Witamy na nowej wersji forum. Jeżeli masz problem z zalogowaniem, wyślij maila na gbg@gorybezgranic.pl lub za pomocą formularza na dole strony.
INFORMACJE O NOWYM FORUM
RELACJA CZERWCA
ZDJĘCIE CZERWCA

Głupota wieku średniego.

Relacje z Tatr polskich i słowackich.
Awatar użytkownika
Iva
Posty: 1544
Rejestracja: 2013-09-04, 23:31
Lokalizacja: łódzkie

Postautor: Iva » 2013-11-06, 21:53

Dobromił pisze:Tobie proponujemy pensje, świadczenia emerytalne, premie oraz kulturę i sztukę.


Widzę, że to poważna propozycja. Rozumiem, że umowa na pełny etat.
"Kiedy świat się od ciebie odwraca, ty też musisz się od niego odwrócić."
Awatar użytkownika
dagomar
Posty: 1273
Rejestracja: 2013-08-15, 21:40
Lokalizacja: z nizin
Kontakt:

Postautor: dagomar » 2013-11-07, 18:18

A ja po zerwaniu Achillesów dozuję sobie Zachodnie z umiarem, poszedłem tego roku przez Babki i cierpiałem. Przecież nawet, kiedy człek był młody, to takie 30 km po torfowisku, jak w Kobylej i Raczkowej, albo po upierdliwym jednostajnym zboczu jek na Upłazie i na Salatyn od Jałowieckiej, czy po tym czymś na Jarząbczy było pokutą za niewiadomo jakie grzechy (że o Barańcu na szybko, bo w planie jeszcze Rohacze i Banówka nie wspomnę).
W Wysokich są schroniska, są kotły przedzielające odcinki strome płaskimi, jest wspinanie, co urozmaica trasę, jest prawie wszędzie twardy grunt.
W Zachodnich nigdzie nie jest blisko, z lasu nie można się wydostać, granie nie mają końca, muchy są największym przyjacielem człowieka, a zimą śnieg nie bywa twardy
Awatar użytkownika
Basia Z.
Posty: 3550
Rejestracja: 2013-09-06, 22:41
Lokalizacja: Chorzów

Postautor: Basia Z. » 2013-11-07, 19:51

dagomar pisze:A ja po zerwaniu Achillesów dozuję sobie Zachodnie z umiarem, poszedłem tego roku przez Babki i cierpiałem. Przecież nawet, kiedy człek był młody, to takie 30 km po torfowisku, jak w Kobylej i Raczkowej, albo po upierdliwym jednostajnym zboczu jek na Upłazie i na Salatyn od Jałowieckiej, czy po tym czymś na Jarząbczy było pokutą za niewiadomo jakie grzechy (że o Barańcu na szybko, bo w planie jeszcze Rohacze i Banówka nie wspomnę).
W Wysokich są schroniska, są kotły przedzielające odcinki strome płaskimi, jest wspinanie, co urozmaica trasę, jest prawie wszędzie twardy grunt.
W Zachodnich nigdzie nie jest blisko, z lasu nie można się wydostać, granie nie mają końca, muchy są największym przyjacielem człowieka, a zimą śnieg nie bywa twardy


Pierniczysz Kolego !
vatteri

Postautor: vatteri » 2013-11-07, 23:28

dagomar pisze:W Zachodnich nigdzie nie jest blisko, z lasu nie można się wydostać, granie nie mają końca, muchy są największym przyjacielem człowieka, a zimą śnieg nie bywa twardy


Zgadzam się, poza tym, że śnieg bywa nawet betonowy :D
Dodam jeszcze, że widoki tam, jakieś takie beskidzkie :P
Tomek
Posty: 68
Rejestracja: 2013-07-09, 07:52

Postautor: Tomek » 2013-11-08, 08:35

Eee tam, nie czujecie mistyki gór :P
Awatar użytkownika
Prezes
Posty: 1980
Rejestracja: 2013-11-11, 10:10

Postautor: Prezes » 2013-11-11, 10:14

Dobromił pisze:Ta wycieczka to moja 48 wizyta w górach w tym roku.

