Weekend z Hamakiem w Beskidzie Śląskim

Relacje z Beskidów od bieszczadzkich połonin po Beskid Śląsko-Morawski.
Awatar użytkownika
buba
Posty: 6170
Rejestracja: 2013-07-09, 07:07
Lokalizacja: Oława
Kontakt:

Re: Weekend z Hamakiem w Beskidzie Śląskim

Postautor: buba » 2024-07-24, 17:08

Sobota godzina 12.00 zbiórka i wyjazd


Brzmi jak udany wyjazd - bez pośpiechu rano, nocleg w krzakach - zabieram się wiec z zapałem do czytania! :D
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"

na wiecznych wagarach od życia..
Awatar użytkownika
Adrian
Posty: 9749
Rejestracja: 2017-11-13, 12:17

Re: Weekend z Hamakiem w Beskidzie Śląskim

Postautor: Adrian » 2024-07-24, 20:27

buba pisze:
Sobota godzina 12.00 zbiórka i wyjazd


Brzmi jak udany wyjazd - bez pośpiechu rano, nocleg w krzakach - zabieram się wiec z zapałem do czytania! :D


Taki był, bez napinki i pośpiechu :)
Awatar użytkownika
Coldman
Posty: 1260
Rejestracja: 2020-05-19, 22:34
Lokalizacja: Wysoczyzna Kaliska

Re: Weekend z Hamkaiem w Beskidzie Śląskim

Postautor: Coldman » 2024-08-10, 00:31

Adrian pisze:
Sebastian pisze:Widzę, że zacząłeś dzielić relację na części. Tak to jest, jak się ma dużo do pokazania. Na Skrzycznem byłem w zasadzie raz i to z Tobą, a było to zimą i było klimatycznie. Widoki, jakie miałeś, faktycznie takie letnie (w sensie pory roku). Miałem nadzieję na foty ze wschodu słońca, ale widzę że trzeba poczekać do następnej części.
Polubiłeś spanie w terenie, czy Iza ma z tym coś wspólnego? ;)


Tak, wschód będzie w drugiej części ;)

Czy polubiłem, nie wiem ? To ciężki kawałek chleba chodzenie z ciężkim plecakiem, ale staram się przyzwyczaić do spania i biwakowania, od dawna chciałem zacząć, ale jakoś nie było chęci i za bardzo nie było z kim ...
Teraz mam już skompletowany sprzęt i próbuje swoich sił, nawet mam jedną wycieczkę z Izą w planie :D


Wcale nie jest zauważalnie cięższy, jeśli nie jesteś zbyt wygodny :D
Świat gór! Aby go nazwać swoim, trzeba zainwestować znacznie więcej niż krótkotrwałą radość oczu. I może dlatego właśnie człowiek naprawdę kochający góry chce znosić trudy, wyrzeczenia i niebezpieczeństwa na ich skalnych szlakach
Awatar użytkownika
Adrian
Posty: 9749
Rejestracja: 2017-11-13, 12:17

Re: Weekend z Hamakiem w Beskidzie Śląskim

Postautor: Adrian » 2024-08-10, 05:33

Wcale nie jest zauważalnie cięższy, jeśli nie jesteś zbyt wygodny


Kilka kilogramów różnicy to sporo ...
Hamak, tarp, podpinka i śpiwór plus większą ilość jedzenia i wody, to razem daje ładnych parę kilo więcej niż mamy w plecaku na zwykłej wycieczce :)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 91 gości