Biwak w Górach Stromych (zwanych też Suchymi czy Kamiennymi)

Relacje z Sudetów polskich i czeskich.
Awatar użytkownika
TNT'omek
Posty: 2517
Rejestracja: 2013-08-14, 16:27
Lokalizacja: Beskid Mały
Kontakt:

Postautor: TNT'omek » 2023-09-07, 22:05

Tabliczka "Czarnek" nie wróży nic dobrego :D :D
Do tego szlak w stylu rasta, może się komuś z tęczą skojarzyć i ...po lesie będzie. Wytną :-(
in omnia paratus...

Awatar użytkownika
buba
Posty: 6126
Rejestracja: 2013-07-09, 07:07
Lokalizacja: Oława
Kontakt:

Postautor: buba » 2023-09-08, 10:21

TNT'omek pisze:Tabliczka "Czarnek" nie wróży nic dobrego


Tez troche mielismy obawy czym sie taki nocleg moze skonczyc, ale nie bylo wyboru :lol

TNT'omek pisze:Do tego szlak w stylu rasta, może się komuś z tęczą skojarzyć i ...po lesie będzie. Wytną


Inne lasy nie mają tęczy a i tak je rżną - moze wiec własnie to je ocali?? bo drwale będą się bali,ze ich oskarżą o brak miłosci do grup wybranych?
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"

na wiecznych wagarach od życia..

Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 10907
Rejestracja: 2013-07-06, 21:45
Lokalizacja: Żywiec-Sienna
Kontakt:

Postautor: Piotrek » 2023-09-10, 21:22

Na znacznym odcinku trasa mi znana :). I podoba mi się bardzo, jak z resztą ogólnie te rejony. Mają w sobie jakiś dziwny magnetyzm, łącznie totalnym w nastroju Wałbrzychem.

O Sokołowsku widziałem ostatnio reportaż, że z wioseczki robi się coś na wzór wsi artystycznej.

Awatar użytkownika
buba
Posty: 6126
Rejestracja: 2013-07-09, 07:07
Lokalizacja: Oława
Kontakt:

Postautor: buba » 2023-09-10, 23:21

Piotrek pisze:Na znacznym odcinku trasa mi znana . I podoba mi się bardzo, jak z resztą ogólnie te rejony. Mają w sobie jakiś dziwny magnetyzm, łącznie totalnym w nastroju Wałbrzychem.


Nam się tez bardzo podobała ta trasa - a jakby mozna jeszcze wyciac stamtad Sokołowsko i Andrzejowke (i np. wyslac na ksiezyc) to juz w ogole totalna rewelacja! :D


Piotrek pisze:O Sokołowsku widziałem ostatnio reportaż, że z wioseczki robi się coś na wzór wsi artystycznej.


A to jakos nie zauważylismy. Raczej robiło wrazenie przerobienia wioski na dyskoteke dla małolatów. Ale moze to kwestia terminu - i w długi weekend to nawet artysci wolą się schować w piwnicy i na wszelki wypadek przeczekać tornado ;)
Ostatnio zmieniony 2023-09-10, 23:23 przez buba, łącznie zmieniany 2 razy.
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"



na wiecznych wagarach od życia..

Awatar użytkownika
sprocket73
Posty: 5636
Rejestracja: 2013-07-14, 08:56
Kontakt:

Postautor: sprocket73 » 2023-09-10, 23:33

buba pisze:Mysle, ze ta ściezka wpadła by w jego gusta!

Super sprawa, radosna turystyka :)
Kabak dociążony plecakiem proporcjonalnie największym z całej waszej trójki wygląda niesamowicie. Do tego jeszcze planuje trasy 3 dniowe :)

Awatar użytkownika
buba
Posty: 6126
Rejestracja: 2013-07-09, 07:07
Lokalizacja: Oława
Kontakt:

Postautor: buba » 2023-09-23, 21:57

sprocket73 pisze:Kabak dociążony plecakiem proporcjonalnie największym z całej waszej trójki wygląda niesamowicie. Do tego jeszcze planuje trasy 3 dniowe


Najlepsze jak domagała się, aby zabrac picie z jej plecaka a dowiązać drugą karimatę! Bo byłoby lżej a wyglądało bardziej spektakularnie! Skubana jak kombinuje!

A na przyszły rok mamy kolejny złowrogi plan - obwieszenie kabaczego roweru sakwami. Bo to głupio, że my jak wielbłądy, ze śpiworami na kierownicy, przyczepką a ona z obciążenia ma tylko dzwonek! ;)
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"



na wiecznych wagarach od życia..

Awatar użytkownika
Lidka
Posty: 367
Rejestracja: 2022-01-26, 14:36
Kontakt:

Postautor: Lidka » 2023-09-24, 07:09

wsadzi tam na bank wszystkie śpiwory-są spore ale lekkie :lol
Podróżnik widzi to, co widzi. Turysta widzi to, co przyszedł zobaczyć. (Gilbert Keith Chesterton).

Awatar użytkownika
buba
Posty: 6126
Rejestracja: 2013-07-09, 07:07
Lokalizacja: Oława
Kontakt:

Postautor: buba » 2023-10-06, 18:06

Lidka pisze:wsadzi tam na bank wszystkie śpiwory-są spore ale lekkie :lol


Mam nadzieje! To by była duza pomoc! :D
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"



na wiecznych wagarach od życia..