Będziemy musieli rozważyć ponownie kwestię Twojego członkostwa w GAC.
Nie może tak być, żeby jeden z Ojców Założycieli swoim postępowaniem w jaskrawy sposób podważał pryncypia naszej działalności.
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14483
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2013-11-12, 07:21

Prezes pisze:Będziemy musieli rozważyć ponownie kwestię Twojego członkostwa w GAC.


Bez szans na wyrzucenie. Za tą łapówkę co dałem Biskupowi to w GAC - u będę nawet po śmierci.

P.s. W niedzielę stukneła mi 51 wycieczka.
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
Awatar użytkownika
Kaytek
Posty: 134
Rejestracja: 2013-10-02, 14:59

Postautor: Kaytek » 2013-11-12, 08:50

Prezes pisze:Będziemy musieli rozważyć ponownie kwestię Twojego członkostwa w GAC.
Panie Prezesie kochany! Ja to pana widziałam we wszystkich filmach: i polskich, i zagranicznych, i amerykańskich… Ale tego łobuza, to żeby mu nie dać ani grosza, albo lepiej mnie wszystko wysłać.
Awatar użytkownika
Prezes
Posty: 1980
Rejestracja: 2013-11-11, 10:10

Postautor: Prezes » 2013-11-12, 20:32

Dobromił pisze:Bez szans na wyrzucenie. Za tą łapówkę co dałem Biskupowi to w GAC - u będę nawet po śmierci.

Muszę Cię zmartwić.
Biskup jako członek honoris causa nie ma prawa głosu w tych kwestiach.
O Twoim losie zdecyduje Zarząd - dwuosobowo, ponieważ zostałeś z niego wykluczony w trybie nagłym.
Jako jeden z Ojców Założycieli możesz liczyć na ułaskawienie, ale musisz złożyć szczerą samokrytykę na najbliższym posiedzeniu egzekutywy.

Kaytek pisze:Ale tego łobuza, to żeby mu nie dać ani grosza

Nic się Kaytek nie martwcie, już my wiemy, co z takimi robić.

Dobromił pisze:W niedzielę stukneła mi 51 wycieczka

Dobromile, nie idźcie tą drogą... Nie idźcie...
Ostatnio zmieniony 2013-11-12, 20:33 przez Prezes, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14483
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2013-11-13, 07:15

Prezes pisze:O Twoim losie zdecyduje Zarząd - dwuosobowo, ponieważ zostałeś z niego wykluczony w trybie nagłym.


O Wy ... Przewrotów pałacowych się zachciewa ... Łby polecą.

Prezes pisze:Dobromile, nie idźcie tą drogą... Nie idźcie...


Takiego wała. W tym roku lekko zwariowałem więc nic mnie nie powstrzyma.
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :

- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum

- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi

- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 10915
Rejestracja: 2013-07-06, 21:45
Lokalizacja: Żywiec-Sienna
Kontakt:

Postautor: Piotrek » 2013-11-13, 07:18

Spręż sie i dojedź do stówki :)
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14483
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2013-11-13, 07:25

To już nawet matematycznie nie jest możliwe :D
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :

- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum

- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi

- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 10915
Rejestracja: 2013-07-06, 21:45
Lokalizacja: Żywiec-Sienna
Kontakt:

Postautor: Piotrek » 2013-11-13, 07:33

Jest, jak byś po porannym wypadzie wrócił do domu na obiad a potem znów w góry uderzył. :)
Awatar użytkownika
Tomasz
Posty: 565
Rejestracja: 2013-11-12, 13:18

Postautor: Tomasz » 2013-11-13, 11:51

O Twoim losie zdecyduje Zarząd - dwuosobowo, ponieważ zostałeś z niego wykluczony w trybie nagłym.
Jako jeden z Ojców Założycieli możesz liczyć na ułaskawienie, ale musisz złożyć szczerą samokrytykę na najbliższym posiedzeniu egzekutywy.


Proponuję posiedzenie dokonać w Browarze, poprzedzając go testem sprawnościowym na parkowych dębach oraz dokonać w okolicznych bajorach "próbę wody".
Awatar użytkownika
Prezes
Posty: 1980
Rejestracja: 2013-11-11, 10:10

Postautor: Prezes » 2013-11-14, 18:49

Dobrze wiecie Tomaszu, że takie próby już miały miejsce i niestety nie odniosły skutku. Jego sumieniem trzeba jakoś wstrząsnąć.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości