziałeś i zrobiłeś to o czym wielu myśli a krępuje się głośno powiedzieć. :usm
Pożegnania nadszedł czas.
Już nie będzie wspólnie nas.
Ty osobno, ja osobno
Tak ma być lepiej, podobno.

Awatar użytkownika
Tępy dyszel
Posty: 2820
Rejestracja: 2013-07-07, 16:49
Lokalizacja: Tychy

Postautor: Tępy dyszel » 2021-08-08, 12:14

Zapytam ekumenicznie - co tu się odpierdala ?

ceper co pisze, to pisze ale faktem jest że i pod adresem cepra, padają określenia jak w mordę strzelił podchodzące pod paragrafy.
Np.
sokół pisze:Kutasik taki, spasiony, tłusty i zakompleksiony wsiok z prowincji, co niby na kasie siedzi, a jeździ starym dełu i łazi w sztruksach albo w rybaczkach, bo na nic innego go nie stać, a zakupy robi tylko w biedronce, polując na promocje, bo do normalnego sklepu nie wejdzie.


Zaprawdę powiadam Wam - kto jest bez winy, niech pierwszy rzuci kamieniem.

A co meritum - dla mnie tzw. problem cepra nie istnieje i nigdy nie istniał. Z prostego powodu - nie mam obowiązku czytania wszystkich postów, a tym bardziej postów cepra.
A co niektórzy, im bardziej próbują udawać, że go ignorują, tym bardziej go....czytają.

Widocznie zaś, rola forumowego ,,Stańczyka" ceprowi odpowiada.
Poza tym - banowanie/ostrzeżenia w żaden sposób nie były ustalone z użytkownikami a więc co do zasady, zgadzam się z większością tekstu sokoła, tego póżnowieczornego.

Dobranoc. Spadam za parę dni na urlop - bądźcie grzeczni.

P.s. ceper - jak chcesz, tym razem to ja dam Ci pretekst, do złożenia kolejnego donosu na ,,Górach-Szlakach"
Ostatnio zmieniony 2021-08-08, 12:18 przez Tępy dyszel, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Sebastian
Posty: 5933
Rejestracja: 2017-11-09, 17:18
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Postautor: Sebastian » 2021-08-08, 12:21

Po kilku dyskusjach z forumowiczami postanowiłem dać Ceprowi oficjalne ostrzeżenie, które póki co nie skutkowało dla niego niczym poważnym poza informacją o tym przy jego awatarze i grzecznie zniknęłoby po pięciu dniach. Okazało się, że to ni fair, bez informacji wcześniej, że wprowadzamy ograniczenia wolności, tak się nie godzi, itp. Po czym usuwasz to ostrzeżenie, a dwa dni później walisz bez ostrzeżania bana na Cepra, czym przeczysz swoim poglądom sprzed dwóch dni. A skoro powołujesz się na regulamin, to dobrze, bo wg mnie w oparciu o ten sam regulamin mogłem podjąć działania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, tyle że ja nic nie usuwałem, a próbowałem nakłonić użytkownika (poprzez ostrzeżenie) do nieumieszczania obraźliwych materiałów w przyszłości. Dodatkowo jeszcze posunąłeś się do usunięcia swojego posta sprzed dwóch dni, gdzie wyrażasz swe żale. Nie jest mi żal Cepra, ale twojej niekonsekwencji mój rozum nie ogarnia.

Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 10907
Rejestracja: 2013-07-06, 21:45
Lokalizacja: Żywiec-Sienna
Kontakt:

Postautor: Piotrek » 2021-08-08, 13:46

Tak dla jasności - w końcu ustalano tu coś gdzieś?
Bo Sokół pisze
a także po naradach w tajnej grupie, którego członkami są zasłużeni forumowicze i administracja ---

A z tego co Sebastian mówisz wynika, jakbyś był poza tymi ustaleniami odnośnie bana :rol

Bo tak to wygląda, może błędnie to rozumiem, ale jakieś to wszystko nie jasne i chronologii zdarzeń nie mogę sobie poukładać.

Ktoś coś zdecydował w tle - luzik, ale jak się już oficjalnie o tym mówi to powinno być klarownie a nie jakieś półsłówka. Albo w ogóle nie mówić. Bo tak to... jakiś bagienny klimat, mętny i niejasny.
Ostatnio zmieniony 2021-08-08, 13:49 przez Piotrek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Sebastian
Posty: 5933
Rejestracja: 2017-11-09, 17:18
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Postautor: Sebastian » 2021-08-08, 13:49

Piotrek pisze:ale jakieś to wszystko nie jasne i chronologii zdarzeń nie mogę sobie poukładać.

Lepiej będzie, jak nie będziesz próbował ;)

Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14465
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2021-08-08, 13:50

Piotrze - tego się nie da ustalić.
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu

Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 10907
Rejestracja: 2013-07-06, 21:45
Lokalizacja: Żywiec-Sienna
Kontakt:

Postautor: Piotrek » 2021-08-08, 13:50

Ok :).
W adm już nie jestem, może nie powinienem się interesować ale (co dopisałem powyżej, pewnie chwilę później niż przeczytałeś Sebastianie) - mętne to wszystko.
Ostatnio zmieniony 2021-08-08, 13:51 przez Piotrek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
sokół
Posty: 12271
Rejestracja: 2013-07-06, 09:41
Lokalizacja: Bytom

Postautor: sokół » 2021-08-08, 13:55

Mętne i w chooojowym stylu - ale cel osiągnięty. A że w chooojowym stylu, to niestety moja wina. Przepraszam.

Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14465
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2021-08-08, 13:55

Mętne jak "umysł" cepra.

Może dlatego tak wyszło.
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :

- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum

- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi

- za relację przypisaną do niewłaściwego działu

Awatar użytkownika
Tępy dyszel
Posty: 2820
Rejestracja: 2013-07-07, 16:49
Lokalizacja: Tychy

Postautor: Tępy dyszel » 2021-08-08, 16:14

Czy ceper obecnie jest zbanowany ?

Brak stosownej ,,przypinki" do profilu o niczym nie świadczy. Można być zbanowanym a z pozycji innego usera, wcale to tak nie wygląda.
Znam to z autopsji.

laynn

Postautor: laynn » 2021-08-08, 18:12

sokół pisze:oficjalnie dołączam użytkownika "Ceper" do banlisty forum GBG

Czekaj, to on dostał bana za pisanie na innym forum swojego bełkotu? Że pisał o naszym forum? O Was adminach? Hmmm...
Czyli stare czasy z GS wróciły (pamiętam relację Małgo ze zjazdu, jaka tam się burza rozpętała, w sumie to po tej burzy, poszukałem tego forum i się zarejestrowałem).

No niezłe jaja.

A co jak się zaloguje jako ceperII? Bo nie wierzę, że wymyśli nicka jakiegoś typu kapitan Bomba ;) za mało lotne ma spojrzenie na świat. To też dostanie bana? :D

Ja napiszę to tak, sokole, weźże się rusz, zacznij jeździć w góry, może się zaszczep, bo trochę coś Ci się pomieszało. Wróci Vis i Ci da bana :D

Darek, Baśka, Kris, Bton, pora wracać! Forum wolne od zarazy! ;)
Ostatnio zmieniony 2021-08-08, 18:12 przez laynn, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
sokół
Posty: 12271
Rejestracja: 2013-07-06, 09:41
Lokalizacja: Bytom

Postautor: sokół » 2021-08-08, 18:21

To nie do końca jest tak, jak myślisz, to nie jest decyzja jednoosobowa.
A od szczepień weź się oddal, bo to niesmaczne.

To moja prywatna sprawa, czy jestem zaszczepiony, czy nie. A może jestem, tylko gram w głupa?
Kurwa mać, naprawdę, ręce opadają.
Ostatnio zmieniony 2021-08-08, 18:22 przez sokół, łącznie zmieniany 1 raz.