Witamy na nowej wersji forum. Jeżeli masz problem z zalogowaniem, wyślij maila na gbg@gorybezgranic.pl lub za pomocą formularza na dole strony.
INFORMACJE O NOWYM FORUM
RELACJA CZERWCA
ZDJĘCIE CZERWCA

2021.07.22 Rachowiec oraz Ścieżka Trzech Harnasi

Relacje z Beskidów od bieszczadzkich połonin po Beskid Śląsko-Morawski.
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14483
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2021-07-26, 12:23

sokół pisze:Niekoniecznie. Możemy się kiedyś wybrać razem.


Wnikajcie w Śląski. Z małą przyjemnością Wam potowarzyszę.
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
Awatar użytkownika
Tępy dyszel
Posty: 2839
Rejestracja: 2013-07-07, 16:49
Lokalizacja: Tychy

Postautor: Tępy dyszel » 2021-07-26, 13:27

Dobromił pisze:Wnikajcie w Śląski. Z małą przyjemnością Wam potowarzyszę.

To już wiem, żeby nie chodzić po Beskidzie Śląskim ;)
Ewentualnie kiedyś Grojec w innym Beskidzie. Ta góra mnie przerażą, tematu sam nie ogarnę.

P.s. ceper - swoje posty w kasku powinieneś czytać, głazy mądrości rykoszetem krzywdę Ci zrobią.
Ostatnio zmieniony 2021-07-26, 13:42 przez Tępy dyszel, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ceper
Posty: 8598
Rejestracja: 2014-01-02, 11:33

Postautor: ceper » 2021-07-26, 15:31

Tępy dyszel pisze:ceper - swoje posty w kasku powinieneś czytać, głazy mądrości rykoszetem krzywdę Ci zrobią.
Przez 7 lat nikt mi na tym forum nie sypnął takiego komplementu. :ok

Na przedwiośniu jeszcze tegorocznej zimy byłem w Porąbce, nawet wjechałem kolejką na górę Żar. Na górze i na dole dane mi było spotkać się, a nawet przejść część szlaku, z jedną z osób tego forum. Ubawiłem się po pachy, gdy ta osoba próbowała mnie przedstawić swym znajomym i nie wiedziała, jak dobrać odpowiednie słowa. Podarowałem długopis forumowy (mam jeszcze trochę złomu).

Rozumiesz dyszlu, że mam podwójną traumę do Porąbki. :smil5
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
Awatar użytkownika
Tępy dyszel
Posty: 2839
Rejestracja: 2013-07-07, 16:49
Lokalizacja: Tychy

Postautor: Tępy dyszel » 2021-07-26, 16:45

ceper pisze:Na przedwiośniu jeszcze tegorocznej zimy byłem w Porąbce, nawet wjechałem kolejką na górę Żar.

Księciuniu - z Porąbki nie wjeżdża się kolejką na górę Żar.
Z Bogiem.
Ostatnio zmieniony 2021-07-26, 16:47 przez Tępy dyszel, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ceper
Posty: 8598
Rejestracja: 2014-01-02, 11:33

Postautor: ceper » 2021-07-26, 17:31

Tępy dyszel pisze:Księciuniu - z Porąbki nie wjeżdża się kolejką na górę Żar.
Dzięki za oświecenie. Wysiadłem z busa w Czernichowie, podszedłem do zapory Tresna, wzdłuż Soły pod kolejkę, turystycznie na Żar, męczarnia na Kiczerę i zejście żółtym + chaszczing do Kozubnika, by zaliczyć zaporę Porąbka. Polecam spacerek dla SKS na 4h - foty marne, bo ze smartfona https://photos.app.goo.gl/DimCnvVfeopaV1R1A

Boga nie zauważyłem, koronawirusa też. Najwyższy czas udać się do okulisty. :o-o
Ostatnio zmieniony 2021-07-26, 17:33 przez ceper, łącznie zmieniany 1 raz.
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/

Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości