Zmazana biała plama na mapie...

Relacje z Beskidów od bieszczadzkich połonin po Beskid Śląsko-Morawski.
Awatar użytkownika
Lidka
Posty: 367
Rejestracja: 2022-01-26, 14:36
Kontakt:

Postautor: Lidka » 2022-12-10, 06:43

A Ty nie byłeś na Lachowie? Lachówie? Kurka jak się to odmienia ?

na moje oko: na Lachów Groniu :-)
Też bardzo lubię tamtą stronę BŻ, pusto i sielsko, a śnieg dodaje smaku, jak cukier puder na pączku :-o
Podróżnik widzi to, co widzi. Turysta widzi to, co przyszedł zobaczyć. (Gilbert Keith Chesterton).

laynn

Postautor: laynn » 2022-12-10, 12:31

Wolałbym tam późnym latem czy jesienią jednak wędrować, albo śnieżną zimą, no ale po co odwlekać?
Lachów Groniu...ech jak zwyczajnie :( ;)

Awatar użytkownika
opawski1
Posty: 1058
Rejestracja: 2016-02-21, 09:15
Lokalizacja: Prudnik
Kontakt:

Postautor: opawski1 » 2022-12-10, 14:27

Dopisała Ci pogoda, takie łagodne początki zimy.
Też lubię tę część Beskidu Żywieckiego :) Spokojnie tam, nikogo nie spotykasz, a widoczków sporo. Żywieckiego bo podobnie jak Ty zupełnie nie pasuje mi przerzucenie tej części do Makowskiego.
Lachów Groń i Jałowiec odwiedziłem w zeszłym roku, Mędralową w tym, jednak mam do przejścia tam jeszcze kilka szlaków. Jakiś biwak w tej okolicy też byłoby fajnie się wybrać i powitać/pożegnać dzień na którejś hali.
MOJA STRONA O GÓRACH OPAWSKICH: http://www.goryopawskie.eu/

laynn

Postautor: laynn » 2022-12-10, 16:03

opawski1 pisze:Żywieckiego bo podobnie jak Ty zupełnie nie pasuje mi przerzucenie tej części do Makowskiego.
:ok

opawski1 pisze:Jakiś biwak w tej okolicy też byłoby fajnie się wybrać i powitać/pożegnać dzień na którejś hali.

Z ogniskiem! No to wiosną? ;) Jak już będzie cieplej - czyli maj/czerwiec :)

Awatar użytkownika
opawski1
Posty: 1058
Rejestracja: 2016-02-21, 09:15
Lokalizacja: Prudnik
Kontakt:

Postautor: opawski1 » 2022-12-10, 16:06

laynn pisze:Z ogniskiem! No to wiosną? ;) Jak już będzie cieplej - czyli maj/czerwiec :)

Bardzo chętnie! :)
MOJA STRONA O GÓRACH OPAWSKICH: http://www.goryopawskie.eu/

Awatar użytkownika
buba
Posty: 6126
Rejestracja: 2013-07-09, 07:07
Lokalizacja: Oława
Kontakt:

Postautor: buba » 2022-12-10, 19:18

opawski1 pisze:Żywieckiego bo podobnie jak Ty zupełnie nie pasuje mi przerzucenie tej części do Makowskiego.


A ja cały czas zylam w przekonaniu ze np. Polica to Makowski. Dopiero Pudel mnie w tym roku wyprowadził z błędu!
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"

na wiecznych wagarach od życia..