Zimowo-szare Pogórze Orlickie: Peklo i Dobrošov

Relacje z Sudetów polskich i czeskich.
Awatar użytkownika
sokół
Posty: 12271
Rejestracja: 2013-07-06, 09:41
Lokalizacja: Bytom

Postautor: sokół » 2023-03-15, 15:55

Jedni piszą o kolejce linowej do wycinki a inni o moczeniu ryja.
Proponuję więcej dystansu i przede wszystkim więcej tolerancji, bo tego brakuje.
Nie oczekujmy, że wszyscy będą mówić i mysleć tak, jak my sobie tego zyczymy.


Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14468
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2023-03-15, 17:11

sokół pisze:Proponuję więcej dystansu i przede wszystkim więcej tolerancji, bo tego brakuje.


O jakiej tolerancji piszesz ? Znowu uderzasz w tony walki o sprawiedliwość, powszechne szczęście i inne tego typu ? Bo raczej ja nie mam zamiaru tolerować takich tekstów, tak jak Ty tolerowałeś zbydlęcenie cepra.

sokół pisze:Nie oczekujmy, że wszyscy będą mówić i mysleć tak, jak my sobie tego zyczymy.


Tzn ? Znowu zacznie się odwieczny internetowy płacz o "własnym zdaniu", "TWA" i innych wymyślonych bzdurach ?

Powoli robi się z Ciebie taki drugi ROBERT. Tamten pojawia się tylko wtedy gdy wyczuje możliwość uaktywnienia się "politycznego i obyczajowego", Ty zazwyczaj odzywasz się przy "przepychankach" słownych.

Przejdź się w góry, odetchnij, a potem napisz relację. Bo "królikowanie" Ci nie służy.

P.s. Bardzo proszę Adminów o przeniesienie części tekstów do innego wątku.
Ostatnio zmieniony 2023-03-15, 17:12 przez Dobromił, łącznie zmieniany 1 raz.
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu

Awatar użytkownika
sokół
Posty: 12271
Rejestracja: 2013-07-06, 09:41
Lokalizacja: Bytom

Postautor: sokół » 2023-03-15, 17:42

Łukaszu ja napisałem ogólnie a nie do Ciebie wiec nie musisz mi po raz kolejny mówić, co powinienem, a co nie powinienem.

Pozwól, że sam będę decydować o swoim zdaniu i o tym, co będę robić. Już któryś raz mówisz mi, co jest dobre a co złe. W porządku. Ale pamiętaj, że to są Twoje odczucia. Ja mogę mieć inne odczucia, inny system wartości.
Ostatnio zmieniony 2023-03-15, 17:44 przez sokół, łącznie zmieniany 2 razy.