Kółko z Kasprowego, czyli dyskretny urok teleportacji

Relacje z Tatr polskich i słowackich.
User avatar
Coldman
Posts: 1170
Joined: 2020-05-19, 21:34
Location: Wysoczyzna Kaliska

Postby Coldman » 2024-06-10, 22:24

Prezes wrote:Jechaliśmy tym krzesełkiem jesienią, bardzo przyjemne ułatwienie i dodatkowo duży parking pod kolejką, toalety itp.


Ale żeście mi teraz podsunęli alternatywę, na moją trasę. Choć chciałbym pieszo ten szlak przejść, ale z tyłu głowy, warto mieć tą opcję :D 8 euro za wjazd to dobra cena.
Świat gór! Aby go nazwać swoim, trzeba zainwestować znacznie więcej niż krótkotrwałą radość oczu. I może dlatego właśnie człowiek naprawdę kochający góry chce znosić trudy, wyrzeczenia i niebezpieczeństwa na ich skalnych szlakach

User avatar
maurycy
Posts: 908
Joined: 2013-11-17, 09:25
Location: Bielsko okolice

Postby maurycy » 2024-06-12, 21:10

To, że akurat Ty z Prezesem byliście/wiedzieliście o tym ,to było dla mnie było oczywiste :)
Przekaz skierowany był dla młodszego pokolenia :P . W każdym reazie przefajna podwózka na widokowe szlaki

User avatar
Tomasz
Posts: 565
Joined: 2013-11-12, 13:18

Postby Tomasz » 2024-06-13, 08:23

Bardzo ładne widoki, miałem podobne, z wykaszarką na szelkach, z widokiem na Pilsko i pasmo Romanki :P

User avatar
sokół
Posts: 12271
Joined: 2013-07-06, 08:41
Location: Bytom

Postby sokół » 2024-06-14, 08:54

Ładna pętelka, co najlepsze, o rzut beretem od uczęszczanego szlaku :) Tak niedaleko wystarczy odbić, a nie dość, że pusto, to jeszcze zupełnie zmienia się perspektywa.

W zachodnich to lato juz w pełni, zimowe warunki to trzymają pewnie w zlebach od pólnocnej strony. Chyba kilka dni temu był jakis trup, po śnieznych wywijasach w Honoratce.

Coldman - kolejeczkę na Salatin polecam. :)

User avatar
Dobromił
Posts: 14463
Joined: 2013-07-09, 07:33

Postby Dobromił » 2024-06-14, 10:51

sokół wrote:był jakis trup, po śnieznych wywijasach w Honoratce.


Fajnie napisane. Extra. Cool.

maurycy wrote:To, że akurat Ty z Prezesem byliście/wiedzieliście o tym ,to było dla mnie było oczywiste :)


Czyli zauważasz u nas poważne podejście do sprawy ;)

maurycy wrote:Przekaz skierowany był dla młodszego pokolenia :P


To my, w tym Ty, jesteśmy młodsze pokolenie.
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu