Nocne wejście na Baranią Górę ... a potem już za dnia na inn

Relacje z Beskidów od bieszczadzkich połonin po Beskid Śląsko-Morawski.
Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 10956
Rejestracja: 2013-07-06, 21:45
Lokalizacja: Żywiec-Sienna
Kontakt:

Postautor: Piotrek » 2019-09-17, 07:10

Od skakania to był Tatrański Urwis :)
Awatar użytkownika
Sebastian
Posty: 6083
Rejestracja: 2017-11-09, 17:18
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Postautor: Sebastian » 2019-09-17, 08:52

Wycieczka, poranne mgły, wschód słońca fajne. Zdjęcia dobre, jakby lepsze niż wcześniejsze.
Awatar użytkownika
ceper
Posty: 8598
Rejestracja: 2014-01-02, 11:33

Postautor: ceper » 2019-09-17, 09:24

Adrian 17 pisze:Jak tak dalej pójdzie, to nie będzie miał kto w góry chodzić
Panowie, życzę Wam zdrówka, ale w codziennym życiu przestrzegajcie przepisów bhp. Najlepiej po bożemu, ale jeśli już tak bardzo lubicie na pieska, to zainwestujcie w dobry dywan. Przez Was NFZ zbankrutuje (coś mi się od niego należy za płaconą składkę zdrowotną, ale swój deputat daruję kolegom ze Ślůnska). :-)

Piotrze, urwis to był chyba od latania i se polotoł. ;)
Ostatnio zmieniony 2019-09-17, 09:26 przez ceper, łącznie zmieniany 1 raz.
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 10956
Rejestracja: 2013-07-06, 21:45
Lokalizacja: Żywiec-Sienna
Kontakt:

Postautor: Piotrek » 2019-09-17, 13:50

To się ze sobą nierozerwalnie łączy :)
FasolaNaSzlaku
Posty: 338
Rejestracja: 2019-05-12, 19:59

Postautor: FasolaNaSzlaku » 2019-09-26, 20:06

Żyje jak ktoś już zauważył :haha

Niby na neurochirurgii byłem ,a zabawnie było jak na oddziale psychiatrycznym . Za sprawą pewnych pacjentów i pacjentek ... :haha Do tego w pokoju miałem takich co nie jedną górę zdobyli , więc nudno nie było ... przez ten czas w szpitalu .

Za miesiąc do kontroli . Do tego czasu mogę sobie co najwyżej popatrzeć na góry z przydomowego ogródka . Nawet jakbym chciał podjechać na jakąś górkę to nie mogę ... zakaz na prowadzenie przez 6 tygodni .
Po kontroli zakaz dalej będzie obowiązywał ... zapewne do końca roku już na szlak nie wejdę :zly
Liczę na to iż jak dostanę się na rehabilitację tam gdzie chce to trochę zakaz złagodzą i będę mógł się trochę poszwendać po okolicznych górkach , wzgórzach i parku zdrojowym ...

A jak na razie pozostaje mi zaglądanie w relacje innych
Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 10956
Rejestracja: 2013-07-06, 21:45
Lokalizacja: Żywiec-Sienna
Kontakt:

Postautor: Piotrek » 2019-09-26, 21:40

Popatrz na to z innej strony - gdybyś mieszkał gdzieś w Kaliszu to byłby problem, bo w góry daleko. A tak to leżaczek do ogródka i po kłopocie. Czy z góry patrzysz na dół, czy z dołu do góry...co za różnica. I tak zajebiście :)
Awatar użytkownika
ceper
Posty: 8598
Rejestracja: 2014-01-02, 11:33

Postautor: ceper » 2019-09-26, 22:08

Teraz wiem, gdzie lądują moje składki(wypadkowa, chorobowa i zdrowotna), a podejrzewałem ZUS i NFZ o defraudacje. :zol
A tu ludzie korzystają z publicznej służby zdrowia i jak złamią paluszek u nogi, to idą na leżaczek i opalają się. ;)
Nuda. Znów tyle ciekawych rzeczy mnie w życiu omija, ale winna temu jest KARMA... :mys5
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/

Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
Awatar użytkownika
kristoff73
Posty: 606
Rejestracja: 2019-05-15, 20:47
Lokalizacja: ST SD KGR TK SB

Postautor: kristoff73 » 2019-09-27, 10:01

Fasola, życzę Ci szybkiego powrotu w góry, ale nie - zbyt szybkiego :-)
Бродяга. Снусмумрик. Бомж.
laynn

Postautor: laynn » 2019-09-27, 15:13

Dobrej widoczności z domu na góry :)
Awatar użytkownika
buba
Posty: 6170
Rejestracja: 2013-07-09, 07:07
Lokalizacja: Oława
Kontakt:

Postautor: buba » 2019-09-27, 23:19

Oj to pech spotkac sie z takim nocnym rajdem, bo miejsca, ktore zazwyczaj bylyby w miare puste i mile zmieniaja sie w procesje... Zaraz mi sie przypomnial nasz planowany spokojny i sielski nocleg w lesnej wiacie w Gorach Izerskich, ktory okazal sie pasmem zmagan z ludzkimi agresywnymi cieniami, zakonczony ucieczka w deszczu w doliny i noclegiem w ruinach stacyjki... ;) A jak sie zachowywali ci uczestnicy z owego "nocnego barana"?? Jacys w miare sympatyczni i weseli czy raczej podkurwieni i jakby chodzacy po gorach za kare?

P.S. Podobnie jak wszyscy moi poprzednicy zycze szybkiego zdrowienia i skorego powrotu na gorskie sciezki! :) Teraz i tak ida paskudne czasy - jesien, zima - to nie tak szkoda w chalupie siedziec! Grunt ze lato przelaziles a i na nastepne bedziesz jak nowy! :)

A skoro nie mozesz teraz chodzic po gorach ani prowadzic auta - to moze jest jeszcze inna opcja? Moze ktos cie w te gory .. zawiezie? Z relacji widac ze nawet do chaty pod Barania mozna sie wozidlem zakulac!
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"

na wiecznych wagarach od życia..
Awatar użytkownika
sprocket73
Posty: 5740
Rejestracja: 2013-07-14, 08:56
Kontakt:

Postautor: sprocket73 » 2019-09-28, 09:21

FasolaNaSzlaku pisze:Kto nie chodził po ciemku po górach to nie wie jakie to uczucie
Pewnie dla każdego inne. Ja w górach po ciemku, niezależnie, czy to późny wieczór, środek nocy, czy przed świtem, zawsze czuję ogromny spokój, jeszcze większe odcięcie od świata i nawet jak niedaleko wyje jeleń, to czuję się bezpiecznie.

Najlepsze poranne mgiełki!

sokół pisze:Zdjęcia tym razem masz zupełnie inne. Jakby innym sprzętem robione.
JA tam bez problemu widzę niepodrabialny styl Fasoli :)

Zdrowia życzę wszystkim chorym!
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14536
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2019-09-28, 19:57

Wracajcie do zdrowia !!!

Wyjący jeleń o poranku - brzmi demoniczne ;)
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
Awatar użytkownika
Wiolcia
Posty: 3462
Rejestracja: 2013-07-13, 19:14
Kontakt:

Postautor: Wiolcia » 2019-09-29, 19:25

No proszę, a my uczestników biegu spotykaliśmy potem w ciągu dnia w okolicach Boraczej. Oczywiście już pojedynczo lub w małych grupkach. Z jednym zamieniliśmy nawet parę słów.
Fasola, zdrowia życzę! Najważniejsze, że po dłuższej przerwie możesz wrócić w góry!
Awatar użytkownika
kristoff73
Posty: 606
Rejestracja: 2019-05-15, 20:47
Lokalizacja: ST SD KGR TK SB

Postautor: kristoff73 » 2019-09-30, 13:20

Teraz i tak ida paskudne czasy - jesien, zima


Buba, generalnie się z Tobą zgadzam, ale z jesieni staram się "wyciągnąć" turystycznie jak najwięcej - jest z czego, bo zdjęcia z tej pory roku są chyba najładniejsze. Nawet zima, jeśli nie zasypie śniegiem, nadaje się do wędrowania np. po Jurze. Choć to nie to samo.
Бродяга. Снусмумрик. Бомж.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 75 gości