Kulawa Łomnica

Relacje z Tatr polskich i słowackich.
Awatar użytkownika
maurycy
Posty: 914
Rejestracja: 2013-11-17, 09:25
Lokalizacja: Bielsko okolice

Postautor: maurycy » 2014-07-29, 08:56

Tatrzański urwis pisze:
maurycy pisze:To był śmiały pomysł - o kulach na Łomnicę.
No ciężko było , szczególnie kiedy wchodziłem w jakiś stromy komin i trzeba było kule wiązać do plecaka i podciągać się na samych rękach , masakra :/ .
maurycy pisze:Porównywalny z naszym, z psem po drabinach na Velky Rozsutec :lol
Nie wiem co ma piernik do wiatraka , ale ja nigdy bym nie wziął psa na tak trudny i eksponowany teren , dla mnie to przegięcie i męka dla psa bez względu na to jak bardzo lubi ruch i tereny górzyste .
To było napisane w formie żartu :P
Przecież z psem nie wyszliśmy na sam szczyt. Zdobywaliśmy go pojedyńczo, w czasie gdy drugi z nas pilnował Azę.
Awatar użytkownika
Majka
Posty: 919
Rejestracja: 2014-07-30, 12:58
Lokalizacja: Beskid Mały/ Kraków

Postautor: Majka » 2014-08-06, 12:16

Byłam na takiej wycieczce jednodniowej w zeszłym roku.Pogoda mniej więcej taka sama, tylko bez burzy.Widoków z Łomnickiego Szczytu żadnych.Normalnie mleko.I podobnie, przewodnik, który bardzo poganiał grupę, zwolnił dopiero przy Wodospadach Zimnej Wody. Kilka tylko zdjęć udało mi się na szybko cyknąć.
"Wokół góry, góry i góry
I całe moje życie w górach..."
Awatar użytkownika
Tatrzański urwis
Posty: 1405
Rejestracja: 2013-07-07, 12:17
Lokalizacja: Małopolska

Postautor: Tatrzański urwis » 2014-08-06, 12:26

Majka pisze:I podobnie, przewodnik, który bardzo poganiał grupę, zwolnił dopiero przy Wodospadach Zimnej Wody.
Nie powiedział czasem że jesteście najszybszą grupą z jaką kiedykolwiek chodził :) , bo mojej ekipie tak posłodził , z czego jestem dumny do dziś mimo że byłem o kulach i jak się później okazało przeciążyłem nogę w kolanie :/ . Pierwszy i ostatni raz byłem na tego typu wycieczce .
Vision

Postautor: Vision » 2014-08-06, 13:01

Tatrzański urwis pisze: chociaż przewodnik Michał stwierdził że w tym roku jeszcze tak szybkiej grupy nie miał :)


Tatrzański urwis pisze: i gratulację od przewodnika Michała za rekordowy czas przejścia Magistrali i zachęta do dalszych wycieczek


Iva pisze:a część z Michałem Przełomem Hornadu. Oczywiście byłam w tej drugiej grupie ;) Deptałam przewodnikowi po piętach :P Zresztą nasza 9-osobowa grupa była nie do zdarcia. Mieliśmy świetny czas. Michał był z nas dumny :D


Iva pisze:Przewodnik Michał mówił, że dawno nie było tyle wody i że jesteśmy wybrańcami ;)


Niezłe bajeranty te Michały... ;) Może to ten sam... :)
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez Vision, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Tatrzański urwis
Posty: 1405
Rejestracja: 2013-07-07, 12:17
Lokalizacja: Małopolska

Postautor: Tatrzański urwis » 2014-08-06, 13:21

Vision pisze:Niezłe bajeranty te Michały..
Lej woda z niego straszna :D
Vision pisze:Może to ten sam...
W rzeczy samej :)
Awatar użytkownika
Majka
Posty: 919
Rejestracja: 2014-07-30, 12:58
Lokalizacja: Beskid Mały/ Kraków

Postautor: Majka » 2014-08-06, 14:48

Tatrzański urwis pisze: Nie powiedział czasem że jesteście najszybszą grupą z jaką kiedykolwiek chodził :)


Nie, ale słyszałam jak w autokarze mówił do kierowcy,że grupa sprawna i szybko chodziła,poza jednym facetem.Ten facet to był Maltańczyk, który w górach był pierwszy raz w życiu.Gdyby nie ja i mój ślubny, to gość by pobłądził i zgubił grupę.
Co do zorganizowanych wycieczek, jeśli chodzi o wyjazdy typu jaskinie, zamki, zwiedzanie miast to jak najbardziej, ale górskie wycieczki-nigdy więcej.
Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 10966
Rejestracja: 2013-07-06, 21:45
Lokalizacja: Żywiec-Sienna
Kontakt:

Postautor: Piotrek » 2014-08-06, 20:02

Maltańczyk to jednak miał pecha. Pierwszy raz w górach i tyle z tego że się spocił, bo widoków żadnych :rol
Awatar użytkownika
Tatrzański urwis
Posty: 1405
Rejestracja: 2013-07-07, 12:17
Lokalizacja: Małopolska

Postautor: Tatrzański urwis » 2014-08-06, 20:57

Piotrek pisze: Pierwszy raz w górach i tyle z tego że się spocił, bo widoków żadnych
Ale od razu tak wysoko był :D

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości