Witamy na nowej wersji forum. Jeżeli masz problem z zalogowaniem, wyślij maila na gbg@gorybezgranic.pl lub za pomocą formularza na dole strony.
INFORMACJE O NOWYM FORUM
RELACJA CZERWCA
ZDJĘCIE CZERWCA

W Rychorach.

Relacje z Sudetów polskich i czeskich.
R0BERT
Posty: 279
Rejestracja: 2015-02-09, 18:24
Lokalizacja: Śląsk, ten wyżej.

Postautor: R0BERT » 2015-09-10, 21:45

Szczególnie dziewczyny mają pragmatyczne :D . Są już na cały świat z tego znane.
"Michnik jest manipulatorem. To jest człowiek złej woli, kłamca. Oszust intelektualny."
Awatar użytkownika
Basia Z.
Posty: 3550
Rejestracja: 2013-09-06, 22:41
Lokalizacja: Chorzów

Postautor: Basia Z. » 2015-09-10, 22:08

R0BERT pisze:Szczególnie dziewczyny mają pragmatyczne :D . Są już na cały świat z tego znane.


Tego nie wiem, miałam do czynienia głównie z facetami i to w wieku średnim lub więcej niż średnim.
Awatar użytkownika
Pudelek
Posty: 8376
Rejestracja: 2013-07-08, 15:01
Lokalizacja: Oberschlesien

Postautor: Pudelek » 2015-09-10, 23:02

Robert zapewne miał do czynienia z czeskimi dziewczynami tyle co Ty ;) Ale coś tam usłyszał, ktoś mu tam powiedział i mu się zamarzyły pragmatyczne rozpustnice :D

Swoją drogą w Niemczech i Holandii nigdy nie słyszałem o "pragmatycznych" Czeszkach, za to o Polkach non stop. Zwłaszcza dobrze je znali różni śniadzi panowie :lol A w Egipcie i w innych krajach muzułmańskich-turystycznych to już w ogóle są chodzącą legendą ;)
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
Awatar użytkownika
telefon 110
Posty: 2046
Rejestracja: 2014-09-20, 22:32

Postautor: telefon 110 » 2015-09-10, 23:54

Specyficznie objawia się czasem ich pragmatyzm.
http://wyborcza.pl/alehistoria/1,134687 ... echow.html
Niemniej Niemcy ich szanują ( w trakcie dws znaczny procent produkcji zbrojeniowej Rzeszy pochodziła z Protektoratu).
R0BERT
Posty: 279
Rejestracja: 2015-02-09, 18:24
Lokalizacja: Śląsk, ten wyżej.

Postautor: R0BERT » 2015-09-11, 08:11

Pudelek pisze:Robert zapewne miał do czynienia z czeskimi dziewczynami tyle co Ty ;) Ale coś tam usłyszał, ktoś mu tam powiedział i mu się zamarzyły pragmatyczne rozpustnice :D

Swoją drogą w Niemczech i Holandii nigdy nie słyszałem o "pragmatycznych" Czeszkach, za to o Polkach non stop. Zwłaszcza dobrze je znali różni śniadzi panowie :lol A w Egipcie i w innych krajach muzułmańskich-turystycznych to już w ogóle są chodzącą legendą ;)


Pudelek pewnie woli pragmatycznych Czechów, może Basia z kimś go zapozna :lol .

Nigdy nie słyszałeś o Czeszkach i Niemkach w Egipcie itp., cóż za klasyczny przykład wyparcia :o-o
Ostatnio zmieniony 2015-09-11, 08:11 przez R0BERT, łącznie zmieniany 1 raz.
włodarz
Posty: 2692
Rejestracja: 2014-05-13, 17:38
Lokalizacja: Góry Sowie

Postautor: włodarz » 2015-09-12, 19:49

Basia Z. pisze:A drogi, również lokalne teraz faktycznie u nas są najlepsze w porównaniu z innymi krajami grupy Wyszehradzkiej. To stwierdzili również jednogłośnie Czesi i Słowacy.

A to by znaczyło, że Dolny Śląsk bardzo odstaje od Górnego jeśli chodzi o drogi lokalne. No ale Wrocław łyka kolosalne pieniądze z funduszy wojewódzkich, na prowincję niewiele zostaje.
Awatar użytkownika
Basia Z.
Posty: 3550
Rejestracja: 2013-09-06, 22:41
Lokalizacja: Chorzów

Postautor: Basia Z. » 2015-09-12, 20:33

włodarz pisze:
Basia Z. pisze:A drogi, również lokalne teraz faktycznie u nas są najlepsze w porównaniu z innymi krajami grupy Wyszehradzkiej. To stwierdzili również jednogłośnie Czesi i Słowacy.

A to by znaczyło, że Dolny Śląsk bardzo odstaje od Górnego jeśli chodzi o drogi lokalne. No ale Wrocław łyka kolosalne pieniądze z funduszy wojewódzkich, na prowincję niewiele zostaje.


Żywiecczyzna to wprawdzie nie Śląsk, a tam się poprawiło, ale faktycznie myślę, że drogi lokalne w województwie Śląskim są znacznie lepsze niż jeszcze 3-4 lata temu.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości