Jeśli chcesz pomóc, wpłać na wsparcie poszkodowanych w wyniku powodzi. Linki poniżej:
SIEPOMAGA.PL - WSPARCIE POSZKODOWANYCH W WYNIKU POWODZI
ZRZUTKA.PL - POMOC POWODZIANOM ZE STRONIA ŚLĄSKIEGO


Głosowanie na zdjęcie sierpnia - trzeba wejść do sekcji "Fotografia górska i nie tylko" - nie ma linka na głównej, mój błąd.

Lata początki z plecakiem w Beskidzie Małym

Relacje z Beskidów od bieszczadzkich połonin po Beskid Śląsko-Morawski.
Awatar użytkownika
opawski1
Posty: 1062
Rejestracja: 2016-02-21, 09:15
Lokalizacja: Prudnik
Kontakt:

Postautor: opawski1 » 2021-09-21, 20:19

Dzięki za wskazówki! Dodaje te miejsca na listę do odwiedzenia przy następnej wizycie w B. Małym, ale to już pewnie w następnym roku ;)


Piotrek pisze:To źródełko obudowane kamieniami wygląda jakby było wyschnięte. Nic tam nie wykapywało chociaż?

Było trochę wody, bo w środku jest zagłębienie, jednak nie na tyle by się przelewała, choć droga w tym miejscu była mokra. Właśnie z niego skorzystałem, obmywałem się i moczyłem czapkę dla ochłody :)

Sebastian pisze:Zdjęcia jak zwykle bardzo dobre, w charakterystycznym i rozpoznawalnym stylu, tylko że jest ich strasznie dużo. Nie lepiej było podzielić relację na części i wrzucać po kawałku?

No właśnie taki miałem plan podzielić relację na dwie części jeszcze przed wrzuceniem na forum. Jak wrzucałem to nie wiem czemu o tym zapomniałem i przeklikałem wszystko na raz ;)
W "poczekalni" mam kilka relacji z kilkudniowych wędrówek, te będą już podzielone.
MOJA STRONA O GÓRACH OPAWSKICH: http://www.goryopawskie.eu/
Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 10963
Rejestracja: 2013-07-06, 21:45
Lokalizacja: Żywiec-Sienna
Kontakt:

Postautor: Piotrek » 2021-09-21, 20:34

opawski1 pisze:
Piotrek pisze:To źródełko obudowane kamieniami wygląda jakby było wyschnięte. Nic tam nie wykapywało chociaż?

Było trochę wody, bo w środku jest zagłębienie, jednak nie na tyle by się przelewała, choć droga w tym miejscu była mokra. Właśnie z niego skorzystałem, obmywałem się i moczyłem czapkę dla ochłody :)



Razu jednego trafiłem na dość mocny wypływ ale zazwyczaj to ciurkadełko. Myślałem, że może teraz coś więcej z niego wypływa :-/
laynn

Postautor: laynn » 2021-09-22, 09:35

opawski1 pisze:W "poczekalni" mam kilka relacji z kilkudniowych wędrówek,

No to tylko zacierać ręce, zostało, bo jesienią, będzie co czytać.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 107 gości