głosowanie na: ZDJĘCIE LIPCA

Beskid Orawsko - Podhalański

Relacje z Beskidów od bieszczadzkich połonin po Beskid Śląsko-Morawski.
vertigo

Postautor: vertigo » 2013-08-27, 08:11

Tępy Dyszel pisze:Kompletnie nieznane mi rejony. Jak widać warte odwiedzenia. Choćby po to aby Babią i Policę zobaczyć w takim innym wydaniu. No i ,,schaboszczak" też kusi :hih

Czy bezpośrednio na przeł. Zubrzyckiej jest jakiś parking, coby samochód można zostawić było ?


Zgadza się, te widoki na Babią od Orawy - przepyszne!
Przełęcz Zubrzycką przeszliśmy bez zatrzymywania się i rozglądania, ale chyba w miejscu gdzie przechodzi szlak żadnego parkingu nie było.
Vision

Postautor: Vision » 2013-08-27, 08:58

No fajna wycieczka, w szczególności jej klimat... terenów jak większość nie znam, poza ostatnim dniem, bo tam akurat przypadkiem udało mi się być. Uśmiech pierwsza klasa... :-o tylko te schaboszczaki trochę niefortunnie skadrowałeś... ;)

A pogoda jak to w lato, niby ciepło i słonecznie, a widoczność taka sobie, dlatego nie lubię lata, bo tak jest prawie zawsze, że jedynie rano ta widoczność jest dobra, a potem czym później tym mniej widać...
Ostatnio zmieniony 2013-08-27, 09:03 przez Vision, łącznie zmieniany 2 razy.
creamcheese
Posty: 497
Rejestracja: 2013-08-26, 12:45

Postautor: creamcheese » 2013-08-27, 09:32

vertigo pisze:Na pewno będę chciał wejść na Babią zielonym szlakiem z Jabłonki. Podejrzewam, że większość z formowiczów była na Babiej, i zdecydowana większość kilkakrotnie (lub nawet więcej razy), ale - hmmmmm.... - czy ktoś wchodził tym właśnie szlakiem? Nie jestem pewien ;)

Mam smaka na te rejony, z wejściem od Jabłonki przez Kiczory na Babią...i już było tuż tuż, ale mi się rypnął urlop i w tym roku kicha.
Po tej relacji odgrzebuję plany i w 2014 ruszam tam na 100%.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
kris_61
Posty: 293
Rejestracja: 2013-08-23, 09:12
Lokalizacja: Bytom

Postautor: kris_61 » 2013-08-27, 20:04

Ciekawe tereny, ale tak naprawdę już tam nie byłem chyba z 15 lat. Czas sobie przypomnieć stary czasy i wyruszyć na Orawę . :)
vertigo

Postautor: vertigo » 2013-08-27, 21:53

Wiolcia pisze:Więcej zdjęć będzie?


No to jeszcze parę sztuk

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości