Witamy na nowej wersji forum. Jeżeli masz problem z zalogowaniem, wyślij maila na gbg@gorybezgranic.pl lub za pomocą formularza na dole strony.
INFORMACJE O NOWYM FORUM
RELACJA CZERWCA
ZDJĘCIE CZERWCA

Gdzieś w Górach Opawskich

Relacje z Sudetów polskich i czeskich.
Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 10915
Rejestracja: 2013-07-06, 21:45
Lokalizacja: Żywiec-Sienna
Kontakt:

Postautor: Piotrek » 2015-04-01, 17:50

Machnąłem się, to było w 2008 r.
Obrazek
Awatar użytkownika
buba
Posty: 6126
Rejestracja: 2013-07-09, 07:07
Lokalizacja: Oława
Kontakt:

Postautor: buba » 2015-04-12, 19:38

No to rzeczywiscie sie posypalo przez te pare lat.... Zwlaszcza ta drewniana czesc...

Robert J pisze:Powyrywali wszystkie okna i drzwi, porozpruwali ściany...


zawsze mnie intryguja takie dzialania- tzn drzwi powiedzmy ukradli i wstawili sobie w domu- ale pruc sciany? co ta gabke chcieli sobie przywlaszczyc? :o-o albo mysleli ze tam jakie skarby znajda? :o-o
Ostatnio zmieniony 2015-04-12, 19:40 przez buba, łącznie zmieniany 1 raz.
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"

na wiecznych wagarach od życia..
Awatar użytkownika
Robert J
Posty: 1375
Rejestracja: 2013-12-08, 21:46
Kontakt:

Postautor: Robert J » 2015-04-15, 21:45

buba pisze:
Robert J pisze:Powyrywali wszystkie okna i drzwi, porozpruwali ściany...


zawsze mnie intryguja takie dzialania- tzn drzwi powiedzmy ukradli i wstawili sobie w domu- ale pruc sciany? co ta gabke chcieli sobie przywlaszczyc? :o-o albo mysleli ze tam jakie skarby znajda? :o-o

Myślę, że to dla zabawy. Tak to jest jak upije się dzisiejsza młodzież i później kretyńskie pomysły przychodzą im do głowy. Do tego dochodzi rywalizacja w grupie i mamy tego efekty. I tak jest dobrze, że jeszcze tego nie spalili jak poprzedniego obiektu.

A to nie jest gąbka tylko wełna mineralna :D
Awatar użytkownika
buba
Posty: 6126
Rejestracja: 2013-07-09, 07:07
Lokalizacja: Oława
Kontakt:

Postautor: buba » 2015-07-20, 15:10

Skuszeni opowiesciami i relacjami roznych ludzi postanowilismy zawitac w tym roku na festiwal piosenki turystycznej "Kropka" w Głucholazach. Wprawdzie byli i tacy co nas ostrzegali ze klimat sie tam popsul a te fajne opowiesci pochodza sprzed dobrych kilku lat. Ale postanowilismy sprobowac.

Głuchołazy witaja nas jak zwykle mila architektura i motoryzacja

Obrazek

Obrazek

A sama impreza okazuje sie byc niezbyt ciekawa... Na scenie upiorne wycie, maksymalnie tylko podkrecone glosniki łupiace niskimi chyba gorzej niz na wiejskiej dyskotece, smetnie przechadzajacy sie kuracjusze i rodziny z dziecmi, robiacy wrazenie ze trafili tu z przypadku nudzac sie w sobotnie upalne popoludnie na niezbyt udanych wczasach. Probujemy uciac sobie drzemke na trawie liczac ze potem moze bedzie cos lepiej, ale ostatecznie przegania nas deszcz. Nawet koszulek z imprezy nie ma juz od kilku lat w sprzedazy. Zadnych znajomych twarzy rowniez nie spotkalismy. Zwinelismy sie po trzech godzinach

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Dawno nie bylam na tak smetnej imprezie. Wiejskie festyny dozynkowe to zwykle przy tym szal radosci, ciekawych pomyslow, orginalnosci i dobrej muzyki!

Aha! Byly tez plusy- jedno stoisko z pysznymi yerba mate. Trzy rodzaje napoju ze sloikow z kranikiem. Do wyboru z ogorkiem, arbuzem, cytryna, pomarancza, mieta, mniszkiem i roznym innym sianem.

Obrazek

Za tydzien planujemy dac druga szanse piosence turystycznej i poezji spiewanej- jest impreza "Polana" w Rudawach Janowickich. Nie tracimy nadziei ze klimat bedzie ciekawszy!
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"



na wiecznych wagarach od życia..
Awatar użytkownika
Pudelek
Posty: 8376
Rejestracja: 2013-07-08, 15:01
Lokalizacja: Oberschlesien

Postautor: Pudelek » 2015-07-20, 15:33

tradycyjna dolnośląska yerba-mate :D

dobrze, że nie pojechałem na Kropkę, co prawda nasze wyobrażenia o "fajnym klimacie" dość mocno się różnią, ale ze zdjęć rzeczywiście tchnie nudą :P ciekawa jak wypadnie przy tym Polana :?
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
Awatar użytkownika
buba
Posty: 6126
Rejestracja: 2013-07-09, 07:07
Lokalizacja: Oława
Kontakt:

Postautor: buba » 2015-07-20, 16:31

Pudelek pisze:dobrze, że nie pojechałem na Kropkę, co prawda nasze wyobrażenia o "fajnym klimacie" dość mocno się różnią, ale ze zdjęć rzeczywiście tchnie nudą :P


Trzeba bylo posluchac madrego eco- mowil ze bedzie do dupy i bylo! :lol

Pudelek pisze: ciekawa jak wypadnie przy tym Polana :?


wybierasz sie?
Ostatnio zmieniony 2015-07-20, 16:32 przez buba, łącznie zmieniany 1 raz.
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"



na wiecznych wagarach od życia..
Awatar użytkownika
Pudelek
Posty: 8376
Rejestracja: 2013-07-08, 15:01
Lokalizacja: Oberschlesien

Postautor: Pudelek » 2015-07-20, 17:18

nie, wybrałem jednak Woodstock :) ale kto wie co będzie za rok :)
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości