Moje Himalaje

Relacje z Sudetów polskich i czeskich.
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14468
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2022-01-28, 13:23

Cisy2 pisze:Trochę niezręcznie uczestniczyć mi w tej dyskusji


Nie krępuj się :)

Piękny wpis :D

P.s. N innym forum przez długi czas gwiazdą był viking. Cham jakich mało. Jego wpisy to były cuda ... Tak jakby 20 lat temu siedmiolatek dorwał się do internetu, emotek, wykrzykników i innych ozdób. Do tego prymitywizm samych jego przekonań.
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu

Awatar użytkownika
buba
Posty: 6126
Rejestracja: 2013-07-09, 07:07
Lokalizacja: Oława
Kontakt:

Postautor: buba » 2022-01-28, 14:14

Cisy2 pisze: Przypuszczam, że autor dzisiaj by się bardziej sprawdził jako jutuber, bo pewnie gadane ma :)


I nawet nauczyciele i polonisci mogli by bez bólu taka relacje odsłuchać! ;)

Tak swoją drogą, to jest niegłupi tekst - lakoniczny i z jakąś taką nawet wewnętrzną "dramaturgią"


I ciekawe , że jedno z tego lakonicznego tekstu wynika - ze to był bardzo fajny wyjazd! Bo i noclegi w roznych miejscach, i łapanie stopa, i bary, i skalki, i ośrodek Wodnik, do ktorego nie zdążyłam pojechac i nie moge tego odżałować ;) A były do tej relacji też jakies zdjecia? czy tylko w trybie tekstowym? ;)
Ostatnio zmieniony 2022-01-28, 14:19 przez buba, łącznie zmieniany 2 razy.
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"

na wiecznych wagarach od życia..

Cisy2
Posty: 735
Rejestracja: 2013-12-21, 18:35
Lokalizacja: Świebodzice

Postautor: Cisy2 » 2022-01-28, 14:34

buba pisze:
Cisy2 pisze: A były do tej relacji też jakies zdjecia? czy tylko w trybie tekstowym? ;)


Było kilka fotografii - w wątku zniknęły, co nie dziwi, ale wywołuje zdumienie to, że link podany przez autora relacji do ówczesnego fotosika jest nadal aktywny i przetrwały zdjęcia z tej wyprawy - w standardzie z 2007 r.

https://www.fotosik.pl/u/baczek22/album/255372

Paulino, w wątku, w którym jest ta relacja są nawet... trzy Twoje wpisy :)
Ostatnio zmieniony 2022-01-28, 14:36 przez Cisy2, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
buba
Posty: 6126
Rejestracja: 2013-07-09, 07:07
Lokalizacja: Oława
Kontakt:

Postautor: buba » 2022-01-28, 15:30

https://www.fotosik.pl/u/baczek22/album/255372


Dzieki!

Cisy2 pisze:Paulino, w wątku, w którym jest ta relacja są nawet... trzy Twoje wpisy


Nie dziwi mnie to! Brzmi jak relacja, ktorą i teraz bym skomentowala! :D Tylko ciekawość mnie zżera czy tak samo? Czy jednak upływ 15 lat spowodowal jakies zmiany w postrzeganiu takich rzeczy? Podesłałbys link na PW? :)
Ostatnio zmieniony 2022-01-28, 15:34 przez buba, łącznie zmieniany 2 razy.
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"



na wiecznych wagarach od życia..

Cisy2
Posty: 735
Rejestracja: 2013-12-21, 18:35
Lokalizacja: Świebodzice

Postautor: Cisy2 » 2022-01-28, 15:41

Akurat nie odnosiłaś się do tego akurat tekstu, tylko do wcześniej podejmowanych kwestii w tamtym wątku, założonym przez kogoś innego niż autor zacytowanych słów. W tym wątku pojawiły się zresztą również wypowiedzi Pudelka i ecowarriora :)

A link podeślę :)

Awatar użytkownika
buba
Posty: 6126
Rejestracja: 2013-07-09, 07:07
Lokalizacja: Oława
Kontakt:

Postautor: buba » 2022-01-28, 15:52

Cisy2 pisze:Akurat nie odnosiłaś się do tego akurat tekstu, tylko do wcześniej podejmowanych kwestii w tamtym wątku, założonym przez kogoś innego niż autor zacytowanych słów. W tym wątku pojawiły się zresztą również wypowiedzi Pudelka i ecowarriora


Probowalam sobie przypomniec kto mogl byc autorem tej minirelacji, ale nic kompletnie nie pamietam!

Cisy2 pisze:A link podeślę


Dzieki! :) Krótka podroz w forumową przeszlosc to fajna rzecz!
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"



na wiecznych wagarach od życia..

Cisy2
Posty: 735
Rejestracja: 2013-12-21, 18:35
Lokalizacja: Świebodzice

Postautor: Cisy2 » 2022-01-28, 23:40

buba pisze:Dzieki! :) Krótka podroz w forumową przeszlosc to fajna rzecz!



Faktycznie, naprawdę fajna! Mam taki zwyczaj, że gdy wracam z jakiejś wycieczki wchodzę na jakieś wiekowe forum i wrzucam do komórki "Szukaj/Znajdź" hasła związane z właśnie ukończoną moją wycieczką - nazwy gór, przełęczy, wiosek, schronisk itp. Pojawiają się linki do wpisów sprzed miesiąca, dwóch, ale są też - i takich jest najwięcej, bo pochodzą ze złotych lat forów turystycznych - sprzed dziesięciu i więcej lat. Wpisy autorstwa ludzi, których nicki zaczęły już ulatywać z pamięci. Jest okazja aby sobie te stare wpisy i ich autorów poprzypominać. Relacje już są najczęściej ogołocone z fotografii, lecz warstwa narracyjna niekiedy jest naprawdę super.

Po wycieczkach w Sudety wchodzę na "Forum sudeckie", po wypadach w Karpaty najczęściej na wegetujące w otchłaniach internetu, od wielu lat opanowane przez spamerów, zielone "Forum beskidzkie". Niekiedy na coś jeszcze innego, lecz te dwa portale to taka podstawa.

Właśnie przedwczoraj byłem w Górach Sowich. Po powrocie do wyszukiwarki forum sudeckiego wrzuciłem słowa "Zygmuntówka" i "Rymarz" - jeden link zaprowadził mnie do zacytowanej relacji :)

Awatar użytkownika
buba
Posty: 6126
Rejestracja: 2013-07-09, 07:07
Lokalizacja: Oława
Kontakt:

Postautor: buba » 2022-01-30, 21:35

Cisy2 pisze:Mam taki zwyczaj, że gdy wracam z jakiejś wycieczki wchodzę na jakieś wiekowe forum i wrzucam do komórki "Szukaj/Znajdź" hasła związane z właśnie ukończoną moją wycieczką - nazwy gór, przełęczy, wiosek, schronisk itp.


Przefajny zwyczaj! Tez postaram sie tak robic! :)
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"



na wiecznych wagarach od życia..