głosowanie na: ZDJĘCIE LIPCA

Królewna Śnieżka i tysiąc krasnoludków

Relacje z Sudetów polskich i czeskich.
Awatar użytkownika
Wiolcia
Posty: 3459
Rejestracja: 2013-07-13, 19:14
Kontakt:

Postautor: Wiolcia » 2020-02-29, 13:00

Vision pisze:Piękna zima i fajna relacja. Mam wrażenie, że już kiedyś tu była jakaś Twoja relacja z zimowej śnieżki, bo coś mi się te krasnoludki kojarzą. Ale w sumie nie wiem czy to była Twoja relacja, ale mi się zawsze zimowa śnieżka z tymi ośnieżonymi karłowatymi choinkami kojarzy. Też na żywo najbardziej utkwiło mi to w pamięci. Bo na Śnieżce byłem 3 razy i zawsze zimą i zawsze te choinki tam były całe w śniegu. ;)

To chyba relacja Małgo była, bo ja nie dawałam jeszcze relacji ze Śnieżki - nie było z czego. A choinki to jeszcze bardziej mogą być oblepione, jak widziałam na zdjęciach. Mam nadzieję, że uda mi się kiedyś trafić na taką naprawdę zimową zimę.

Piotrek pisze:Gdyby nie świadomość, że taka pół wiosna-pół zima tego roku to nikt by się nie rozczulał nad tym, że tak mizernie napadało.

No właśnie. Jak ma być takie "niewiadomoco", to już wolę, żeby wiosna przyszła.
Vision

Postautor: Vision » 2020-02-29, 13:18

A już wiem, bo aż sprawdziłem i te choinki mi się z Tobą kojarzyły i faktycznie tak było. :) Tyle, że to nie Śnieżka, ale też Karkonosze i tak mi się wydawało, że to było całkiem niedawno. ;)

sudety-wreszcie-puscily-hala-szrenicka-po-zimowemu-vt4992.htm
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez Vision, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Wiolcia
Posty: 3459
Rejestracja: 2013-07-13, 19:14
Kontakt:

Postautor: Wiolcia » 2020-02-29, 18:22

Vision pisze:A już wiem, bo aż sprawdziłem i te choinki mi się z Tobą kojarzyły i faktycznie tak było. :) Tyle, że to nie Śnieżka, ale też Karkonosze i tak mi się wydawało, że to było całkiem niedawno. ;)

sudety-wreszcie-puscily-hala-szrenicka-po-zimowemu-vt4992.htm

No tak, to były dwie wycieczki dzień po dniu, dlatego warunki podobne.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości