Witamy na nowej wersji forum. Jeżeli masz problem z zalogowaniem, wyślij maila na gbg@gorybezgranic.pl lub za pomocą formularza na dole strony.
INFORMACJE O NOWYM FORUM
RELACJA CZERWCA
ZDJĘCIE CZERWCA

Na Gorc w Gorcach

Relacje z Beskidów od bieszczadzkich połonin po Beskid Śląsko-Morawski.
Awatar użytkownika
Wiolcia
Posty: 3458
Rejestracja: 2013-07-13, 19:14
Kontakt:

Postautor: Wiolcia » 2015-11-12, 21:59

Bardzo ładnie się Tatry prezentują - dobrą miałeś widoczność, a mgiełki jeszcze dodają smaczku widokowi. W ogóle to mam słabość do Gorca, więc zawsze mi się tam będzie podobać!
Gdyby nie te rozryte drogi i samochody podjeżdżające pod szczyt, nie miałabym nic przeciw tej wieży. Akurat na Gorcu ma ona jakiś sens, bo z wierzchołka widać tylko trochę, a i to przez drzewa. Szkoda tylko, że to taka akcja masowa i że twórcy zapominają o tym, co najważniejsze.
Awatar użytkownika
ziaro
Posty: 390
Rejestracja: 2014-12-13, 10:46
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Postautor: ziaro » 2015-11-13, 11:23

Nie wiem jak było kiedyś ale teraz to te drzewa od strony południowej jakie przerzedzone są. Mam też nadzieję, że może jakoś ten teren po zimie i tych wszystkich akcjach budowy zrekultywują i jakoś będzie to w miarę dziko znowu wyglądać.

Z tym, że masz słabość do Gorca to się teraz nie dziwię gdyż też mi się to miejsce bardzo spodobało. A co do mgiełek - oj tak. Magic moments. :)
#ziaronaszlaku
Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 10915
Rejestracja: 2013-07-06, 21:45
Lokalizacja: Żywiec-Sienna
Kontakt:

Postautor: Piotrek » 2015-11-13, 22:30

Pomroczność mnie jakaś ogarnęła bo nie zauważyłem Twojej relacji :rol
A tu takie ładne, delikatne mgiełki. I pogoda trafiła Ci się świetna, taka ... rześka :)
Awatar użytkownika
ziaro
Posty: 390
Rejestracja: 2014-12-13, 10:46
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Postautor: ziaro » 2015-11-14, 09:31

Piotrek pisze:Pomroczność mnie jakaś ogarnęła bo nie zauważyłem Twojej relacji :rol
A tu takie ładne, delikatne mgiełki. I pogoda trafiła Ci się świetna, taka ... rześka :)

Temperatura też była... rześka. :P
#ziaronaszlaku
Awatar użytkownika
BesKid
Posty: 246
Rejestracja: 2013-07-10, 22:58

Postautor: BesKid » 2015-11-16, 23:50

Fakt , że widokowo Gorc się otworzył przez / dzięki tej wieży.
Las na jego południowych stokach kilka lat temu padł z powodu chorób świerków , a wiatr przerzedził słabsze drzewa więc wygląda tam nie ciekawie.
Co nie znaczy wcale, że rozrycie kopuły szczytowej i poszerzenie dróg było subtelnym zabiegiem kosmetycznym :--/
--------------
***///***
--------------

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: sokół i 10 gości