W cieniu Romanki

Relacje z Beskidów od bieszczadzkich połonin po Beskid Śląsko-Morawski.
Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 10956
Rejestracja: 2013-07-06, 21:45
Lokalizacja: Żywiec-Sienna
Kontakt:

Postautor: Piotrek » 2013-09-14, 12:39

Może i tak, choć ja dostrzegam coś zupełnie innego-n.p. w formie wyboru tras na wycieczki, motywacji, wzajemnego "pobudzania" do wypadów w góry. Coś w tych rejonach :)
Lub fora jako czynnik wpływający/zwiększający pęd ludzi w góry :) Co się chwali.
Awatar użytkownika
Basia Z.
Posty: 3550
Rejestracja: 2013-09-06, 22:41
Lokalizacja: Chorzów

Postautor: Basia Z. » 2013-09-14, 15:52

Jak już chyba pisałam dostęp do Internetu mam od roku 1995, na fora (a najpierw grupy) dyskusyjne o tematyce górskiej zaczęłam pisać w roku 1999, czyli mniej więcej w czasie kiedy powstały pierwsze.

No i rzeczywiście opisy tras, wypraw stały się dla mnie dużą inspiracją.
To znaczy po górach chodziłam cały czas bez przerwy, ale mniej więcej w tym okresie moje dzieci wyrosły z wieku przedszkolnego i można było zacząć myśleć o jakichś dalszych wyprawach.

Poza tym poznałam mnóstwo fajnych osób, z których kilka stało się moimi przyjaciółmi na dłużej.
Z ekipą poznaną częściowo na forach pojechałam do Rumunii, a ja z kolei zachęciłam innych do wyjazdów na Słowację.

Nie sądzę abym była uzależniona od Internetu, gdyż większość znajomych mam jednak poza Internetem, a ponadto jeżeli z kimś mi się szczególnie fajnie rozmawia przez sieć to dążę do tego, aby go poznać osobiście.
Internet jest tylko jednym ze środków komunikacji, przyspiesza ją i ułatwia - i tak to należy traktować.
Vision

Postautor: Vision » 2013-09-14, 16:00

Ja to po prostu widzę tak, że wg mnie większość tych "górskich wyjadaczy", właśnie jest poza forami, a fora to tylko garstka tych wszystkich turystów, a czasem mi się wydaje, że ludzie myślą na odwrót. ;) Wystarczy przejść się w góry i zobaczyć ile tysięcy ludzi tam chodzi, których na forach nigdzie nie widać, bo po prostu nie każdy czuje potrzebę, bycia w internecie. Jedni wolą pochwalić się fotką na facebook'u, inni na forum, jeszcze inni na blogu, a niektórzy w domu rodzinie. Co nie znaczy, że ktoś jest lepszy czy tam gorszy. Każdy robi to co lubi i tyle. A z tym zazdroszczeniem czasami, chodziło mi o co innego. ;)
Ostatnio zmieniony 2013-09-14, 16:01 przez Vision, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kris_61
Posty: 293
Rejestracja: 2013-08-23, 09:12
Lokalizacja: Bytom

Postautor: kris_61 » 2013-09-14, 18:45

W pełni się zgadzam z powyższą wypowiedzią , bo właśnie takie osoby znam. :-o
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14536
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2013-09-16, 08:55

Piotrek pisze:Najważniejsze będzie bym po jej publikacji nie dostał ciupagą w plecy


Mi już dwóch niespełnionych artystów górskich zapowiedziało śmierć.
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości