2-8 stycznia 2016 r. Zapoznanie z Beskidem Sądeckim

Relacje z Beskidów od bieszczadzkich połonin po Beskid Śląsko-Morawski.
Awatar użytkownika
AniaP
Posty: 382
Rejestracja: 2014-10-07, 11:46
Lokalizacja: śląskie

Postautor: AniaP » 2016-01-19, 11:05

Zdjęcie Tatr z okna z firaneczką po prostu przesłodkie i takie, kojące.
Pogoda widzę idealna. Wszak ciągłe słońce to też nuda, mgły,chmury dodają tajemniczości górom.
Awatar użytkownika
Malgo Klapković
Posty: 2481
Rejestracja: 2013-07-06, 22:45

Postautor: Malgo Klapković » 2016-01-21, 09:07

Wiolcia pisze:Szkoda, że z trasy Dzwonkówka-Tylmanowa tak mało zdjęć, bo chętnie zobaczyłabym więcej. Może coś jeszcze dorzucisz?

Z całego wyjazdu zrobiłam ok. 150 zdjęć, więc nie wiem czy coś jeszcze da się wyłuskać ;) Fotografia to chyba jednak nie moja bajka... Przede wszystkim bardzo ciąży mi aparat, boli mnie przez to bark i najprawdopodobniej w ogóle zrezygnuję z noszenia aparatu w góry :/
Wiolcia pisze:widać, że to był dobry pomysł, by spać też w schroniskach, a nie tylko na dole, w jakiejś miejscowości wypadowej. Nie ma to jak obudzić się od razu w górach i mieć na śniadanie takie widoki .

Zawsze staram się tak organizować wyjazd, by spać wysoko, tylko nie zawsze się da ;) I czasami też mam ochotę na lżejszy wyjazd, bez targania ciężkich plecaków, z ubraniami na zmianę itp., itd. ;)
Wiolcia pisze:Nie ma to jak obudzić się od razu w górach i mieć na śniadanie takie widoki .
To są niezapomniane chwile :)
AniaP pisze:Wszak ciągłe słońce to też nuda
Wolę jednak opcję bezchmurną/ z obłokami niż kompletne, widokowe zero ;) Bardzo szybko siada psyche ;) i nie chce się iść dalej albo się biegnie "oby do celu" tak jak zrobiliśmy z Przehybą a okazało się, że w schronisku pustki, niezaopatrzona kuchnia, zimno, nie wiedzieliśmy co z czasem robić (bo gier i gazet, książek też nie było :( ).
Awatar użytkownika
buba
Posty: 6170
Rejestracja: 2013-07-09, 07:07
Lokalizacja: Oława
Kontakt:

Postautor: buba » 2016-01-21, 11:44

Malgo Klapković pisze:Przede wszystkim bardzo ciąży mi aparat, boli mnie przez to bark i najprawdopodobniej w ogóle zrezygnuję z noszenia aparatu w góry :/


to moze warto nabyc jakis kieszonkowy?

Malgo Klapković pisze: I czasami też mam ochotę na lżejszy wyjazd, bez targania ciężkich plecaków, z ubraniami na zmianę itp., itd. ;)


taaaa.. ciezko sie targa te 3 kg :lol :lol :lol :lol :lol :lol
Ostatnio zmieniony 2016-01-21, 11:46 przez buba, łącznie zmieniany 1 raz.
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"

na wiecznych wagarach od życia..
Awatar użytkownika
sokół
Posty: 12313
Rejestracja: 2013-07-06, 09:41
Lokalizacja: Bytom

Postautor: sokół » 2016-01-21, 13:13

Malgo Klapković pisze:Przede wszystkim bardzo ciąży mi aparat, boli mnie przez to bark i najprawdopodobniej w ogóle zrezygnuję z noszenia aparatu w gór


Takie tam babskie narzekanie... a może zrezygnować z niewygodnego noszenia aparatu na barku?
Mnie tam też uwierało noszenie czegoś jak damską torebkę, więc przypiąłem sobie futerał do pasa biodrowego plecaka (pewnie masz pas biodrowy w plecaku) i żeby nie latało na lewo i prawo, dopiąłem sobie jeszcze na sztywno karabinkiem (takim najzwyczajniejszym) no i od razu było lepiej.
Awatar użytkownika
Malgo Klapković
Posty: 2481
Rejestracja: 2013-07-06, 22:45

Postautor: Malgo Klapković » 2016-01-21, 21:20

buba pisze:to moze warto nabyc jakis kieszonkowy?

Mam od dawna tylko podkusiło mnie kupić lustrzanę ;) Ale najwięcej mam przyjemności z cykania telefonem, najszybciej (nie trzeba i nie da się robić ustawień czasu itd.).
buba pisze:taaaa.. ciezko sie targa te 3 kg

Wierz mi, mój ważył więcej, mimo, że to 20-tka :)
sokół pisze:dopiąłem sobie jeszcze na sztywno karabinkiem

Wypróbuję ;)
Awatar użytkownika
buba
Posty: 6170
Rejestracja: 2013-07-09, 07:07
Lokalizacja: Oława
Kontakt:

Postautor: buba » 2016-01-21, 22:44

Malgo Klapković pisze:Mam od dawna tylko podkusiło mnie kupić lustrzanę ;) Ale najwięcej mam przyjemności z cykania telefonem, najszybciej (nie trzeba i nie da się robić ustawień czasu itd.).


Ostatnio ogladajac zdjecia roznych znajomych to wlasnie najciekawsze zdjecia robia telefonami,bo go maja pod reka i to pozwala uchwycic chwile. Z lustrzanki moze by byla lepsza jakosc ale co z tego jak jest w plecaku.. albo w domu ;)
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"



na wiecznych wagarach od życia..
Awatar użytkownika
Iva
Posty: 1544
Rejestracja: 2013-09-04, 23:31
Lokalizacja: łódzkie

Postautor: Iva » 2016-01-22, 11:58

Nie mam dużo czasu na czytanie, ale chociaż zdjęcia sobie pooglądam. ;)
"Kiedy świat się od ciebie odwraca, ty też musisz się od niego odwrócić."

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 77 gości